چگونه محبوب پیش ساخته مسکن ؟

[ad_1]

بر خلاف در جهان انسان تعاملات محبوبیت برابر با کیفیت در جهان از فن آوری است. AEC صنعت است بصورتی پایدار و محکم پشتیبانی شده توسط فن آوری پیشرفت های عصر ما و پیش ساخته مسکن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب. ظهور پیش ساخته و یا مدولار ساخت و ساز در صنعت مسکن مقرون به صرفه و قابل اعتماد راه حل برای چالش مسکن با کیفیت در سراسر جهان است. پیش ساخته مسکن گاهی شناخته شده به عنوان پیش ساخته خانه های prefabs یا خانه های مدولار تولید کردن سایت در بخش فقط از حمام به کل طبقه است که می تواند حمل و نقل قرار داده شده و یا مونتاژ به شکل واحد مسکن. پیش ساخته مسکن می تواند مستقل واحد مسکونی برای خانواده فرد (خانه) و یا تک واحد شده اند که انباشته در بالای هر یک از دیگر به شکل چند طبقه مسکن و یا بلوک آپارتمان. چگونه مفید پیش سازی است که در بخش مسکن و چرا از آن است به طوری که می تواند در ارائه خدمات کلیدی به صورت دقیق پیش سازی طراحی برخی از چیزهایی که ما کشف خواهد شد.

چه ساختمان های پیش ساخته?

ساختمان های پیش ساخته می شود از قطعات (مانند پانل) ماژول (در مورد تمام خانه های مدولار خانه بر روی چهار چرخ) و یا بخش (بخش هایی از خانه های تولیدی) ساخته کردن سایت و انتقال به سایت هنگامی که آنها آماده هستند تا نصب شود. یک تیم از کارشناسان فنی ضمیمه خدمات مختلف به ساختمان طرح. این می تواند شامل دو طبقه خانه ها و خانه های سفارشی. مدولار و یا خانه های پیش ساخته را می توان در بخش ها و سپس حمل و نقل در سایت قرار داده می شود هم به عنوان بخشی از روند ساخت و ساز و یا نصب شده است. تمام اتاق ها از جمله غلاف حمام یا آشپزخانه می تواند در ایجاد یک کارخانه تنظیم به عنوان واحد پیش ساخته. قاب فلزی می تواند بنا در سایت به ‘slot’ در واحدهای پیش ساخته و یا کل پایه بتنی گذاشته می شود به زمین در آمادگی برای خانه جدید می رسند. تامین مالی ساخت و ساز و ارزیابی از این خانه ها در حال انجام در همان راه به عنوان به طور منظم خانه. خانه های پیش ساخته نیز می توان از مونتاژ در خط مونتاژ تولید که در حال انتقال کامل بخش یا طبقه به سایت که این خانه کامل واحد متصل طبقه توسط طبقه و پس از آن نیز متصل به محل اصلی تامین آب, فاضلاب, سیستم های برق و خطوط.

چگونه آنها ساخته شده?

آنها معمولا ساخته شده در کارخانه است که در فاصله ای دور از واقعی مسکن سایت در واقع آنها را می توان در کشور های مختلف. این هدف طراحی کارخانه های موثر شامل خط مونتاژ محیط های که در آن عناصر مختلف و معاملات در مراحل مختلف خط مونتاژ برای اضافه کردن اجزای مختلف ساختمان. شروع با دیوارها و سقف و ساختار حرکت در امتداد داخلی وسایل و MEP عناصر مانند لوله کشی, لوله کشی, دیگ های بخار, حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه تمام اتصالات قبل از نقل مکان کرد که در سراسر به اتمام مناطق مانند جداره, درب, اتصالات برق و حتی کاشی کاری حمام. یک بار در خانه مونتاژ آن می گذرد از طریق نهایی QA چک قبل از اینکه دست به تدارکات تیم برای حمل و نقل به آن دائمی سایت.

لوله کشی و برق و خطوط متصل به این شهر آب و برق و ارتباطات و بخش های پیش ساخته در حال مهر و موم شده. خانه های پیش ساخته می توانید تعدادی از اتاق ها و طرح های مختلف. این خانه را می توان در مجموعه دائمی بنیاد ترکیب یکپارچه با دیگر به طور منظم ساخته شده خانه. تعمیرات در خانه های انجام شده توسط شرکت املاک و مستغلات درگیر در فروش آن است.

