چگونه ماشین قربانیان حوادث می تواند به بهبود موارد خود را قبل از آنها برای اولین بار مشاوره حقوقی

[ad_1]

تاثیر اولیه

یکی از بارها تکرار شده و عبارت این است که “بهتر است در مورد خواندن از تجربه برای خودتان.” چند کلمات قصار بهتر می تواند در محفظهای قرار دادن آنچه در آن مانند به یک قربانی از یک ماشین برخورد.

مانند هر تغییر پارادایم در زندگی کسی آن را اغلب چشمگیر و ناگهانی. Screeching چرخ جیغ از غیر منتظره یا ضربه ناآشنا آدرنالین.

همه این حوادث غم انگیز علامت آغاز معمولی مورد صدمه شخصی. برای سادگی خاطر ما خواهد شد بحث در مورد یک مشترک تصادف. این قطعه به بررسی چگونگی قربانی شرایط می توانید کنترل وضعیت خود را و به نوبه خود بدبختی به یک فرصت برای بهتر مورد خود و شانس خود را معقول جبران.

خود ارزیابی

پس از شوک اولیه و twisted metal قربانیان در صحنه ممکن است خیره شدن و اشتباه. صرف نظر از جایی که شما در جاده هستند, بررسی خود و مسافران برای صدمات است. اگر وجود دارد قابل مشاهده صدمات انجام چیزی که واضح و حرکت وسیله نقلیه خود را به یک مکان امن اگر شما در حال مسدود کردن جاده ها است.

اگر کسی مجروح شده است دریافت کمک های پزشکی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. حقیقت گفته شود, تماس 911 است که سود اضافه شده از مستند حادثه برای بعد بیمه ارزیابی اهداف است. دلیل این است که اسناد و مدارک تولید شده از تماس تمایل به نشان می دهد یک گرایش از یک فرد بودن واقعا مجروح شدند. در حالی که آن را ممکن است در سراسر آمده به عنوان callused تصادف موارد و دیگر موارد مربوط به صدمه شخصی – همه چیز در مورد اسناد و مدارک.

بیمه ادعا می کند نمایندگان حتی رفتن تا آنجا که به کاهش ارزش ادعای رفتن به اتاق اورژانس حتی اگر وجود دارد بعد عینی یافته ها نشان می دهد که آسیب رخ داده است. صدمات مانند دهانه رحم فشار و پیچ خوردگی تمایل به نظر می رسد بیش از یک تا دو روز بعد پس از “شات آدرنالین” می پوشد. این اسناد در اوایل که مهم است.

تعامل با اجرای قانون

اگر پلیس احضار شدند با حزب تماس با 911 اسناد و مدارک را دوباره تولید می شود. آن را شایع است که پلیس در علاوه بر این به بررسی صدمات ممکن است استناد در گسل راننده برای هر یک جنایت یا یک ترافیک تخلف.

نگه داشتن در ذهن است که یک پرونده جنایی است که دولت (و یا در ویرجینیا “مشترک المنافع”) در مقابل این متهم در دست نیست. یک پرونده جنایی است که در مورد به دنبال عدالت است. از سوی دیگر یک مورد صدمه شخصی است که در مورد “ساخته شده کل دوباره.” تا زمانی که یک گرز جادویی اختراع شده است که به معنی “پسر بد” پرداخت نوعی از جبران خسارت است.

قبل از اجرای قانون باعث می شود به طور کلی “نگاه اول” در مسئولیت آنها را جمع آوری شواهد – از جمله اظهارات از رانندگان دیگر و شاهدان و همچنین به دست آوردن اطلاعات تماس. این اطلاعات بسیار مهم است برای یک ویرجینیا خودرو آسیب یا وکیل خودرو حادثه به بعد کمک به آماده سازی یک مورد.

