چه Bipap/Cpap درمان است ؟

[ad_1]

Cpap درمانی

مخفف (cpap) مخفف فشار مثبت مداوم. Cpap استفاده می شود برای درمان آپنه خواب بیمارانی که انسداد راه هوایی فوقانی.

Cpap ساده تنفسی ونتیلاتور استفاده می شود توسط افراد مبتلا به آپنه خواب در حالی که آنها خواب در خانه وجود دارد پس polysomnograph مطالعه در خواب ،

هنگامی که یک بیمار آپنه خواب خود را هوایی فوقانی مسدود شدن توسط حفره بینی کامی بافت یا پایه زبان (hypopharynx). با این حال در برخی موارد این می تواند شامل کل راه هوایی فوقانی معابر.

Cpap مانع راه هوایی فوقانی اختلال با فشار ثابت و مداوم جریان هوا از طریق یک ماسک پوشیده شده در حالی که خواب به طور موثر وادار هوا معابر به باز بماند اجازه می دهد بیمار به تنفس و کاهش apneas.

انواع متعددی از این نوع ماشین آلات در بازار است که اساسا تمام انجام چیزی مشابه به همین. معمولا یک دستگاه جمع و جور است که توسط قلاب به لوله هایی که هوا به بیمار در هنگام استراحت. برخی از مدل های رطوبت ساز گرم و همچنین c-انعطاف پذیری تنظیمات ساخت آن را آسان تر به بازدم.

نیز وجود دارد انواع مختلف ماسک صورت است که می توان با فشار مثبت مداوم ماشین آلات. تسمه ای که در اطراف سر خود را و سفت نگه داشتن ماسک در محل برای تضعیف نشت.

عوارض با Cpap

برخی از بیماران قادر به ایستادن پوشیدن ماسک تمام شب طولانی به طور جدی کاهش سود این روش از درمان است.

هنوز هم بیماران دیگر می خواهید به بقیه شب خوب بدون ماسک در همه, به طوری که آنها انتخاب جراحی است.

بیماران تجربه سرگیجه هنگام استفاده از cpap درمان گرفتگی قفسه سینه, خطر ابتلا پیچیده آپنه خواب یا (CSA), بینی, خشکی, عطسه, آبریزش بینی, خون دماغ در موارد شدید عفونت در اطراف مغز پوشش.

با همکاری نزدیک با دکتر خود و خواب درمانگر شما خواهد بود قادر به تعیین صحیح پايه بلند كن بادي تنظیمات برای شما.

BiPAP درمانی

Bilevel فشار مثبت است که شبیه به CPAP درمانی با این حال با BiPAP درمانی وجود فشار های مختلف تنظیمات برای بیمار است.

بیمارانی که تحت درمان با BiPAP درمان شده اند به اختلالات تنفس فراتر از آپنه خواب است.

با فشار مثبت مداوم یا (CPAP) دستگاه ارائه می شود ثابت است جریان ثابت از راه هوایی فشار در طول inhilation و انقضا.

BiPAP درمانی مورد استفاده در درمان بیش از آپنه خواب است. این bipap دستگاه قادر به تشخیص چقدر فشار یک بیمار نیاز دارد و تامین مقدار کافی از فشار هوا در استنشاق و بازدم.

این دوگانه تنظیمات دستگاه BiPAPاجازه می دهد تا بیماران برای دریافت هوای بیشتر به داخل و خارج ریه ها بدون عادی فعالیت عضلانی مورد نیاز برای انجام این کار است.

Bilevel فشار مثبت درمانی واقعا مفید است برای افرادی که نارسایی احتقانی قلب و انواع مختلف اختلالات ریه به خصوص بیمارانی که بالاتر از نرمال دی اکسید کربن.

BiPAP درمانی نیز استفاده می شود در درمان مرکزی آپنه خواب یک اختلال خواب مشخص نارسایی مغز به سیگنال عضلات قفسه سینه برای تنفس.

جدید BiPAP ماشین آلات در حال حاضر در بازار است که باید بی انعطاف پذیری از ویژگی های بسیار مفید است که فراهم می کند تسکین فشار به صورت صاف و انتقال بین پایان IPAP و آغاز EPAP.

عوارض با BiPAP درمانی

عوارض حاصل از استفاده از bilevel فشار مثبت هستند و برخی از آنها ماسک ناراحتی برخی از بیماران دچار زخم و بی حسی در اطراف ماسک منطقه است.

نیز وجود دارد ثبت شده است موارد بيماران دچار نفخ از بلع هوا و همچنین

مثل همیشه بهترین کار این است که به با پزشک خود مشورت کنید برای تعیین نوع pap درمانی که برای شما مناسب است.

[ad_2]