در طول اقامت در مدت زمان یک خانه پیش ساخته ‘حل و فصل’ در محل و پس از آن برخی از ترک خوردگی تیغه می تواند رخ دهد. لوازم خانگی که به اشتباه نصب شده را می توان تعمیر با تغییر سیم کشی و یا لوله کشی و تهویه سرمایشی و لوله کشی و سیستم های الکتریکی را می توان به درستی نصب شده توسط یک خدمه.

یکی از نیروهای محرک پشت یک موفقیت مونتاژ و قابل اعتماد عملکرد خانه پیش ساخته است که اثربخشی طراحی آن است. به طور فزاینده معماران و مهندسین و پیمانکاران و پیمانکاران تجارت با استفاده از BIM (Building Information Modelling) نقشه های ساخت و ساز در برخی از نقطه به عنوان بخشی از DfMA (طراحی برای تولید و مونتاژ). DfMA یک فرایند طراحی است که گروه طراحی و تولید و یا سهولت که با آن قطعات ساخته خواهد شد برای یک محصول با طراحی به صورت مونتاژ که اشاره به سهولت که با آن قطعات مونتاژ خواهد شد. DfMA کمک می کند تا تیم طراحی کاهش تولید و مونتاژ هزینه های شناسایی تجزیه و تحلیل و از بین بردن زباله و ناکارآمدی از یک محصول طراحی شده است. DfMA مدلسازی و نقشه کشی سریع تبدیل شدن مترادف با طراحی برای پیش سازی.

نقشه های ساخت و ساز و یا فروشگاه نقاشی گرافیکی نشان دادن اطلاعات و مشخصات از پیش ساخته طراحی شامل اطلاعات در مورد MEP (M&E) و سیستم های شامل جزئیات از قطعات پیش ساخته. BIM تکنولوژی است و بخشی از این بزرگتر مجازی طراحی و ساخت و ساز (VDC) فرایند است که کمک می کند تا پیدا کردن راه حل برای چالش های مواجه شده توسط پيمانكاران فرعي و طراحان قبل از ساخت قطعات پیش ساخته در کارخانه.

پیشرفت در تکنولوژی آن را ممکن ساخته اند و در واقع ترجیح داده شده برای برون سپاری تحویل BIM خدمات مانند مدلسازی و تهیه پیش نویس. برون سپاری شرکت های تخصص در ارائه نقشه ها و مدل های به سرعت با استفاده از آخرین نرم افزار Autodesk 3ds Max, Autodesk Revit, Autodesk Navisworks و دیگران و با به کارگیری نیز واجد شرایط کارشناسان. مدولار ساخت و ساز و نقشه های ارائه شده توسط این دلار کانادا پیش نویس شرکت ها معمولا به طور دقیق و بدون خطا.

پیش ساخته ساخت و ساز نیز استفاده شده است در بلندترین ساختمان جهان برج خلیفه در دبی و در ساخت و ساز از معتبر خانه اپرای سیدنی.

مزایای استفاده از پیش سازی

 • سریع تر تکمیل پروژه های در نتیجه کاهش هزینه های

 • متنوع استفاده می کند – می تواند مورد استفاده برای ایجاد بالا افزایش می یابد, تک-طبقه ساخت و ساز ویلا و شهرک و همچنین برای ایجاد سقف دال تراس بلوک پانل های دیوار, ستون راه پله و حمام و تجهیزات روشنایی و غیره.

 • سفارشی سازی – ویژگی منحصر به فرد مشخصات را می توان جایگزین به راحتی و در نتیجه کاهش هزینه های

 • دوام – پیش سازی در جنبه ساختاری از ساخت و ساز باعث استحکام ساختاری گاهی اوقات کمک به مقاومت در برابر زلزله و دیگر بلایای طبیعی. بتن پانل های ایجاد شده با عناصر با کیفیت بالا در کنترل کارخانه محیط زیست و در نتیجه طولانی تر آخرین.

 • به خوبی برای بخش های خاص که تکراری عناصر طراحی مانند مسکن دانشجویی موسسات آموزشی امکانات بهداشت و درمان زندانها ایستگاه های پلیس و مسکن ارشد.

