چه's جدید در روند Android App توسعه ؟

[ad_1]

اینترنت بوم به ارمغان آورده است ما را به مرحله ای که ما're تجربه یک نرم افزار تلفن همراه رونق. و به عنوان هر تکنولوژی می رود و اینترنت و تلفن همراه و برنامه های کاربردی موبایل – هیچ یک از این می تواند زنده ماندن بدون مداوم پیشرفت به چیزی جدید و فوق العاده یعنی چیزی که آن را به جلو هل می دهد.

با نیاز به ایجاد بیشتر و بیشتر پیشرفته سفارشی برنامه های بعدی نیاز به استخدام برنامه اندروید توسعه دهندگان که چشم برای چه's در روند و همچنین درخشان افزایش یافته است و همچنین.

در حالی که این توسعه دهندگان در حال انجام یک کار عالی از آن به ما اجازه دهید نگاهی به آنچه که صید چشم خود را به عنوان برخی از مهمترین روند در Android app development امروز:

دستگاه های پوشیدنی

پوشیدنی تغییر کرده است ما امروز زندگی می کند. درست زمانی که ما فکر می کنیم که ساخت تکنولوژی های قابل حمل خواهد بود شگفت انگیز پوشیدنی در زمان حمل از تکنولوژی و در نتیجه Android app توسعه به ارتفاعات جدید. این که آیا آن's بهداشت و درمان مارک یا بیشتر محبوب ورزشی و تناسب اندام مارک های اطراف ما – پوشیدنی با سنسورهای مختلف آمده اند واقعا رایج است.

و پس از آن وجود دارد برنامه های که پشتیبانی از دستگاه های مانند. این برنامه طراحی شده در راه است که الگوریتم خود را با این نسخهها کار در پشت سر هم با دستگاه پوشیدنی به شما نتیجه و یا اطلاعاتی که شما به دنبال به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود. توسعه دهندگان نرم افزار آندروید هستند و بنابراین تقریبا همیشه مشتاق به کار با چنین فن آوری است.

Beacon تکنولوژی

یکی از شگفت انگیز با استفاده از آنچه که در ابتدا تنها در دسترس برای دستگاه های iOS Beacon تکنولوژی در حال حاضر ایجاد شده توسط تقریبا در هر برنامه اندروید شرکت توسعه وجود دارد. آن's اخیر روند است که به دست آوردن جای پای خود را کاملا تحت در این طرح تمام Android app توسعه است.

یکی از شناخته شده ترین ویژگی های این تکنولوژی است که به راحتی قادر به ردیابی محل خود و چند قابلیت. برخی از بهترین در بر داشت استفاده برای چراغ تکنولوژی شده اند تشخیص هر نوع خطر در هتل ها به جای سنتی اتاق هتل, کلید برای ارتقاء اتصالات مشتری در فرودگاه توسط برخی از شرکت های هواپیمایی تشخیص دما از یک محل خاص و حتی توسط برخی از بزرگترین بازیکنان در صنعت خرده فروشی.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

چنین است که اعتیاد به مواد مخدره از آر و VR امروز که مردم به دنبال به خصوص استخدام برنامه اندروید توسعه دهندگان در ساخت نرم افزار تلفن همراه تکنولوژی رسیدن به ارتفاعات و حتی بیشتر. اعتیاد به مواد مخدره هر چند که ما هرگز نمی توانیم بگوییم این است که برای هیچ چیز. واقعیت افزوده و واقعیت مجازی واقعا یک بنای تکنولوژی که امروز استفاده می کنیم.

با VR شما می توانید ایجاد نوع جدیدی از واقعیت برای کاربران نهایی. آن's a برش لبه تکنولوژی است که اجازه می دهد تا یک فرد احساس یک وضعیت درست مثل زندگی واقعی خود را از طریق شنوایی و بینایی تحریک می شود. آن's بودن به شدت مورد استفاده در زمینه های مانند فیلم (به 3D movies), بازی, سرگرمی, شبیه سازی پرواز برای خلبانان ، علیرضا از سوی دیگر باعث تحریک حس شنوایی احساس و بو در یک فرد آنها را کمی گیج بر روی چه's واقعی و چه's نیست.

Android app development بنابراین پیدا کرده است استفاده از AR در زمینه های مختلف مانند بازی های, تصویری, ساخت, و حتی زمینه های پزشکی برای کمک به درمان PTSD (اختلال استرس پس از سانحه) و یا از راه دور انجام عمل جراحی و از جمله.

فوری نرم افزار

ما نیز باید فوری برنامه های توسعه یافته توسط توسعه دهندگان نرم افزار آندروید در گوگل. پناهگاه't شما تا به حال نیاز به یک برنامه برای تنها یک زمان کوتاه مقدار از زمان تا زمانی که شما یک چیز خاص انجام می شود و سپس این برنامه را نگه می دارد نشسته وجود دارد و حافظه گوشی خود را بدون هیچ دلیل در همه.

با این برنامه های فوری تکنولوژی شما قادر خواهید بود برای دانلود فقط یک بخش از نرم افزار است که شما نیاز دارید به جای استفاده از کل برنامه فقط با یک کلیک ساده. از آن خواهد شد شبیه به چگونه کل وب سایت می کند't دریافت لود; تنها یک صفحه وب می کند در یک زمان.

در برنامه پرداخت

ما در حال حرکت به سمت تبدیل شدن به یک جامعه بدون پرداخت پول نقد. و هنگامی که هر سایت امروز نیز زیاده روی خود را در آن نرم افزار تلفن همراه ساخته شده چگونه می تواند به توسعه دهندگان نرم افزار آندروید اطراف ما نیست و فکر می کنم در برنامه پرداخت ؟ تجارت الکترونیکی و نرم افزار رفتن دست در دست امروز و در نتیجه پرداخت آنلاین بخش بسیار مهمی از برنامه اندروید فرآیند توسعه.

به علاوه, با, گوگل,'s جدید آندروید پرداخت به فروشندگان و خریداران هر دو خواهد بود سود برده. به خصوص امنیت از ویژگی های این برنامه در نظر گرفته شده بهتر از بیشتر و در نتیجه یک مزیت بزرگ است که دیده می شود به کاربران صرفه جویی در اطلاعات شخصی از جمله اعتباری / جزئیات کارت اعتباری بدون هیچ گونه نگرانی.

Android app development هرگز در مورد فقط سعی و آزمایش روش یا ایده; آن's همواره مورد نوآوری منحصر به فرد و به طور منظم به روز رسانی از ارائه برنامه های. و مثل هر سال امسال هم موفق به دیدن آندروید فن آوری پیشرفته جدید و بالاتر از سطح رضایت بخش به راحتی وسیعترین مشتریان در سراسر جهان.

[ad_2]