چگونه به انتخاب زیادی 3D خدمات چاپ

[ad_1]

چرا شما نیاز به چاپ 3D ؟ که لازم است برای نمونه سازی سریع و سریع ساخت. این است که نسبتا یک تکنولوژی جدید که قابلیت ایجاد نمونه های جدید از مدل CAD. این نوع چاپ می توان مورد استفاده برای ایجاد قطعات خودرو, لوازم جانبی مد و اندام مصنوعی ابزار پزشکی.

برخی از مزایای

امکانات بی پایان وجود دارد با استفاده از این فن آوری برای توسعه محصول خود را. اجازه دهید بحث در مورد برخی از مزایای استفاده از یک بزرگ 3D خدمات چاپ.

قابل توجهی صرفه جویی در پول

استفاده از سنتی ماشین آلات گران می شود بیش از گذشت زمان. از سوی دیگر آنلاین خدمات چاپ 3D در هنگام کار می تواند منجر به ایجاد محصولات در بسیاری از نرخ معقول.

پیشگیری از اتلاف زمان

این تکنولوژی اجازه می دهد تا توسعه سریع تر از ایده ها. به عنوان به زودی به عنوان مفهوم طراحی شده است شما می توانید نسخه قابل چاپ کردن در همان روز و در عرض چند ساعت. این کوتاه شدن زمان پردازش از ماه به یک زن و شوهر از روز کمک می کند تا شرکت ها برای ماندن در خط مقدم رقابت است.

کاهش خطر

این است که همیشه سود آور برای رفتن برای چاپ 3D از تست نمونه اولیه از طراحی مجدد یک قالب. آن است که یک ایده عاقلانه به منظور بررسی طراحی از ساخت بزرگ پولی سرمایه گذاری در ابزار گران قیمت.

پاک کردن کانال های ارتباطی

یک تئاتری توضیح محصول است که قادر به انتقال کل تصویر. مناطق وجود دارد که ممکن است اشتباه. یک تصویر از این محصول بهتر است از گسترده توضیحات, اما آن را می شود همه جذاب تر اگر شما می توانید نگه دارید این محصول در دست شما است. این منجر به از بین بردن تمام انواع از سردرگمی و هر فرصت کوچک از ابهام برداشته شده است. شما ممکن است نگه دارید ملموس نمایندگی از کالا.

قبل از تست بازار

این بسیار مفید است که با این نمونه شما قادر به تست بازار است. اگر شما نشان می دهد این مدل 3D در تجارت نشان می دهد و سپس شما خواهد آمد به می دانم که در مورد واکنش مشتریان بالقوه سرمایه گذاران و عموم مردم به عنوان یک کل. در این راه شما می توانید ارزیابی اگر وجود دارد برخی از بازار بالقوه برای محصول قبل از آن می رود به تولید.

ملموس احساس

شما می توانید یک احساس از روی تصویر و یا یک نمایندگی آنلاین کالا از طریق کامپیوتر. اگر شما می خواهید به احساس ارگونومی یا احساس از محصول ملموس و سپس شما باید قادر به نگه داشتن محصول در دست شما و سنجش آن است.

مناسب انتخاب یک ارائه دهنده خدمات

آن را کاملا به چالش کشیدن را انتخاب کنید و کارآمد ارائه دهنده خدمات. وجود دارد تعداد زیادی از شرکت های که ارائه این خدمات است. بنابراین شما باید ورزش احتیاط در حالی که انتخاب خدمات از یک سرویس دهنده. فن آوری های 3D باید به گونه ای طراحی شده برای دیدار با اهداف از پروژه خود را. درخواست برای ارجاع از دوستان و بستگان. شما همچنین باید فایده وب سایت های شرکت های مختلف. شما یک ایده روشن در مورد کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های مختلف. شما باید بروید به چاپ مختلف ملاقات یو پی اس و پرس و جو از دفاتر خدمات مورد خدمات مختلف قرارداد.

[ad_2]