نگه داشتن در ذهن است که اولیه تحقیقات پلیس کاملا جداگانه از روند مدنی که ممکن است به نوبه خود با تکیه بر اسناد و مدارک تولید شده به عنوان یک نتیجه از سقوط بررسی است. حتی باید یک افسر بر این باورند که یک فرد است که در گسل در برخورد با راننده دیگر شرکت های بیمه ممکن است به مستقل نتیجه گیری.

یک نقطه نهایی است که خواستار کمک ممکن است از نظر قانونی مورد نیاز در برخی از شرایط. در ویرجینیا فرض کنیم که آن را مورد نیاز است اگر کسی وجود دارد که مجروح و یا قابل رویت اموال آسیب به وسایل نقلیه است.

سند حقایق برای بعد

احساس رایگان به توان پلیسی خود را اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات با یک وکیل صدمه شخصی.

درخواست برای راننده دیگر نام و آدرس و شماره تلفن و اطلاعات بیمه. اگر وجود دارد دیگر شاهد برخورد بپرسید برای همان. گرفتن عکس خود را با تلفن همراه از صحنه تصادف و گواهینامه رانندگی, اگر ارائه شده است.

آن است که کاملا طبیعی و مورد انتظار را برای شما به ارائه اطلاعات بیمه خود را به راننده دیگر حتی اگر آنها در گسل. ما بسیار توصیه به مشتریان به اظهارات به راننده دیگر شرکت های بیمه. آنها اغلب بسیار با انگیزه به سرزنش به کسی غیر از خود را بیمه.

نمی تواند محدود در تصاویر خسارت به اموال از وسایل نقلیه. اگر آن را امن و محتاطانه به انجام این کار به مقدار فراوان از تصاویر شما و خود را مسافر صدمات. این شامل کبودی که بعدا ممکن است توسعه.

بودن خود را کارآگاه شرکت بیمه برای راننده دیگر ممکن است خیلی سریع به نوبه خود چشم به سرزنش خود و بیمه شده است. مستند (اگر امن و انسداد) در حالی که هنوز در صحنه برای نشان دادن مکان از تاثیر شرایط جاده و وضعیت وسایل نقلیه ممکن است به بحرانی بیت از شواهد و بعد از آن یک وکیل صدمه شخصی می توانید بعد از استفاده از.

یک قانون خوب شرکت خواهد شد استفاده از این شواهد برای کمک به توسعه مورد خود را به بهترین می توان آن را تحت حقایق است. اگر شما لازم نیست که هر یک از این شواهد نگران نباشید. در اکثر موارد یک مشتری نیست و ارائه این اطلاعات در هنگام پذیرش اولیه. که گفت: بیشتر اطلاعات ارائه شده بهتر است.

به دنبال درمان های پزشکی

در خط با نیاز به 911 تماس بگیرید اگر لازم است این واقعیت ساده است که شما نیاز به دنبال درمان های پزشکی اگر شما صدمه دیده است در برخورد و یا بعد از آن شرایطی که وجود نداشت که بعد از حادثه.

این مهم است که شما به هر قرار ملاقات برنامه ریزی شده با یک ارائه دهنده سلامت و انجام همه چیز را که آنها بگویید شما را به انجام. در این راهکار از هر شرکت بیمه است که برای برجسته کردن هر گونه تاخیر و یا شکاف در درمان کنید و سعی کنید به استفاده از آن اطلاعات به کاهش ارزش خود را ادعا می کنند.

این است حتی درست است اگر شما لازم نیست که بیمه بهداشت و درمان در زمان برخورد. این بسیار مهم است که اگر شما لازم نیست که بیمه بهداشت و درمان است که شما بدون اتلاف وقت در گرفتن آن. علاوه بر اینکه از نظر قانونی مورد نیاز در زمان نگارش این بیمه ممکن است پوشش دهد ده ها هزار نفر (اگر نه میلیون) دلار در درمان است.

