چه's a PLUP به هر حال ؟

[ad_1]

اگر شما بازدید از ملک خود را / تلفات عامل با هر گونه نظم شما ممکن است با نزدیک شدن یک تعداد دفعات مورد نیاز خود را برای یک PLUP. چه PLUP از شما بپرسم ؟ این یک مخفف برای یک مسئولیت شخصی چتر سیاست. شما ممکن است فکر “چرا من نیاز به یک بیمه نامه برای پوشش خسارت من ممکن است با چتر ؟ که به نظر می رسد عجیب و غریب …”

اگر چه غیر عمدی و آسیب به شما شود با یک چتر شخصی خواهد بود تحت پوشش چتر سیاست است که't معنای این اصطلاح. یک سیاست چتر ابداع شد به دلیل راه آن محافظت می کند همه چیز را زیر آن. در این مورد شما're حفاظت از دارایی های خود را از بیش از حد ادعا می کنند که شما برگزار می شود شخصا مسئول است. در اینجا's مثال:

شما تصمیم می گیرید به یک کمی جمع آوری به BBQ و جشن آغاز تابستان است. You've شده است که مایل به انجام برخی از تعمیرات به عرشه خود را, اما چیز مهمی نیست. چند نفر از دوستان می آیند و برخی از آشنایان شما don't به خوبی می دانیم. در حالی که شما're barbecuing با پشت خود را تبدیل به یکی از آشنایان سفر به نرده های عرشه. آن را می دهد و او می افتد دو داستان به پاسیو زیر. به طور جدی مجروح شده شما 911 تماس بگیرید و آمبولانس می رسد به درمان او. شما بعد از پیدا کردن او شدید گردن و ضربه به سر و هرگز بهبود می یابند. خانواده اش شکایت شما برای اسکناس های پزشکی و شخصی خسارت. بله شما باید بیمه صاحبان خانه با برخی از پوشش مسئولیت اما صورتحساب های پزشکی شخصی و خسارت آنها به دنبال صدها هزار دلار فراتر از آن.

چه چیزی شما را انجام دهید ؟

به طور معمول شما در پیدا کردن بهترین وکیل شما می توانید و سعی کنید به حل و فصل در خارج از دادگاه امیدوارم نه از دست دادن همه چیز شما را به خانواده پرداخت و یا هزینه های قانونی. آن's a nightmare سناریو که به اعتقاد بسیاری از افراد هرگز به آنها اتفاق می افتد. متاسفانه این فقط یکی از انواع بسیاری از شرایط که در آن یک اشتباه ساده کمی از سهل انگاری و یا حتی یک اقدام عملی توسط خود کودکان زیر سن قانونی می تواند در نهایت هزینه شما پس انداز زندگی خود را و بیشتر.

یک مسئولیت شخصی چتر سیاست یک راه ارزان برای به دست آوردن یک درجه بیشتر برای حفاظت از دارایی های خود را با هزینه حدود 250 دلار در سال به ازای هر $ 1 میلیون نفر از پوشش. معمولا آنها صادر شده در حداقل $ 1 میلیون حفاظت و سیاست خود را محدودیت می تواند بسیار بالاتر اگر شما را انتخاب کنید. شرکت بیمه است که شما نیاز به حمل بالاتر اساسی محدوده مسئولیت حفاظت از خود را در صفحه اصلی / سیاست های خودکار, اما این است که معمولا یک ایده خوب به هر حال.

اگر یک مسئولیت بزرگ ادعا می کند بوجود می آیند, شرکت های بیمه فراهم می کند وکلا و کار از طرف شما (و ایشان) به ارائه بهترین دفاع آنها می توانند. البته هر شرکت متفاوت است و شما باید انجام تحقیقات کامل از وضعیت خاص خود و جزئیات سیاست خود را قبل از اینکه شما تصمیم به خرید هر چیزی.

با توجه به سو خوشحال فرهنگ ما زندگی می کنند در یک PLUP می تواند مقرون به صرفه ابزار مديريت ريسک است که محافظت از لانه خود تخم مرغ از یک اشتباه ساده. ما اغلب صحبت با مشتریان ما در مورد اضافه کردن یک PLUP به بیمه خود را نمونه کارها و ما می خواستیم به تصویب این پیام به همراه شما.

[ad_2]