چگونه به راه اندازی یک طوفان اثبات چادر

[ad_1]

دانستن برخی از راهنمایی در مورد چگونه به راه اندازی یک طوفان اثبات چادر به احتمال زیاد خواهد شد به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از غم و ناراحتی. آن را حتی ممکن است زندگی شما را نجات دهد و حداقل افزایش شانس شما لذت بردن از کمپینگ بعدی خود را برای تعطیلات.

راه اندازی چادر کمپینگ خود را راه درست و در جای مناسب می تواند یک تفاوت بزرگ به چگونه شما را تا پایان هوازدگی طوفان. بدیهی است که وجود آمده زمان هنگامی که یک طوفان بد را فقط بیش از حد برای هر چادر مانند برخی از شرایط آب و هوایی شدید. به حداکثر رساندن چادر خود را که از طوفان اثبات شما همچنین نیاز به برخی از آماده سازی قبل از شما در واقع مجموعه ای از در سفر خود را.

وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که به بهبود شانس خود را از سوار کردن یک طوفان با کمی و یا بدون مشکل و نجات خود را از چیزهایی مانند آب در چادر خود را و یا حتی بدتر, چادر خود را باد پایین در اطراف شما!

اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است برای انتخاب بهترین چادر شما می توانید به صورت ایستاده به یک طوفان هم برای باد و باران. شما می خواهید به در نظر گرفتن ماهیت ضد آب از مواد مورد استفاده در ساخت آن و نگاه کنید که چگونه چادر ساخته شده است مانند این که چگونه به خوبی در حال درز ساخته شده? آیا چادر یک پرواز ؟ و اگر نه شما به هر حال ؟

برخی از چادر ادعا می شود ضد آب بدون پرواز مانند کلمن فوری چادر و بسیاری از مشتریان گزارش این بوده است که تجربه خود را به عنوان یک ماده از باب احتیاط به نظر می رسد که کمی اضافی آماده سازی می تواند به صرفه جویی در روز.

اولین چیزی که شما باید در نظر انجام خود را با چادر جدید است استفاده مناسب ضد آب عامل. برای این کار شما خواهد برپایی چادر خود را در خانه و اعمال ضد آب درمان که اغلب می آید به صورت اسپری و همچنین مطمئن شوید که شما بیش از همه درزها را با یک سیلر اغلب موم نوع محصول که به شما کمک پلاگین کوک سوراخ در درزهای.

تهیه چادر خود را مانند این فقط باعث می شود حس مشترک و من شخصا این کار را حتی برای چادر است که ادعا می شود مگر اینکه ضد آب تولید کننده به طور خاص متحده از آن می تواند یک مشکل برای پارچه چادر.

نگه داشتن در ذهن که بیشتر ضد آب پارچه چادر کمتر از آن قادر به تنفس و بیشتر احتمال دارد شما باید مسائل را با تراکم از مردم تنفس در داخل چادر است که چرا مهم است که قادر به حفظ تهویه خوب حتی در طول یک طوفان و این است یکی دیگر از نقطه به نگه داشتن در ذهن در هنگام خرید چادر خود را. این را در نظر بگیرید و همچنین هنگامی که شما در حال راه اندازی چادر خود را.

این نیز که در آن به اندازه کافی بزرگ پرواز و یا اضافی پرواز در می آید بسیار مفید حتی فقط برای اجازه دادن به برخی از بخشی از ویندوز به اندازه کافی اجازه می دهد تا گردش هوا.

بنابراین حتی اگر چادر ‘ضد آب’ قطعا آن ضرری ندارد به پرواز در دست است و به عنوان یک احتیاط اضافی اضافی پرواز و یا tarp با شما به منظور بهبود شانس خود را برای ماندن و خشک. من فکر نمی کنم شما می توانید ‘بیش’ آماده زمانی که به کمپینگ.

چیز دیگری که در نظر بگیرید در هنگام انتخاب سایت خود را راه اندازی چادر, احتمال سقوط درختان. طوفان و بادهای قوی می بدیهی است که افزایش این خطر و در حالی که این مربوط است به آب آن است که قطعا یک خطر واقعی برای فکر کردن در مورد در یک طوفان است.

طوفان تصحیح چادر خود را شامل اجتناب از مشکلات بالقوه هنگامی که شما در حال راه اندازی اردوگاه خود را مانند به در نظر گرفتن چیزهایی مانند جاری شدن سیل و وزش بادهای قوی. خود را به اردوگاه محل سکونت قطعا می تواند تاثیر بر روی شانس خود را از هوازدگی طوفان هست.

آن است که همیشه عاقلانه برای بررسی پیش بینی آب و هوا قبل از رفتن به تعطیلات و بدیهی است که اگر انتظار بد آب و هوا است به احتمال زیاد بیش از حد بد و سپس به تعویق انداختن سفر خود را ممکن است خود را بهترین گزینه است. فقط نکته دیگری که می تواند مفید باشد به عنوان یک آمادگی بیشتر برای همیشه یدکی لباس و حوله و غیره. در وسیله نقلیه خود را فقط در مورد بدترین سناریو مورد.

بدیهی است که برنامه ریزی درست از همان ابتدا از وقتی که شما خرید چادر خود را و چگونه شما برنامه ریزی و آماده سازی قبل از سفر خود را به عنوان به خوبی به عنوان انتخاب خود را از محل همه می تواند تاثیر در مورد چگونه به راه اندازی یک طوفان اثبات چادر.

[ad_2]