 • افزایش یافته و کارآمد تر کنترل کیفیت در تنظیمات کارخانه

 • امن تر و کمتر استرس زا در محیط کار برای کارگران در یک کارخانه از سایت به خصوص در مناطق شلوغ به عنوان محل خطرات حذف برای کارگران

 • کمتر در سایت فضایی است که نیاز به مونتاژ قطعات که قبلا مونتاژ کردن سایت

 • کمتر زباله تولید شده در طول ساخت و ساز از پیش ساخته جزء ضایعات دفع در کارخانه و حمل و نقل به سایت

 • مزیت رقابتی – اجازه می دهد تا انعطاف پذیری در تصمیمات طراحی تا n ام لحظه

 • موجب صرفه جویی در فضا – مسکن ساخته می شود در فضاهای تنگ در برنامه و گرفتن فضای کمتر

مدولار ساخت و ساز در بخش مسکن و صنعت گسترش یافته و دامنه آن برای خریداران و سازندگان. خریداران باید گزینه های بیشتر را انتخاب کنید و سازندگان را بیشتر ساخت گزینه های برای ساخت و ساز و تغییر کلی ساخت و ساز و چشم انداز. پروژه دیدن MEP پیمانکاران با استفاده از تعداد فزاینده ای از ساخت و ساز های مدولار قصد دارد طی همکاری. پیش ساخته ساخت و ساز مقرون به صرفه تر است و بیشتر سبز از جمله ساختمان های در حال بهتر است مهر و موم شده در برابر پیش نویس وجود دارد و بهبود سیستم های کنترل کیفیت در کارخانه ها و در نتیجه منجر به بهبود عایق و بهتر بهره وری انرژی. این در نهایت به نفع محلات و پروژه های مسکونی و تجاری.

مزایای مختلف با استفاده از قطعات پیش ساخته مسکن تنها می تواند لذت می برد وقتی که DfMA مدلسازی و طراحی بی عیب و نقص. پس از این مطالبات قابل توجهی از زمان و منابع و تعداد فزاینده ای از شرکت های غربی به دنبال خارج از کشور برای خود پیش سازی خدمات طراحی.

مزایای برون سپاری خدمات طراحی پیش ساخته

 • کاهش هزینه از کار ماهر و مصرف در منابع خارج از کشور به طور قابل توجهی کمتر گران

 • استفاده از ابزارهای پیشرفته و فن آوری های مانند اتوکد و Revit با تجربه و واجد شرایط خوبی منابع انسانی

 • استاندارد نقاشی های سراسر پروژه به طوری که MEP تاسیسات و سایر خدمات آسان تر ساخته شده

 • 3D axonometric نقشه از کل پروژه ساخت و ساز تولید می شود, نشان دادن روش و وسیله ای است که فرد مقاطعه کار فرعی قطعات یا سیستم می تواند قرار داده شده در این پروژه

 • ماهر draftsmen و دیگر ویژگی های حرفه ای کار سریع تر حفظ دقت و ارائه مسیرهای پیاده روی حسابرسی کامل با نقشه کشی مراجع تایید سوابق

 • چرخش سریع تر از شرکت های خارج از کشور استخدام و آماده در تیم از پرسنل آموزش دیده و قادر به کار به طور مداوم در حال تغییر مشخصات, کمک به تکمیل پروژه های در برنامه

 • افزایش انعطاف پذیری به عنوان برون سپاری اجازه می دهد تا شرکت های غربی را انتخاب کنید و را انتخاب کنید خدمات با توجه به نیاز. انعطاف پذیری و در نتیجه تولید کمک می کند تا به گسترش کسب و کار.

برون سپاری پیش سازی طراحی خدمات است بنابراین به طور فزاینده ای از گزینه های محبوب و این رویکرد را صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری اطمینان بالاتر سطح ایمنی و افزایش سود. با استفاده از Revit, AutoCAD و نرم افزار های دیگر برای ایجاد مدولار ساخت و ساز و نقشه و مدل کمک می کند تا با ارائه با کیفیت بالا پیش ساخته طراحی و پشتیبانی برای شرکت های غربی در صنعت.

[ad_2]