چگونه به موفقیت نقاشی اکریلیک

[ad_1]

قبل از Barbizon مدرسه و امپرسیونیست ترویج ایده نقاشی در محل و یا ‘En plein air ترین هنرمندان خواهد کار در استودیو. در حالی که طرح اولیه و حتی برخی از نقاشی انجام شد خارج از اکثر کار به پایان رسید در درب. با استفاده از آکریلیک در آب و هوای گرم مستلزم بازگشت به این روش کار کردن و به لطف تکنولوژی است که در حال حاضر در اختیار ما هنرمندان معاصر می تواند به جلوگیری از جادوها طولانی مدت در یک نامهربان آب و هوا و کار در آسایش نسبی استودیو.

در حالی که برخی از purists ممکن است استدلال می کنند که یک هنرمند باید فقط از خود طرح و نقشه کسانی که مایل به آغوش دوربین های دیجیتال را پیدا خواهد کرد که فرصت برای ضبط صحنه ها و تصاویر بی حد و حصر هستند. صرف ثانیه به جای دقیقه طولانی ساخت دقیق طرح یک قرن 21 هنرمند می تواند جذب جوهر از این صحنه قبل از آنها و بازگشت به استودیو با یک آلبوم از عکس های که بر اساس آن آنها می توانند پایه های بعدی خود را نقاشی. اگر لازم است این عکس ها را می توان دستکاری شده با نرم افزار مناسب تا زمانی که دقیقا تصویر سمت راست را یافت و در این مرحله شما آماده برای ایجاد یک نقاشی.

1. اندازه گیری خود را بوم کشیده و مربع آن را. شما نمی خواهید بیش از حد بسیاری از خطوط در سراسر کار خود را پس از آن است که احتمالا بهتر است به منظور محدود کردن مربع به حدود 6 سانتی متر (در حدود 2.5 اینچ) است.

2. دوباره اندازه تصویر خود را برای مطابقت با ابعاد بوم و یا مربع آن را بر روی صفحه نمایش و یا آن را چاپ کنید و با استفاده از یک مداد برای انجام همان.

3. با استفاده از زغال چوب و یا یک نرم pencil sketch تصویر بر روی بوم. مربع خواهد به شما کمک کند برای به دست آوردن ابعاد مناسب. آن است که گسترده ای شکل است که شما می خواهید را به تصرف خود پس نگران نباشید در مورد جزئیات در این مرحله است.

4. به کل بوم سریع اسپری ثابت کننده (یا عطر-رایگان hairspray) برای جلوگیری از از دست دادن تصویر به عنوان شما را به مرحله بعدی.

5. مطالعه تصویر خود را با دقت و تصمیم گیری در بیش از تمام رنگ (این خواهد بود که با ارائه اواسط تن در نقاشی خود را).

6. با استفاده از مقدار زیادی از آب و رنگ انتخاب شده خود را را بشویید. اعمال می شود به تمام بوم با قلم مو. شستشو نیاز به نازک به اندازه کافی برای دیدن طرح شما نمایش از طریق.

7. به عنوان به زودی به عنوان شستشو استفاده شده است شما باید به سرعت کار بیش از کل بوم با یک پارچه مرطوب از بین بردن رنگ از همه برجسته مناطق. استفاده از خود را طرح و عکس به عنوان راهنما و اطمینان حاصل شود که این کار انجام شده است در عرض 5 تا 10 دقیقه; در غیر این صورت شستن خشک شده خواهد شد بیش از حد.

8. اکنون زمان آن است که به اعمال سایه به بوم. با استفاده از رقیق مخلوط ultramarine و burnt umber اعمال رنگ یا با یک قلم مو ضخیم و یا اگر شما اعتماد به نفس یکی دیگر از کهنه. دوباره, شما نیاز به کار به سرعت و بیش از کل بوم. نمی توان به تمرکز بر روی جزئیات و نگران نباشید اگر شما را از اشتباهات (سرعت rub رنگ را با یک پارچه مرطوب). هنگامی که شما ایستاده از پشت بوم در این مرحله شما را ببینید چشمگیر تصویر قبل از اینکه شما حتی اگر شما تنها اعمال دو رنگ با crudest از برس و ژنده پوش.

