چگونه مایکروسافت است Demystifying هوش کسب و کار خود را با خدمات خود بی ابزار

[ad_1]

اصطلاح هوش کسب و کار (معمولا شناخته شده به سادگی به عنوان BI) را پوشش می دهد طیف گسترده ای از تحلیلی رشته و فن آوری است که اجازه می دهد صاحبان کسب و کار و تحلیلگران به دست آوردن و تبدیل اطلاعات شرکت ها و پس از آن به تولید مفید گزارش ها و داده های تصویری. این تصویری (که می تواند به شکل داشبورد تغ, نمودارها, نقشه ها, و غیره.) پس از آن می تواند در دسترس ساخته شده به ذینفعان نیاز به اطلاعات به موقع به آنها را قادر به تصمیم گیری بهتر کسب و کار.

نیاز به self-service BI

به طور سنتی زمانی که مدت بی استفاده شد و آن را به معنای سرمایه گذاری گسترده هوش کسب و کار عمده پروژه ها و بازه های زمانی و هزینه های قابل توجه. ابزار مورد استفاده در پروژه های BI گران بودند و نیاز به یک مقدار عادلانه از ویژگی های تخصص برای پیاده سازی.

به عنوان انفجار آنلاین معاملات کسب و کار ایجاد کسب و کار پیچیده تر در عملیاتی سازه نیاز به صورت مداوم تا به روز گزارش شده سنتی دو مدل کمتر از ایده آل است. کسب و کار مردم در حال حاضر نیاز به قادر به دسترسی به اطلاعات شرکت ها و تولید گزارش و تصویری, آنها, نیاز, بدون نیاز به تکیه بر این متخصصان است. راه حل برای این معضل شده است توسعه self-service BI; DIY رویکرد به هوش کسب و کار.

Self-service BI مدل frees تا حرفه ای آن را به تمرکز بر روی مجتمع back-end توسعه وظایف توسط کاربران اجازه می دهد خود را برای ایجاد تحلیلی نمایش داده شد, گزارش تصویری, آنها نیاز دارند. اما اگر آن را به موفقیت مهم است که این ابزار استفاده می شود که نسبتا آسان برای یک غیر متخصص به کارشناسی کارشناسی ارشد. این جایی است که مایکروسافت باید یک لبه بیش از رقبای خود را: آنها خود را با مایکروسافت اکسل.

اکسل بسیار گسترده ای کاربر پایه و دلیل آن وزن سبک و انعطاف پذیر طبیعت است که مربوط به یک مهندس به عنوان یک امار شناس; در کوتاه مدت همه با استفاده از اکسل. از این رو جای تعجب نیست که مایکروسافت self-service BI ابزار بر اساس اطراف هسته قابلیت های مایکروسافت اکسل.

Microsoft Power BI

مایکروسافت محصول که به بهترین وجه متناسب با self-service BI برچسب نامیده می شود قدرت بی برای دفتر 365. آن است که یک ابر مبتنی بر محصول شرکت که به عنوان نام نشان می دهد ادغام با ابر نسخه از مایکروسافت آفیس. آن را با استفاده از شیرپوینت به عقب پایان با مفهوم قدرت دو سایت برای فعال کردن همکاری و اجازه می دهد تا کاربران به راحتی به اشتراک گذاری گزارش و تصویری با همکاران خود را.

یکی دیگر از جنبه های کلیدی از قدرت بی است و حمایت از آن فراهم می کند برای کاربران برای دسترسی به داده ها با استفاده از انواع دستگاه های. در واقع هر دستگاه است که پشتیبانی از HTML 5 در حال حاضر می تواند مورد استفاده برای نمایش قدرت بی سایت.

قدرت بی فراهم می کند و هسته آن قابلیت های تحلیلی از طریق چهار کلید Microsoft Excel add-ins: قدرت پرس و جو قدرت محوری قدرت مشاهده و نقشه قدرت.

