چگونه می توانید از فروش دارویی

[ad_1]

وجود دارد تن از اطلاعات در اینترنت در مورد چگونه به فروش دارویی. چه چیزی شما را اگر شما می خواهید برای دریافت کردن ؟ اگر شما گوگل فروش دارویی و یا هر موضوع مرتبط با فروش دارویی وجود دارد بی پایان (به ظاهر) لیست سایت های فیلم, مقالات و توصیه است که تلاش خواهد کرد برای کمک به شما انجام این کار است. اگر شما مانند بسیاری از زمان های دارویی نمایندگان فروش شما به دنبال یک راه از فروش دارویی. این صنعت به سرعت در حال کاهش است; کاهش آغاز شده است که حدود 10 سال پیش زمانی که همه شرکت های دارویی بزرگ آغاز شده و به سرعت در حال گسترش فروش خود را از نیروهای خود را برای افزایش “سهم صدا”. و که صدا خواهد بود که توسط راه است ؟ آنها مطمئنا هرگز گوش به “صدا” از تکرار خود را به عنوان آنها سعی کردم به توضیح است که دسترسی بود کاهش به دلیل بیش از حد بسیاری از تکرار شد در این زمینه است. در حال حاضر این صنعت می یابد خود را در یک محل از مراقبت های مدیریت چالش ها محدود به هیچ دسترسی و ناراضی و ناراضی تکرار که به دنبال یک راه (که اگر خود شرکت است در حال حاضر ارائه یک “realigning”, “rightsizing” یا “سازماندهی مجدد”). اگر شما در حال حاضر مشغول به کار در این زمینه مهم است که به نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند. انجام هر کاری است که افزایش هر پرچم قرمز مورد تعهد خود را به شرکت و یا موقعیت خود را. همیشه مثبت خواهد بود; اقامت فعلی در تکالیف و پروژه ها و گزارش ها و ارتباط با مدیر خود را به صورت منظم.

اولین گام برای خارج شدن از فروش دارویی است که تا حدودی آشکار است: کشف کردن چه چیز دیگری شما می خواهید به انجام. شما می خواهم برای رفتن به مدرسه سوار در یک کار جدید شروع کسب و کار خود و یا تبدیل شدن به یک مادر اقامت در خانه پدر و مادر ؟ اگر شما می خواهم برای رفتن به مدرسه کشف کردن آنچه در منطقه شما می خواهم به دنبال. شاید شما می خواهید به ماندن در کسب و کار و دنبال MBA و یا شاید شما تصمیم گرفته اند برای رفتن بالینی مسیر به سرمایه گذاری دارویی خود را تجربه فروش. شما حتی می تواند به دنبال یک دکتری, اگر شما علاقه مند در آموزش عالی و یا پژوهشی. شما گزینه های بی پایان هستند. اگر شما می خواهم برای شروع یک شغل جدید وجود دارد تن از رایگان آنلاین حرفه ای ارزیابی در دسترس است. من پیشنهاد شما را هم همراه با در نظر گرفتن موجودی از سرگرمی های خود را چه شما لذت بردن از بسیاری از هدیه خود را و مهارت های خود و همچنین درخواست اعضای خانواده و دوستان نزدیک چه منطقه ای آنها فکر می کنم شما ممکن است در اکسل. اگر شما فکر شده اند/خواب در مورد شروع کسب و کار خود را کشف گزینه های خود را. یکی از جوشیدن از فروش دارویی است که توانایی به یک برنامه قابل انعطاف است. وجود دارد بسیاری از کسب و کار شما می توانید شروع به در حالی که هنوز مشغول به کار در فروش دارویی مانند یک آنلاین و یا اینترنت کسب و کار. توجه داشته باشید به خود: مراقب باشید و هوشمند خواهد بود. اگر شما به تازگی به حال فرزندان و می خواهم به ماندن در خانه با آنها تمام وقت (پدران بسیاری از انتخاب به اقامت در خانه پدر و مادر این روز) شروع به دنبال در خود بودجه خانوار برای دیدن اگر این امکان پذیر است و اگر نه تعیین تنظیمات باید به این گزینه یک واقعیت است.

مرحله 2: ایجاد یک برنامه برای حرکت به سمت هدف جدید خود را. اگر شما تصمیم گرفته اند برای رفتن به مدرسه خود را طرح باید شامل تحقیق در مورد برنامه های مختلف مدارس و بودجه/بورس تحصیلی گزینه های. آن را نیز حس را به حضور در جلسات اطلاعاتی در مدارس مختلف هنگامی که شما در محدود کردن انتخاب های خود را. اگر شما تصمیم گرفته اند به دنبال یک شغل جدید خود را طرح ممکن است شامل به روز رسانی رزومه کاری خود را به تناسب شغل جدید شما به دنبال تهیه پیش نویس یک نامه به برجسته به طور خلاصه دلیل خود را برای ساخت یک تغییر و آنچه شما باید ارائه دهد, مسواک زدن روی مهارت های مصاحبه خود و جستجو برای یک کار جدید است. چندین کار بزرگ و موتورهای جستجو را فراموش نکنید LinkedIn. اگر شما تصمیم به شروع کسب و کار خود را طرح ممکن است شامل تحقیق در مورد چگونه برای شروع یک کسب و کار, هر گونه مجوز شما ممکن است نیاز و یا اگر شما نیاز به ترکیب و دیگران که در حال حاضر عامل در این نوع از کسب و کار شما می خواهم برای شروع به جمع آوری اطلاعات اضافی و یا احتمالا تبدیل شدن به یک مربی برای شما. اگر شما تصمیم گرفته اند برای تبدیل شدن به یک مادر اقامت در خانه پدر و مادر خود را طرح ممکن است شامل ایجاد یک خانواده جدید بودجه تحقیق نفع گزینه (اگر شما شده اولیه نان آور), فروش آیتم های خانگی برای درآمد بیشتر و از همه مهمتر صرفه جویی در.

مرحله 3: کار طرح خود را. این مهم است که اهداف و مهلت برای هر برنامه. قرار دادن یک جدول زمانی در محل کار و طرح های خود را تا زمانی که شما در رسیدن به این هدف است.

آیا نمی دهد تا! درخواست کمک از دیگران اگر/وقتی که شما به آن نیاز دارید. هر چیزی که ارزش داشتن را به برخی از تلاش اما شما می توانید آن را انجام دهید. اگر شما تا به حال چه آن را در زمان برای رسیدن به فروش دارویی, سپس شما قطعا باید آنچه در آن طول می کشد برای دریافت کردن.

[ad_2]