چگونه است, تاول دستگاه بسته بندی مفید است ؟

[ad_1]

بسته بندی تاول زده است از یک قالب پلاستیکی بسته بندی و استفاده در داروسازی به عنوان به خوبی به عنوان مصرف کننده محصولات صنعت. تاول دستگاه بسته بندی است که به طور فزاینده ای استفاده می شود در این مناطق و وجود دارد بسیاری از انواع بسته بندی تاول زده است که در دسترس هستند در بازار است.

صنعت داروسازی

در صنعت داروسازی تاول دستگاه بسته بندی استفاده می شود به عنوان واحد دوز بسته بندی. قرص, قرص و کپسول بسته بندی شده با استفاده از واحد دوز سیستم بسته بندی. این بسته بندی تاول زده ام نه تنها به ارائه یک مانع, اما همچنین کمک در حفظ عمر مفید این محصولات است. این نوع بسته بندی ارائه می دهد یک مقدار مشخصی از رشوه دادن مقاومت است. در ایالات متحده همه پزشک نمونه و بیش از ضد مواد مخدر با استفاده از بسته بندی تاول زده. تاول بسته نیز بهتر شناخته شده به عنوان فشار از طریق بسته در برخی کشورها در سراسر جهان است. بسته بندی تاول زده را تضمین می کند برخی از درجه ای از صحت و یکپارچگی محصول.

چگونه کار می کنند ؟

تاول بسته با استفاده از form-fill-seal فرایند که در آن وجود دارد رول صاف فیلم یا ورق که محصولات دارویی پر شده در آنها است. بسته هستند و سپس مهر و موم شده با استفاده از همان دستگاه که به عنوان نامیده blisterline. این است که بعد از اعزام از شرکت های دارویی به توزیع کنندگان. این یکی از راه های حصول اطمینان از ایمنی و صحت محصول.

کالاهای مصرفی

تاول دستگاه بسته بندی همچنین مورد استفاده گسترده در صنعت کالاهای مصرفی. این نوع از بسته بندی استفاده می شود در بسیاری از کالاهای مصرفی مانند اسباب بازی قلم الکتریکی و الکترونیکی محصولات سخت افزاری و بسیاری دیگر از محصولات. این نوع بسته بندی بسیار مفید است به عنوان مصرف کننده به وضوح می توانید ببینید چه در داخل و نگاهی به این محصول بدون نیاز به باز کردن آن و یا رشوه دادن با آن است. آن است که مهر و موم شده در واحد تولیدی و از این رو همچنان tamperproof. یک خلاء تشکیل پوسته پلاستیکی قرار داده شده است اطراف قالب و از این رو این محصول می تواند به صورت چسبیده متناسب به بسته بندی. این شامل مقوا کارت در یک طرف و قبل از تشکیل پلاستیک در طرف دیگر.

شکل دیگری از بسته بندی شناخته شده است به عنوان تاشو است که امن تر سیستم بسته بندی. این امر به ویژه مفید در بسته بندی آیتم های الکترونیکی. این شامل 2 قبل از تشکیل ورق پلاستیکی که ذوب شده را با هم در لبه. این طراحی شده است در چنین راهی برای تضعیف دستکاری و این است یک راه عالی برای بسته بندی یک مورد و جلوگیری از تکراری. شما نیاز به یک شی نوک تیز مانند چاقو برای باز کردن این بسته بندی.

پزشکی تاول سینی

این متفاوت از دارویی بسته بندی تاول زده ام به آنها فشار از طریق بسته. در اینجا یک پلاستیک ضخیم تر استفاده می شود و این به شکل یک جامد سینی. وجود دارد و لایه باز از ویژگی های و این به طور کلی مورد استفاده برای بسته بندی تجهیزات پزشکی استفاده می شود که در بیمارستان است.

تاول دستگاه بسته بندی دارای استفاده های بسیاری در این زمینه تولید و آن را تضمین می کند که محصولات در حال رشوه دادن اثبات به حدی است. وجود دارد روش های مختلف استفاده می شود که در طول ساخت از قبیل سرد تشکیل و ترمو. حتی مواد مورد استفاده در بسته بندی تاول می تواند متفاوت باشد.

[ad_2]