چگونه به درخواست لاک الکل زدن با یک قلم مو

[ad_1]

آماده شدن

1. صبر کنید تا نقاشی خود را به طور کامل به خشک کردن. اگر شما درخواست لاک الکل زدن به, مرطوب رنگ آن را با هم مخلوط کنید و با رنگ و می تواند اجرا در سراسر نقاشی خود را.

2. مطمئن شوید که نقاشی خود را از چیزهایی مانند خاک و گرد و غبار. دریافت خشک و بدون پرز پارچه و آرامی پاک کردن سطح نقاشی حصول اطمینان از آن را به طور کامل تمیز می کند.

3. پیدا کردن یک اتاق است که از گرد و غبار. مطمئن شوید که هیچ گردش هوا – در حالی که شما در حال کار, شما می خواهید به نگه داشتن پنجره ها و درهای بسته برای به حداقل رساندن شانس خود را از گرد و غبار و دیگر ذرات به دام افتاده در لاک یا بین رنگ و لاک الکل زدن به.

4. مطمئن شوید که وجود دارد یک سطح صاف برای کار بر روی. این بسیار مهم است که شما نگه داشتن خود را نقاشی افقی در حالی که شما لاک الکل زدن به آن است. آن را روی یک تخته ام دی اف و یا یک سطح مشابه که سخت و محکم است. هنگامی که شما انجام می شود, شما نیاز به ترک نقاشی تخت برای حدود یک روز یا بیشتر برای لاک خشک شود.

5. یک براش جدید و شیشه استفاده کنید. آن را حیاتی است که شما با استفاده از یک براش جدید و شیشه. حتی اگر شما فکر می کنم یک قلم مو 100% تمیز, آن را هنوز هم می تواند شامل بیت های کمی است که می تواند باعث مشکلات – همیشه استفاده از یک های جدید و استفاده از آن فقط برای varnishing هیچ چیز دیگری. به همین ترتیب بیت رنگ را در یک شیشه می تواند در نهایت گیر شدن در نقاشی خود را تا همیشه استفاده از یک شیشه است که هرگز مورد استفاده برای نقاشی. شما می توانید لاک الکل زدن به, برس که به ویژه طراحی شده برای varnishing. شما می توانید با استفاده از برس است که طراحی شده برای varnishing به عنوان طولانی به عنوان آنها صاف و نرم و گسترده است.

استفاده از لاک الکل زدن با یک قلم مو

1. اول از همه به خود لاک خوب هم بزنید و سپس ریختن آن در یک ظرف کم عمق است. هنگامی که شما بار آن را بر روی خود را به قلم مو می باشد که برای پاک کردن قلم مو پس هیچ لاک چکیدن از آن است.

2. در حال حاضر از آن زمان به درخواست لاک الکل زدن به. شما باید به کار بسیار به سرعت اما با دقت در همان زمان. درخواست لاک الکل استفاده طولانی حتی سکته مغزی و کار از بالای نقاشی به پایین. شروع در یک طرف از نقاشی و در نهایت در دیگر. یکی دیگر از راه برای انجام این کار از چپ به راست. راه هر کدام شما تصمیم به رفتن برای مطمئن وجود ندارد قابل مشاهده سکته مغزی قلم مو و یا حباب – شما می توانید بیش از این به شما به عنوان درخواست لاک الکل زدن به.

3. هنگامی که شما تحت پوشش تمام نقاشی مهم است که اجازه دهید همه از لاک خشک قبل از استفاده بیشتر حتی اگر شما می خواهید برای رفتن به عقب بیش از مناطق خاص. برخی از هنرمندان درخواست یک لایه از لاک ضخیم در حالی که دیگران برای 2-3 لایه های نازک هر چند این طول می کشد زمان بسیار بیشتری به شما باید صبر کنید برای هر لایه به طور کامل خشک قبل از شروع بعدی.

4. هنگامی که شما به پایان رسید شما باید خود را ترک رنگ خشک اما به یاد داشته باشید به نگه داشتن آن را پوشش داده است. با انجام این کار شما کاهش احتمال هر گونه گرد و غبار در حال سقوط بر روی عنوان اعمال لاک الکل زدن به. یک راه خوب برای انجام این کار این است که برای دریافت یک هیئت مدیره جامد بزرگتر از بوم. استفاده از کنسرت بربس به حمایت از آن اما به یاد داشته باشید به ترک یک شکاف بنابراین هیئت مدیره نمی کند در واقع لمس نقاشی.

[ad_2]