چه دقت ساخت ؟

[ad_1]

بسیاری از مردم می خواهم بدانم دقیقا چه دقت تولید و چه آن را انجام دهد. در این مقاله هدف ما توضیح این همچنین به عنوان یک لیست از جنبه های است که باید در نظر گرفته شود در هنگام انتخاب یک تولید کننده.

تولید کنندگان از محصولات با دقت استفاده از خاص نقشه های انجام شده توسط CAD (Computer Aided Design) و CAM (ساخت به کمک کامپیوتر) برنامه های به آمده تا با قطعات پیچیده. معمولا آن نیاز به برنامه نویسی و استفاده از CNC (کامپیوتر کنترل عددی) دستگاه. ماشین آلات CNC قادر به تولید این محصول دقیق به ابعاد مورد نیاز.

پرس مته چرخ با سرعت بالا رباتیک ماشین تراش و فرز و اره را می توان در دقت ساخت.

چه دقت تولید کننده را ؟

دقت تولید کننده بسیار متنوع – از آن می توانید قطعات در صنایع مختلف مانند هوافضا تعریف دریایی و پزشکی, در میان دیگران. دقت دستگاه می تواند با استفاده از مواد مانند برنز و شیشه و گرافیت و پلاستیک.

هنگامی که شما نیاز به دقت تولید کننده?

اگر شما نیاز به ماشین یک کامپوننت به یک بزرگتر محصول شما می توانید درخواست کمک از دقت تولید کننده. می توان آن را برای چیزهایی که نیاز به توجه به جزئیات به علاوه سخت زیر از مشخصات. در اینجا 6 چیز را به نگه داشتن در ذهن در انتخاب دقت تولید کننده:

چگونه بزرگ / کوچک هستند ، وجود دارد شرکت های تولیدی که ماشین آلات قطعات کوچک در حالی که دیگران ماشین بزرگتر قطعات.

چگونه بسیاری از قطعات مورد نیاز است ؟ آیا شما نیاز به یک نمونه اولیه ؟ و یا شما نیاز به صدها نفر به هزاران نفر از قطعات تولید می شود? هر چند تعدادی از شرکت ها هزینه بالاتر برای راه اندازی شما می توانید صرفه جویی بیشتر در دراز مدت هنگامی که شما سفارش فله.

آیا کارکنان نگاه خوشحال ؟ یک شرکت می تواند آشکار زیادی در مورد خود را از طریق رفتار کارکنان آن است. شاد و مفید کارگران نشان می دهد یک شرکت خوب فرهنگ که منجر به رضایت مشتری است. اگر کارگران نمی خواهم به کار با وجود آنها احساس نمی انگیزه به شما را با ارائه یک محصول با کیفیت.

شما کامل با مشخصات و یا آیا شما می خواهید سازنده به کمک مهندسی هست ؟ این بسیار مهم است در حال توسعه یک نمونه اولیه است.

این شرکت واقع در نزدیکی شما ؟ اگر شما برنامه ریزی در همکاری نزدیک با مهندسین این شرکت این امر می تواند عملی تر برای انتخاب یک تولید کننده است که به شما نزدیک تر است.

نگاهی به حمل و نقل نیز میگیرد. اگر شرکت در این نزدیکی واقع شده ممکن است آنها را محصول مستقیم به شما در کاهش هزینه های حمل و نقل.

از شما می خواهم تولید کننده به فروشگاه محصول به پایان رسید? اگر شما می تواند به نفع از انتخاب یک تولید کننده با یک مدیریت موجودی برنامه.

[ad_2]