حتی اگر شما از شگفت انگیز ترین مورد نداشتن بیمه درمانی به این معنی است که درآمد حاصل از هر بعد حل و فصل و یا دادگاه می رود به پرداخت به ارائه دهندگان هنگامی که آن را می تواند به خود درد و رنج است که شما تا به حال برای تحمل و قدرت به عنوان یک نتیجه از صدمات.

به عنوان جزئی اخطار تحت برخی از شرایط شرکت های بیمه برای راننده دیگر ممکن است به کاهش هر گونه پیشنهاد حل و فصل با مبلغ توسط بیمه پرداخت می شود. این بستگی به دولت و کاملا متفاوت تجزیه و تحلیل. شما نیاز به مشورت با یک ماشین تصادف وکیل در دولت خود را به تعیین اگر این امر.

جلوگیری از انتظار تا آخرین لحظه به دنبال درمان پزشکی لازم و یا باد کردن قرار ملاقات های خود را اگر آنها توصیه می شود درمان بهداشت حرفه ای

این که آیا آن روز بعد از حادثه و شما بودند ترخيص شده از بخش اورژانس و یا آن را سه ماه از درمان فیزیکی یا کایروپرکتیک مراقبت شما نیاز به نگه داشتن قرار ملاقات های خود را. ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس.

شرکت های بیمه خودرو برای راننده های دیگر را حتی رفتن تا آنجا که به ناحق می گویند که شما تقلید می کنی صدمات خود را. آنها ممکن است متوسل به این اتهام اگر شما را متوقف و رفتن به قرار ملاقات خود را و یا منفجر کردن درمان همه با هم قبل از آن اجرا شده است آن را دوره. اغلب آسیب های بافت نرم می تواند به “شعله ور” اگر نگهداری درمان ادامه نمی دهند تا خود را نتیجه طبیعی.

یک بار پس از یک زمان آن بود که به لحاظ اجتماعی قابل قبول ویژگی برای افرادی که به “سخت” و “آن بالا” با وجود درد. که به نظر نمی رسد به یک موضوع مشترک امروز در مذاکرات با شرکت های بیمه به خصوص وقتی که می آید به صورت خودکار موارد آسیب. اگر شما احساس می کنید یک راه خاص به دنبال درمان. توصیه ما به مشتریان به نگه داشتن روزانه, درد و ناراحتی مجله بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه آنها در حال پیشرفت در درمان خود را.

طرح دعوی در دادگاه زمان: “اجازه دهید آن را دریافت کنید!”

در حالی که این مقاله محدود به آنچه که قربانی یک تصادف ماشین می توانید به بهبود خود را در مورد قبل از اولین مشاوره حقوقی, من می شود بی مبالات اگر من را شامل نمی شود یک آخر بیت از اطلاعات: انتخاب یک وکیل نیست که ترس از رفتن به دادگاه. اگر شما نمی توانید پیشنهاد حل و فصل است که شما به دنبال آن هستید (و معقول و منطقی داده شده قبل از شهرک یا احکام), آگاه, ویرجینیا, وکیل خودرو حادثه هیچ تردیدی در مورد پر کردن طرح دعوی در دادگاه و ساخت یک درخواست برای مناسب خسارت وارده به قاضی یا هیئت منصفه.

اگر پس از مذاکره با شرکت های بیمه و بحث با مشتری, ما نمی تواند یک پیشنهاد حل و فصل منطقی است که پس از آن ممکن است زمان برای فایل طرح دعوی در دادگاه.

گاهی اوقات آن ممکن است بهتر است برای کاهش مطالبات نمایندگان را همه با هم و فایل طرح دعوی در دادگاه علیه کسی که به شما صدمه دیده است.

اگر راننده دیگر شرکت های بیمه نمی کند محل مناسب ارزش خود را در مورد داوران از همسالان خود را ممکن است ببینید که شما درونی درد خود را انتخاب نمی شود یک بار در خانواده و دوستان خود و ارزیابی خسارت معقول تر در راه است.

[ad_2]