چگونه برای جلوگیری از عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع

[ad_1]

سیستم های تهویه مطبوع در واقع نجات دهنده ما در این ماه که در آن مطلقا هیچ مهلت از گرما. در حال حاضر سیستم های تهویه مطبوع, نیست, بی گناه بره شما فکر می کنم که آنها هستند! وجود دارد بسیاری از عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع در بهداشت و درمان و همچنین در محیط زیست است. بسیاری از عوارض جانبی هستند چرا که مردم نمی دانند چگونه به استفاده از و یا حفظ آنها در وهله اول. بنابراین عوارض چه هستند? اجازه دهید بحث در مورد آنها.

پنج عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع در بهداشت و درمان:

با توجه به اخبار جهانی این پنج عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع در بدن انسان:

 • خستگی مداوم
  تحقیقات نشان می دهد که افرادی که کار در محیط مطبوع ممکن است تجربه سردرد مزمن و خستگی است که برگ های آنها را در معرض انقباض سرد و آنفولانزا و بیماری های دیگر.
 • پوست خشک
  تهویه مطبوع بمکد کردن رطوبت از اطراف از جمله پوست اگر شما صرف ساعت های طولانی در یک air-conditioned محیط زیست است. اگر شما از pampering پوست خود را با مرطوب کننده پوست خود را به زودی شروع به احساس خشک است.
 • تشدید عوارض بیماری های مزمن
  ACs شناخته شده برای افزایش علائم فشار خون پایین ورم مفاصل و اختلال. بنابراین اگر شما در حال حاضر مبتلا به بیماری مطبوع محیط زیست را تنها افزایش آن شما را بیشتر آسیب پذیر است.
 • ناتوانی در مقابله با گرما
  رفتن به طور ناگهانی از یک محیط سرد به محیط گرم در واقع می تواند القاء استرس است. این را به شما عدم تحمل به گرما و درجه حرارت در طول تابستان است.
 • مشکلات تنفسی
  این یکی از عوارض جانبی سرد و تهویه مطبوع. اثرات تهویه هوا در ریه کشنده هستند. سیستم های تهویه مطبوع نیز شناخته شده به گردش هوا-بیماری های منتقله از قبیل لژيونر بیمارییک برنامه به طور بالقوه کشنده بیماری عفونی است که تولید تب و ذات الریه.

راه های بسیاری وجود دارد که یکی می تواند به جلوگیری از عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع. حتی اگر ما ممکن است به طور کامل جلوگیری از آن, اما ما قطعا می تواند به کاهش این عوارض جانبی با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم. برخی از این اقدامات به شرح زیر است:

