چه نوع بیمه برای چشم پزشکان و ارائه دهندگان خدمات اصلاحی چشم انداز پوشیدن

[ad_1]

رشته پزشکی شناخته شده است منحصر به فرد آن خطرات. پزشکان و پرستاران و دستیاران پزشک و دیگران که کار با بیماران هستند مسلما بیشتر در معرض ابتلا به قانون مناسب از هر حرفه ای دیگر. قصور مناسب و همچنین خطاها و اشتباهات ساخته شده در حالی که مراقبت یا درمان بیمارانی که بیمار هستند (یا سالم) موضوع روزانه, عناوین روزنامه همچنین ادعا بیمه.

وقتی که می آید به پزشکان و دیگر متخصصان درمان بینایی و چشم و مشکلات مربوط به خطرات وجود دارد. مانند پزشک عمومی و روانپزشک, متخصص آلرژی, متخصص بیهوشی, جراح, متخصص قلب و عروق طب اورژانس متخصص غدد و غيره به چشم پزشک چشم پزشک و پزشک نیاز به پوشش مسئولیت حرفه ای است که به طور خاص طراحی شده برای محافظت از او و یا او را از دعاوی مربوط.

هر حرفه ای در اصلاحی مراقبت از چشم عمل شناسایی خطرات با توجه به وظایف برآورده شده است.

آنها چه هستند ؟

چشم پزشک پوشش مسئولیت حرفه ای

اول, اجازه دهید ما را با این چشم پزشک. یک چشم پزشک گواهی پزشک که متخصص در درمان بیماری های چشم, شرایط و…. نقش توسط چشم پزشک انجام بسیاری از خطرات. هر چند خوشبختانه این شده است به طور قابل توجهی کاهش و به عنوان یک نتیجه از پیشرفت های تکنولوژیک اخیر مانند لیزر عمل جراحی شرکت های بیمه را در مسئولیت قرار گرفتن در معرض بسیار جدی است. مربوط به پوشش نوشته شده است با استفاده از همان پوشش استاندارد فرم ها به هر دکتر و در عین حال هر یک امتیاز با توجه به فرد چشم پزشک سطح از تجربه و تخصص.

ما تمرکز بر روی چشم.

چشم پوشش مسئولیت حرفه ای

همچنین یک پزشک, عینک ساز متفاوت از چشم پزشک در عملکرد. داشتن خود را به دست آورده و یا دکترای خود را در اپتومتری, همچنین شناخته شده به عنوان OD عینک ساز بررسی بیماران چشم برای بینایی و سلامت مهم است. مجاز به تجویز حرکات اصلاحی پزشکی و به طور کلی چشم انداز پوشیدن عینک ساز را ارسال بيماران با پیچیده تر شدن مشکلات پیشرفته تر مراقبت از چشم. بیشتر از نه, عینک ساز متناسب و فروش عینک و همچنین به عنوان تماس با لنز. در کشورهای مختلف در سراسر کشور یک اپتومتریست دارای مجوز برای انجام یک جراحی کوچک. Optometrists که سخت کار کردن و آماده لنز در موسسات خود را نیاز مربوط به بیمه و همچنین مسئولیت حرفه ای پوشش.

در نهایت پزشک می آید به این نوشتن تمرکز.

پزشک پوشش مسئولیت حرفه ای

بر خلاف چشم پزشک و اپتومتریست های چشم پزشک است نه یک پزشک. آموزش ساخت و ارائه اصلاحی چشم عینک و لنزهای تماسی چشم پزشک تشبیه به یک داروساز در رابطه با لزوم حفاظت از بیمه. این نوع از مسئولیت حرفه ای سیاست را پوشش می دهد محصولات پزشک لوازم در علاوه بر این به قصور و خطاهای دعوی محافظ.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنند به یک واجد شرایط نماینده بیمه مستقل است که درک این صنعت منحصر به فرد در معرض خطر و ارتباط آن با جبران خسارت حفاظت.

[ad_2]