چگونه می توان غیر موثر نقطه سرپرست آموزش در پاورپوینت, دی وی دی تصویری و یا وب دوره

[ad_1]

اکثر ناظران در ایالات متحده و فراتر از آن اداره نمی شوند توسط وزارت حمل و نقل قوانین و مقررات در سفر مربوط به ایمنی حساس موقعیت و بنابراین آنها نیازی به طولانی دو ساعته الکل و مواد مخدر در آموزش آگاهی لازم الاجرا توسط نقطه. آنها نیاز به یک غیر دات سرپرست آموزش برنامه کوتاه تر طول می یاد همه آنها نیاز به دانستن از آن است.

آموزش نقطه یا غیر دات سرپرستان اما مشابه است. آن است که تنها در طول زمان آموزش طول می کشد که باقی مانده است متفاوت است.

به عنوان یک توجه داشته باشید سمت نقطه الکل و مواد مخدر آگاهی و آموزش را شامل نمی شود اطلاعات در مورد کامیون و حمل و نقل در همه. هدف از این آموزش این است که برای آموزش سرپرستان در مورد سوء مصرف مواد آگاهی و عمده طبقه بندی مواد مخدر به آنها آماده شدن برای نقش موثرتر در لکه مواد مخدر و سوء مصرف الکل توسط کارکنان در محل کار و سپس کشیدن آنها را “خارج از خط” به منظور مراجعه کارکنان به تست که اغلب ادرار صفحه نمایش/test.

کمک های غیر دات سرپرستان دریافت بیماری راست

اعتیاد به الکل یا اعتیاد به مواد مخدر (اغلب مناسب قابل معاوضه استفاده می شود) است که همیشه اول به درمان در حضور شخصی دیگر مشکلات است. شروع زود هنگام در ارائه خود را برای کمک به سرپرستان درک این مفهوم کلیدی از اعتیاد بیماری و مشکلات شخصی نمی تواند مشکلات آشامیدنی اما راه دیگری در اطراف.

شما آموزش مهارت های تشخیصی با استفاده از این آموزشی رانش – به جای شما در حال معکوس آن است. عدم موفقیت در این آموزشی کار باعث خواهد شد که شما به اکثر سرپرستان سرگردان از ارائه خود را با همان دست نخورده اسطوره ها و تصورات غلط است که آنها تا به حال زمانی که آنها وارد شدند. این ترجمه به افزایش خطر در سازمان است.

بسیاری اولیه مشکلات بهداشتی و مشکلات شخصی که مردم تجربه مستقیم نتایج واقعی مشکل-اعتیاد. مشکلات شخصی ممکن است متمایز اما آنها تنها تشدید اعتیاد و آن را بدتر می کند. که سهم خود را و نه علیت. برخی از خود را غیر دات ناظران ممکن است نشستن در کلاس درس خود را در ناباوری بیش از این واقعیت است.

غیر دات سرپرستان را خرید در با کمی بحث و گفتگو

سرپرستان به طور معمول آگاه از انواع مشکلات شخصی قبل از آشکار الکل یا مواد مخدر مشکلات مشاهده شده است. این است که چرا شما می خواهید به صرف کمی از زمان در این مرغ-تخم مرغ مفهوم است.

این اغلب علائم از الکل یا مواد مخدر هستند اما به اشتباه تصور می شود باعث می شود به جای علائم.

یکی از محبوب ترین تصورات غلط این است که اعتیاد به الکل است ناشی از استرس است. مثال: “با سلام شما می توانید نوشیدن بیش از حد اگر همسر خود را به سمت چپ شما به مرد دیگری.” گام بعدی برای این فرد یک بررسی به رد حاد و مزمن اعتیاد به الکل. غیر الکلی مصرف کنندگان نمی تواند استفاده از الکل “موفقیت” در این راه برای احساس بهتر در مورد این مشکل. آن را به سادگی نمی خواهد کار.

ناظران ممکن است برای جلوگیری از مراجعه کارکنان به یک کارمند برنامه کمک اگر آنها در تلاش برای تعیین ماهیت مشکلات شخصی تداخل با عملکرد شغلی. با تمرکز بر مشکلات شخصی منجر به بحث و راه حل های ممکن است — اغلب آنهایی که اشتباه است.