قدرت پرس و جو

قدرت پرس و جو اضافه کردن-در اجازه می دهد تا شما را به اتصال به طیف گسترده ای از منابع داده در داخل سازمان خود و آنلاین و طراحی بسیار انعطاف پذیر و پیچیده قوانین برای تحول و پالایش داده ها است که در حال بازیابی است. برای مثال شما ممکن است ایجاد یک پرس و جو که ترکیبی از داده ها از دو منبع مختلف; یا با در نظر گرفتن برخی از ستون ها از یک منبع و برخی از منبع B و یا با الحاق سوابق از منبع B به پایان منبع A. هر چه تحولات درخواست شما را به پرس و جو در هر زمان به داده ها منبع تجدید این همان تحول قوانین همیشه reapplied.

قدرت پرس و جو و حتی امکانات خود زبان پرس و جو به سادگی به نام محمد به عنوان شما با استفاده از ویرایشگر پرس و جو و اعمال تحولات به اطلاعات قدرت پرس و جو به طور خودکار تولید لازم اظهارات. اما اگر شما زمان و تمایل به دریافت سر خود را در اطراف نحو شما همچنین می توانید خود را بنویسید M اظهارات.

قدرت محوری

قدرت محوری است که در دسترس است به عنوان یک جداگانه اضافه کردن-در پس Excel 2010 است و در حال حاضر یکپارچه به اکسل و نقش نقش مرکزی در مایکروسافت self-service BI راه حل است. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک مدل داده با استفاده از داده ها از منابع متفاوت یا وارداتی با استفاده از قدرت محوری خود و یا با استفاده از قدرت پرس و جو.

قدرت محوری اجازه می دهد تا شما را به ایجاد روابط بین جداول مختلف و همچنین تعریف شاخص های کلیدی عملکرد و سلسله مراتب برای استفاده در جداول محوری ساخت زندگی ساده تر هم برای خود و هم برای همکاران نیاز به این امکانات را برای گزارش های خود را.

قدرت مشاهده

قدرت مشاهده است که مورد استفاده برای اکتشاف تعاملی از داده های خود و برای ایجاد تصویری, گزارش و ارائه. قدرت نمایی رابط کاربری به نظر می رسد آشنا به اکسل کاربران از آن شباهت رابط کاربری مورد استفاده در هنگام ایجاد جداول محوری. هر گزارش شما تولید نامیده می شود مشاهده و به طور معمول با تمرکز بر یک جنبه خاص از داده های خود را با استفاده از یکی از در دسترس تجسم انواع, جمله, جدول, نمودار یا نقشه.

قدرت مشاهده و همچنین ویژگی های یک صفحه نمایش کامل نمایش حالت بسیار شبیه به پاورپوینت و اسلاید نشان می دهد, که در آن دکمه های ناوبری اجازه می دهد تا شما را به حرکت بین دیدگاه های مختلف.

قدرت نقشه

قدرت نقشه اضافه کردن-در فراهم می کند 3-تجسم د از جغرافیایی و مبتنی بر زمان داده یا در دنیا و یا بر روی یک نقشه سفارشی. آن را نیز اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد تورهای که نشان تغییرات در طول زمان; به عنوان مثال افزایش تدریجی در فروش در یک کشور خاص است. این تور می توان در اکسل و یا شما حتی می توانید آنها را ذخیره کنید به عنوان فیلم ها و ارسال آنها را به شرکت خود را در کانال یوتیوب.

این نقشه سفارشی از ویژگی های خاص است که باعث می شود قدرت نقشه بسیار مفید است; زیرا این اجازه می دهد تا شما را به واقعا شخصی خود تصویری. نقشه های سفارشی می تواند نشان می دهد طرح از یک فروشگاه نزدیک از یک محصول بدن انسان یک زمین فوتبال; هر چیزی که شما نیاز به استفاده از برای نشان دادن اطلاعات خاص خود را.

در نتیجه

سرعت و انعطاف پذیری و دموکراسی ارائه شده توسط self-service BI به نظر می رسد به آن را هنجار به تدریج جایگزین آهسته تر و گران تر سرمایه گذاری گسترده ای دو پروژه است. در حالی که مایکروسافت نه تنها بازیکنان در self-service BI بازار مرکزی نقش مایکروسافت اکسل در بسیاری از افراد استفاده از کامپیوتر به آنها بی نظیر لبه بیش از رقابت است.

[ad_2]