چگونه برای تبدیل شدن به یک معماری تصویرگر

[ad_1]

به عنوان یک تصویرگر من برای اولین بار شروع زندگی حرفه ای من به دست آوردن مهارت در هنرهای زیبا. یک پس زمینه تحصیل در رشته نقاشی های سنتی, نقاشی و طراحی و رنگ تئوری چیزی است که می تواند به شما لبه شما نیاز به ایستادگی کردن در میان با استعداد تصویرگران در این صنعت است. بسیاری از هنرمندان امروز هنوز هم ارائه سنتی نقاشی یا نقاشی اما این به سرعت در حال جایگزین شدن با تکنولوژی بالا کامپیوتر تفاسیر و مدل سازی 3D.

همچنین مطالعه CG تصویر شما ممکن است پیدا کردن راه هایی برای شبیه سازی دست کشیده و یا آب رنگ نقاشی در علاوه بر این به ایجاد بیشتر عکس تصاویری واقع بینانه. پس از یادگیری مدل سازی 3D و انیمیشن, من رفت و به مطالعه کارشناسی دروس معماری مدرک و کار به صورت یک سازنده. در اینجا یاد گرفتم ویژگی های پیش نویس مهارت ها و روش ساخت. این بسیار مهم است به درک فرایند ساخت و اصطلاحات به منظور قادر به خواندن برنامه ها و برقراری ارتباط با معماران و سازندگان و عوامل املاک و مستغلات.

پس از کار برای معماران و توسعه دهندگان ساختمان برای چندین سال باز کردم خود من مستقل استودیو طراحی. این ورود به سطح شغل من به ارمغان آورد دست در تجربه کار با شهر مقامات عوامل املاک و مستغلات با استعداد طراحان و توسعه دهندگان ساختمان در سایت. قادر به برقراری ارتباط و درک نیازهای این کلید حرفه ای بود بی بها مهارت برای یادگیری آنچه لازم بود برای باز کردن my own studio.

من در حال حاضر قادر به خدمت به نیازهای دیگر متخصصان صنعت عمدتا از کامپیوتر من در حالی که تنها بازدید از برخی از سایت های کار و یا مشتریان به صورت بسیار خاص و دقیق و یا پروژه های بزرگ. یکی از مهارت های اصلی من برای یادگیری خارج از مدرسه بود و توانایی برقراری ارتباط مزایای آنچه معماری تصویر می توانید انجام دهید برای دیگران به منظور کسب منافع مشتریان. دانش آموزان می توانند اغلب صرفا تمرکز بر روی جزئیات از هنر و صنعت خود را از طریق پالایش هنری خود را و مهارت های فن آوری و این به راحتی می توانید آنها را منحرف از شبکه است که فوق العاده مهم است به منظور جذب مشتریان است.

می توان آن را فوق العاده به چالش کشیدن برای پیدا کردن کار اگر شما نمی تواند ارتباط برقرار کند و بازار خود را به حرفه ای ها که نیاز به خدمات خود را. به دلیل این است که یک زمینه تخصصی هر کسی که علاقه مند به دنبال کردن آن به عنوان یک حرفه ای باید یاد بگیرند که برای انتقال به دیگران است که همه آنها باید ارائه دهد. معماری تصویرگران باید اجازه دهید مشتریان خود را می دانم که چگونه این مهارت ها می تواند آنها را به پول بیشتر و افزایش فروش است.

علاوه بر این توسعه پایدار و ساختمان “سبز” روش های ایجاد کرده است یکی دیگر از بازار بزرگ به دنبال 3D افسران برای کمک به توضیح دهید که چگونه فن آوری های جدید این نسخهها کار از طریق تفاسیر و انیمیشن. صنایع مختلف در زمینه های مرتبط نیز به دنبال مهارت های 3D افسران و ویژگی های تصویرگران برای مبلمان, پزشکی و خرده فروشی طراحی محصول.

به طور کلی معماری تصویر یک دارایی بسیار ارزشمند برای صنعت. آن است که تخصصی تو رفتگی در دیوار متعلق به اما در دیدار خاص تقاضا از یک پیشرو در صنعت است که در تلاش برای سبکتر ردپا در محیط زیست است. بدون در نظر گرفتن اقتصاد خوب بودن یا بد, تجسم یک پروژه ترویج ارتباط بهتر و بیشتر بهره وری و کاهش ضایعات در فرایند ساخت. آن را ارزشمند است به “سبز” ساختمان و از همه مهمتر در بقا در یک اقتصاد دشوار.

[ad_2]