9. هنگامی که سایه خشک شده (چند دقیقه) شما می توانید شروع به در نظر گرفتن اواسط تن. شستشو ارائه خواهد شد که این در کل اما شما در حال حاضر نیاز به فکر می کنم کمی جزئیات بیشتر. با استفاده از کمی ضخیم تر ترکیبی از رنگ های مشابه (به عنوان شستشو) درخواست برخی از جزئیات بیشتر با اواسط بزرگ قلم مو. اندازه قلم مو مهم است به عنوان آن را به شما مانع از مورد خود را با جزئیات بیش از حد.

10. در این مرحله شما احتمالا قادر خواهید بود برای دیدن مربع هنوز هم نشان از طریق بنابراین اکنون زمان آن است که به فکر می کنم در مورد لایه بعدی نقاشی. آن است که تنها در حال حاضر است که شما نیاز به ذخیره کردن پالت خود را (رنگ اکریلیک خشک چنان سریع است که این امر می تواند بی فایده اشتباه برای قرار دادن رنگ خود را قبل از این مرحله). پالت خود را باید نسبتا محدود به عنوان شما خواهد شد با تمرکز بر چند رنگ در یک زمان.

11. توجه داشته باشید تمام مکان های که در آن شما نیاز به بلوک در این رنگ و کار بیش از کل بوم در یک بار. این مهم است که آن را به عنوان تضمین می کند که شما در حفظ و نقاشی متحد. آیا احساس وسوسه به شروع به کار بر روی جزئیات در یک منطقه خاص در این مرحله است. قلم مو خود را هنوز هم باید متوسط.

12. تکرار با رنگ های جدید تا زمانی که شما تحت پوشش کل بوم با یک لایه ی جدید. خود را شستشو هنوز هم از طریق نشان می دهد در مکان اما به طور کلی تصور خواهد بود با نزدیک شدن به نهایی نقاشی شما ممکن است تصور در شروع است.

13. در حال حاضر شما می توانید شروع به در جزئیات. با ظریف کار با قلم مو بیش از کل نقاشی جوش لبه ها و سفت کردن نقاشی. آن است که بسیار به فرد به عنوان به چه مقدار از جزئیات آنها ممکن است بخواهید که شامل. برای بیشتر سبک امپرسیونیست شما ممکن است در نظر بگیرید نقاشی به نزدیک به اتمام است. متناوبا, شما ممکن است بخواهید برای رسیدن به یک مطلب فوق العاده-realist’ پایان به این کار می کنند که در این صورت کار شما را بیش از این نقاشی چند بار با افزایش روز افزون جزئیات.

نکات اصلی برای به یاد داشته باشید:

1. در هر مرحله کار بیش از کل بوم در یک بار.

2. جلوگیری از شروع در یک گوشه ای و کار در سراسر فضا به عنوان نقاشی نمی خواهد که یک واحد احساس می کنید.

3. نگران نباشید اگر شما احساس می کنید شما ساخته شده است یک اشتباه – شما می توانید با استفاده از یک پارچه مرطوب برای پاک کردن, مرطوب, رنگ های اکریلیک, دور بدون از بین بردن زیر نقاشی. متناوبا شما می توانید رنگ بیش از آن در عرض چند دقیقه پس از آن خشک است.

4. شما می توانید با استفاده از نوار و ماسک برای محافظت از مناطق که در آن شما نمی خواهید رنگ بروید (این کمک خواهد کرد که با خطوط راست و لبه های تیز).

در این مقاله فرض می کند که شما در حال حاضر یک چشم برای ترکیب و پایه برخی از مهارت های نقاشی; اگر این مورد نیست من خواهد بود به نوشتن مقالات در این چیزها در آینده نزدیک.

[ad_2]