کارنامه سرمربیگری مجیدی در استقلال؛ بی‌شکست

[ad_1]

خبرورزشی: فرهاد مجیدی به طور رسمی جانشین آندره‌آ استراماچونی شد. مجیدی یک بار هم بعد از اخراج وینفرد شفر، سرمربی موقت استقلال بود و ۳ بازی آخر لیگ هجدهم و ۲ بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رهبری آبی‌پوشان را برعهده گرفت.

مربی بدون باخت

مجیدی در ۳ بازی که سرمربیگری استقلال را برعهده داشت، ۲ برد و یک تساوی کسب کرد و بدون باخت به کارش در لیگ برتر پایان داد. مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا هم سرمربیگری استقلال را تجربه کرد و در بازی با الدحیل قطر و العین امارات روی نیمکت آبی‌پوشان نشست که حاصل آن یک تساوی و یک برد بود. استقلال تحت هدایت مجیدی با الدحیل در تهران به تساوی رسید و در امارات هم العین را برد، ولی این نتایج کمکی به صعود استقلال از گروهش نکرد.

پیروزی مقابل سقوط‌کرده‌ها

استقلال در حضور مجیدی سپیدرود رشت و استقلال خوزستان را در لیگ برتر برد که هر دو تیم به لیگ یک سقوط کردند و از طرفی هم برد لیگ قهرمانان آسیا برابر تیمی رقم خورد که به مرحله حذفی صعود نکرد و بدون حتی یک برد قعرنشین جدول گروه C شد.

فرهاد مجیدی در استقلال کارنامه قابل قبولی دارد، اما تیمش برد بزرگی کسب نکرد. فصل قبل فشار روی دوش کاپیتان اسبق استقلال نبود، چون تیم بحران‌زده را تحویل گرفت، اما حالا باید جای استراماچونی محبوب بنشیند و در ۵ بازی ابتدایی‌اش دو بازی در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و حتی شاید بازی حساس در جام حذفی مقابل سپاهان را تجربه کند و عبور از این مسیر پرپیچ و خم، تفاوت زیادی با بازی‌های بی‌اهمیت سال قبل دارد و باید دید مجیدی باز هم تا پایان فصل می‌ماند یا شاید یک خارجی دیگر استقلال را به پایان مقصد برساند.

[ad_2]

Source link