اعتیاد به الکل, اعتیاد به مواد مخدر و اعتیاد آور بیماری به طور کلی قابل تعویض شرایط. چرا ؟ اعتیاد بسیار حاوی چیزی که این روز است. مانند این است که سال 1935 که در آن یک تن از خیابان های مختلف و مواد مخدر در دسترس بود به معتادان است. بسیاری از الکلی استفاده کرده اند و دیگر مواد مخدر از نظر قانونی تجویز شده یا نه که اعتیاد آور هستند. اعتیاد بیماری و یا وابستگی به مواد شیمیایی هستند و از نظر استفاده می شود برای کمک به مردم درک کنند که هر خلق و خوی تغییر ماده خاموش است و حد و مرزی برای کسانی که دوره نقاهت بعد از اعتیاد بیماری است. این واقعیت باعث خواهد شد با صدای بلند چند نفری و شاید حتی بی درنگ و استدلال و یا دو.

اعتیاد یک بیماری است روند است و اولیه است. بیماران هستند و بنابراین تدریس به مدیریت بیماری خود را به منظور جلوگیری از عود در همان راه بیماران دیابتی آموزش داده برای مدیریت بیماری خود را. استفاده از الکل یا مواد مخدر آغاز می شود با آزمایش و یا فشار همسالان برای تقریبا هر آبخوری. فیزیولوژیک حساسيت تعیین کننده از آن نقطه پیشرفت بیماری. اما دیگر عوامل می تواند تاثیر شدت و دوره بیماری.

اعتیاد به الکل تعیین شد به عنوان یک بیماری در سال 1957 توسط انجمن پزشکی آمریکا. اعتیاد به الکل تعیین شده یک بیماری در سال 1956 توسط سازمان بهداشت جهانی است. تحقیقات نشان می دهد اکثر مردم بر این باورند که اعتیاد به الکل (اعتیاد) به یک بیماری به این باور کمک نمی کند به راحتی به خود تشخیص به دلیل انکار است.

بسیاری از افراد در تلاش برای تعریف اعتیاد به الکل با رفتارهای (چقدر یک نوشیدنی که یا آنها چه می نوشند و ظاهر فیزیکی خود). ناخواسته بسیاری از مردم نمی دانند که برخی از مشاغل مشخص مکرر فرصت را به استفاده از الکل اجتماعی و یا بدون مشاهده است. این “مالیات یک حساسیت” در این کار تنظیمات را باعث بروز این بیماری هر چه زودتر و بیشتر حاد.

این است که چرا نرخ بالاتر از اعتیاد به الکل می تواند انتظار می رود در حقوقی واجد شرایط که عمدتا مرد و یا موقعیت های مانند سفر و فروش کردند. آیا می دانید که پرستاران باید یک نرخ بالاتر از اعتیاد نسبت به سایر حرفه ها و این که پس از ساعت مصرف الکل از عوامل مؤثر در علاوه بر این به مستعد biogenic حساسيت از پدر و مادر به کودک ؟ این فرصت را به مالیات یک حساسیت را افزایش می دهد خطر و سرعت شروع.

ناظران همچنین باید آگاه باشند از تاثیر اسطوره ها است. اسطوره تمایل به کمک به حفظ ننگ و این منجر به اجتناب از EAP خود ارجاع; سرزنش و خشم و معتاد باور یک کارمند باید خاتمه داده شود به جای کمک باور است که خیلی دیر برای کمک به یک کارمند (من.e.. “من نمی خواهم به اشاره این, کارمند, من می خواهم او را اخراج!”) این نگرش توسط سرپرستان باید صحیح توسط آموزش و پرورش به منظور حفظ منابع انسانی است.

اخلاقی انداز از معتادان خود را مهار خود ارجاع و افزایش ننگ. رایج ترین تصورات غلط هستند “اراده کاستی” و “روانی توضیحات.” هر دو سوخت انکار در هر کسی که با این بیماری است.

تجربه شخصی با اعتیاد به الکل یا اعتیاد در خانواده خود و کمک به اعتقادات در مورد بیماری و درمان آن-توانایی و علت آن. سرپرستان باید درک کنند که آن را دشوار است به تغییر حتی در صورت از حقایق و قریب به اتفاق پژوهش است.

بیمه می پردازد برای مشکلات پزشکی است. همین دلیل است که شرکت بیمه برای درمان پرداخت. به همین دلیل دولت های ایالتی معمولا نیاز به شرکت های بیمه برای پرداخت هزینه اعتیاد به الکل و مواد مخدر درمان اعتیاد به منظور محفوظ است.

اعتیاد به الکل یک بیماری ناشی از مصرف الکل هنگامی که وجود دارد به ارث برده مغز و کبد شیمی است که بدون مقاومت به اتانول تحمل و غیر طبیعی سوخت و ساز الکل.

[ad_2]