چگونه است که در چاپ 3D پودر بازار شکل دادن به آینده از کاربر نهایی صنایع ؟

[ad_1]

با تشکر از 3D چاپ, نظر نوآوری و استراتژی را به یک بعد جدید همه با هم. همچنین شناخته شده به عنوان افزودنی تولید و تکنیک چاپ 3D است که عمدتا شاغل در کاربر نهایی صنایع هوافضا & دفاع, پزشکی, و, خودرو, در میان دیگران, با aerospace & defense بزرگترین کاربر از 3D چاپ, به دنبال خودرو. آن را نیز اثبات می شود یک دارایی برای صنعت پزشکی به عنوان آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در انواع مختلف ایمپلنت و دیگر جراحي. علاوه بر این بر اساس پودر پرینتر استفاده می شود به طور گسترده ای امروزه به طور عمده با توجه به ویژگی های خود مانند دوام بالا و تراکم پذیری در نتیجه تحریک رشد بازار برای چاپ 3D پودر.

کلید رانندگان و فرصت ها

پیشرفت در فن آوری, افزایش تمرکز, محصول جدید راه اندازی و سرمایه گذاری در R&D از پودر مبتنی بر چاپ و در دسترس بودن آسان فلزی و غیر فلزی پودر و مهلت ثبت اختراعات در حال انتظار برای تشدید رشد بازار و حتی بیشتر. Aerospace & defense بودن برجسته end-user از 3D چاپ, پودر تیتانیوم عمدتا خواستار یک تقاضا از شرکت های بزرگ که ساخت هواپیما برای ساخت موتورهای جت و دیگر قطعات موتور. جدای از این, تیتانیوم نیز استفاده می شود برای انجام, پزشکی, جراحی که ممکن است با استفاده از روش های سنتی و تجهیزات. بازار در آسیا و اقیانوس آرام می بیند یک پتانسیل بزرگ با توجه به رشد بخش تولید و نیز به احتمال زیاد به رانندگی تقاضا برای تکنولوژی چاپ 3D در آینده نزدیک. به طور کلی بازار برای چاپ 3D پودر است که انتظار می رود به پیش بینی رشد مداوم در سال های آینده.

بازار در یک نگاه

در حال رشد در CAGR از 24.4 درصد در پیش بینی دوره ارزش جهانی چاپ 3D پودر بازار پیش بینی شده است برای رسیدن به اطراف 5.0 میلیون دلار از $ 213.3 میلیون تا پایان سال 2020 است. در حال حاضر آمریکای شمالی بزرگترین بازار برای چاپ 3D پودر و پس از آسیا و اقیانوس آرام و اروپا است. با اروپا یکی از مراکز عمده برای تولید پودر متالورژی شرکت در اینجا سرمایه گذاری بیشتر و به دنبال بسط برای پیشرفت های آینده در این بازار است. بازار در آسیا و اقیانوس آرام است که انتظار می رود برای پیشبرد بیشتر و افزایش بیش از پیش بینی دوره در مقایسه با دیگر مناطق است.

در میان برنامه های کاربردی aerospace & defense برگزار بالاترین سهم بازار در سال 2015 به دنبال خودرو و پزشکی و دندانپزشکی بخش است. علاوه بر این در میان نوع پودر و پودر فلز گرفت تا بزرگترین سهم و همچنین سریعترین رشد نوع در این بخش.

عمده غول های عامل در بازار جهانی برای چاپ 3D پودر هستند Sandvik تکنولوژی مواد (سوئد) GKN Hoeganaes (US), نجار, Technology Corporation (US), LPW فن آوری با مسئولیت محدود. (انگلستان) Arcam AB (سوئد) و Erasteel Kloster AB (سوئد) در میان دیگران.

تقسیم بندی بازار

جهانی چاپ 3D پودر بازار تجزيه و تحليل شده است و پیش بینی شده توسط شکستن آن را به زیر بخش:

• End-User: Aerospace & Defense, خودرو, پزشکی و دندانپزشکی, دیگران
• نوع: پودر فلز و سرامیک, پودر, پودر پلاستیک دیگران
• جغرافیا: شمال امریکا و اروپا و آسیا-اقیانوس آرام, ردیف.

[ad_2]