چگونه برای حذف پاپ کورن سقف

[ad_1]

این چیزی است که خریداران انقباض غیر ارادی ماهیچه دیدن هنگامی که پیش نمایش خانه برای فروش. مخوف (و مورخ) پاپ کورن سقف. این یک کار است که با کمی زمان و تلاش به راحتی می توانید پنجه توسط صاحب خانه. اما همچنین می تواند به استخدام در یک قیمت معقول برای یک حرفه ای است. داشتن یک سقف صاف می تواند یک تفاوت بزرگ در هر اتاق. انجام آن yourselfer به راحتی می توانید به مقابله با پاپ کورن سقف برداشت اما آن را برخی از زمان کار دستی و همچنین انواع لوازم. سخت ترین قسمت در مورد شغل است که معمولا به دنبال در سقف برای یک دوره طولانی از زمان.

یک مشکل که ممکن است می آیند تا زمانی که بررسی حذف یک پاپ کورن سقف اگر سقف نقاشی شده ، اگر رنگ اعمال شده است به پاپ کورن سقف بافت و سپس آن را جلوگیری از آب از جذب و به بافت (ساخت حذف مشکل تر است). آیتم های اضافی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به حذف از پاپ کورن بافت. معمولا یک ماده شیمیایی کن اعمال شده به این منطقه کمک خواهد کرد در تفکیک رنگ مانع است.

اگر شما تصمیم به حذف پاپ کورن سقف خود, سپس مطمئن شوید که به پوشیدن ماسک یا ماسک گرد و غبار و همچنین حفاظت از چشم. نگه داشتن این بخش است که شما در حال کار بر روی مرطوب کمک در کاهش گرد و غبار ایجاد شده از حذف از پاپ کورن سقف.

در اینجا 7 گام برای کمک در از بین بردن پاپ کورن سقف:

مرحله 1: قبل از پرداختن به این پروژه از بین بردن پاپ کورن سقف آن باید مشخص شود اگر آن را حاوی آزبست است. اگر خانه ساخته شده قبل از سال 1978 و سپس ارسال کردن چند نمونه برای تست است. هر سازمان حفاظت محیط زیست گواهی آزمایشگاه تست باید قادر به تست این نمونه است. نگه داشتن در ذهن است که پاپ کورن بافت که شامل آزبست هنوز هم می تواند خریداری شده از فروشگاه ها حتی به سال 1980 است. باید خود را به سقف حاوی آزبست و سپس گواهی حذف آزبست پیمانکار باید استخدام برای تکمیل کار. نگه داشتن در ذهن است که توسط قانون هر گونه مواد است که شامل بیش از 1 درصد آزبست باید برداشته شود با حذف آزبست و حرفه ای. ترک سقف آزبست در محل نیست و تحمیل آسیب زیادی آن را هنگامی که آزبست آشفته است که آن را به شمار بیشتری خطر سلامت.

مرحله 2: گام بعدی این پروژه است که برای آماده سازی اتاق. برای انجام این کار تمام وسایل نور باید برداشته شود (اما مطمئن شوید که به نوبه خود قدرت قبل از این انجام شده است). اگر هر یک از مبلمان است که در آن می توان آن را یا حذف و یا پوشش داده شده است. بعد با قرار دادن ورقه های پلاستیکی ضخیم بر روی دیوار و کف متصل با نقاشان نوار برای گرفتن همه از پاپ کورن سقف باقی مانده است.

مرحله 3: شروع به سقف. سمپاش باغ یک ابزار کامل برای این مرحله به عنوان شما را در یک منطقه از 4 تا 5 فوت مربع در یک زمان. فقط مراقب باشید که بیش از مرطوب منطقه به سقف.

مرحله 4: خراش, خراش, خراش. از ‘پاپ کورن’ مانند مواد را می توان با تراشیدن سقف با یک مشترک چاقو و یا دیگر ابزار مشابه. اگر یک منطقه ارائه مشکل در از بین بردن پاپ کورن سقف و سپس آب اضافی ممکن است مورد نیاز به این منطقه بیشتر به طور کامل.

مرحله 5: پوشش هر سوراخ ناخن یا لخت مفاصل با ترکیب مشترک. سپس شن و ماسه سقف در آماده سازی برای بتونه کاری و نقاشی.

مرحله 6: رنگ و یا بافت کت سقف. بازدید از یک فروشگاه رنگ حرفه ای برای پیشنهادات و انتقادات در رنگ. اکثر حرفه ای ها را نشان می دهد تیغه پرایمر اعمال می شود برای اولین بار به دنبال یک سقف رنگ و یا رنگ معمولی است. نگه داشتن در ذهن است که یک پایان مسطح معمولا پنهان عیوب بهتر از انواع دیگر پس از اتمام رنگ.

گام 7: تمیز کردن! شانس هستند که این فضا به طور چشمگیری به روز رسانی از حذف از پاپ کورن سقف. در حال حاضر از آن زمان برای تمیز کردن و لذت بردن از میوه ها از کار خود را.

حذف مورخ پاپ کورن سقف می تواند یک تفاوت بزرگ در فقط در مورد هر فضا و صاف سقف ارزش اضافه کردن به صفحه اصلی.

[ad_2]