چگونه برای جلوگیری از عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع

 • خویشتن داری – ACs نه به معنای اجرا برای ساعت ها و ساعت. آن را مانند در اختیار داشتن یک سوراخ در کیف پول خود را. همانطور که قبلا ذکر درجه حرارت AC باید یک درجه یا دو زیر دمای اتاق. بنابراین خود را نگه دارید AC در 22-21 درجه max اجازه اجرای آن به مدت دو ساعت و سپس آن را خاموش. استفاده از سیستم های تهویه مطبوع افزایش یافته است HCFC (Hydrochlorofluorocarbons) انتشار توسط 20-30 درصد است که مجموعه لایه ازن بازیابی توسط عظیم 25 سال است.
 • تمیز کردن فیلتر AC به طور منظم – فیلتر های کثیف می تواند اجازه می دهد حساسیت زا و آفت کش ها و دیگر ذرات به خود را وارد کنید, صفحه اصلی, نما تهدید به کیفیت هوای داخل ساختمان. قرار گرفتن در معرض آن دسته از آلاینده ها می تواند آغاز یک میزبان از مشکلات سلامتی از جمله آلرژی, آسم و چشم و بینی و گلو سوزش.
 • نگهداری سالانه چک بیشتر از زمان گرد و غبار از اتاق و استفاده از پودر و…. آیا جم تا AC. این بدیهی است که شمار تنفسی نگرانی. من شخصا از خواب بیدار در وسط شب عطسه مانند یک دیوانه وار! بنابراین داشتن آلرژی در فصل تابستان می تواند بدتر اگر شما AC است به درستی نگهداری.
 • تهویه کافی اجازه می دهد هوای تازه به در آمده می تواند کمک به کاهش آلاینده های داخلی. هوا سرد است سنگین و متراکم است و می تواند تنفس را دشوار است. داشتن تهویه مناسب فضاهای اجازه می دهد تا عادی و بهتر تنفس. AC را می توان برای 2-3 ساعت و زمانی که استفاده نمی کنید مطمئن شوید که برای باز کردن ویندوز خود را به اجازه دهید هوای تازه در آمده است. بدن مناسب است و بیشتر به هوای تازه خارج از هوای سنگین اتاق مطبوع.
 • هوا پاک کننده داشتن هوا تمیز کردن واحد می تواند به شدت کاهش میکروب ها و آلودگی ها را که از خارج می آیند.
 • قدرت آب نوشیدن مقدار کافی آب می تواند کمک به کاهش علائم پوسته پوسته پوست خشک. من شخصا از خواب بیدار در صبح با خارش چشم. حتی طرف سوراخهای بینی و پل بینی مستعد ابتلا به خشک شدن. این است زیرا AC بمکد کردن رطوبت را از پوست شما. استفاده از روغن زیتون و یا یک مرطوب کننده توصیه می شود. همچنین داشتن یک مرطوب کننده نصب حرفه ای می تواند کمک به حل این مشکل است.
 • بیرون رفتن استنشاق هوای تازه عادت به سیستم های تهویه مطبوع می سازد خارج از درجه حرارت به نظر می رسد حتی داغتر. ما تمایل به خوردن کالری مواد غذایی هنگامی که آن را سرد. ماه های تابستان به معنای برای لاغر رژیم غذایی. AC می ارامش شما را به خواب اما این فقط باعث می شود شما بی حال. امروزه حتی ورزشگاه نصب شده با 5-6 ACs که به طور کامل شکست هدف از عرق کردن آن را! به یاد داشته باشید هیچ عرق, No Pain No Gain. صرف برخی از زمان اجازه می دهد تا بدن برای تنظیم درجه حرارت و فعال باقی می ماند.
 • خود ماشین AC بررسی می شود فرایند خنک کاری هوای گرم نیاز به مقدار زیادی از تراکم و این می تواند ایجاد یک زمین پرورش برای باکتری ها و قالب. محققان در ایالت لوئیزیانا مرکز پزشکی یافت می شود هشت نوع از قالب زندگی در داخل 22 از 25 خودرو تست شده است. فرشنرس هوا می توانید با بوی بد اما این قالب هنوز هم ادامه دارد.
 • کاهش بیش از وابستگی در ACs – تنها راه برای مقابله با افزایش درجه حرارت است که برای انطباق با آن است. ماه های تابستان به معنای گرم است. اما بدن ما قدرت سازگاری. فکر می کنم در این مورد اگر کشاورزان در خشک خشکسالی زده بیابان های راجستان می توانید بدون زندگی می کنند طرفداران آن است که واقعا دشوار است به ماندن بدون کولر فقط برای چند ساعت ؟
 • حرکت به یک کشور سردمن شوخی اما شما مطمئنا می تواند برای یک تعطیلات طولانی در مقایسه با کولر جایی که نه تنها به شما یک استراحت از خود را گیج کننده و خسته کننده زندگی روزانه اما همچنین انجام شگفتی برای بدن و ذهن خود را. درجه حرارت در حال رفتن به افزایش است و ما نمی توانیم در حفظ و پنهان در AC اتاق تمام زندگی ما است.

عوارض جانبی از سیستم های تهویه مطبوع را می توان با استفاده از آن هوشمندانه. این نوع از دیوانه تا چه حد مردم به احساس گرم است. بودن بیش از حد وابسته به چیزی است که هرگز برای سلامت خوب است. من پیشنهاد می کنم در آغوش گرما و همه عرق است که با آن می آید. ماندن هیدراته; شامل بسیاری از ماست, میوه و سبزیجات در رژیم غذایی خود را. وجود دارد راه های آسان تر برای خنک کردن صادقانه میگویم.

[ad_2]