چه باید من مار قفس ؟

[ad_1]

چه نوع از مواد باید به شما استفاده از زمانی که ساخت یک مار قفس ؟ مارها در بسیاری از اندازه های مختلف – اما معمولا تنها یک شکل است. حتی پس وجود دارد بسیاری از مسکن های مختلف سیستم و سبک برای مارها. این بستگی به اندازه بزرگسالان از مار چقدر اتاق شما, محیط زیست آن را به طور معمول دارد و چه مقدار از پول شما مایل به خرج کردن است.

مخازن آکواریوم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن مارها زیر 6 پا نیاز به یک استخر شنا و یا رطوبت. یک صفحه نمایش بالا برای تهویه به صورت خشک و یا صحرا مار و تا حدی پوشش داده شده روی صفحه نمایش بالا بالا بردن درجه حرارت به صورت انبوه مارها. مشاهده بدون محدودیت است و مخزن به راحتی تمیز می شود. آن را نمی خواهد خراشیده و درجه حرارت بسیار آسان برای حفظ. آنها دست و پا گیر و دشوار می توان به حرکت به خصوص بزرگ یا به طور کامل لود شده ، آنها باید در یک جامد میز یا ایستادن. اگر شما نیاز به حرکت می کند آنها را قرار داده جامد بلبرینگ در ایستاده.

پلاستیک/Rubbermaid وان مفید هستند که پرورش قفسه در طول دوره قرنطینه قبل از اینکه به معرفی یک حیوان جدید به تاسیس مجموعه به عنوان یک اورژانس/جداسازی محوطه تغذیه وان و برای نوجوانان مارها. آنها خوب برای arboreal گونه به عنوان آنها نمی تواند صعود.

ملامین قفس به راحتی تمیز می شوند و ملامین مناسب برای قفس پایگاه یا در واقع یک کل قفس. آن مقاوم در برابر رطوبت و شما می توانید ملامین ویژه ساخته شده برای کابینت دستشویی. سفارشی محوطه ها گاهی از ملامین مختلف با ورقه و شما می توانید ساخت مبلمان با کیفیت محوطه خودتان. این می تواند ساخته شده به تناسب هر چیزی از یک ذرت مار به برمه. با یک شیشه جلو این محوطه نگهداری رطوبت بسیار خوبی است.

تخته سه لا قفس بسیار ارزان تر از ملامین و آسان تر برای کار با. تخته سه لا می آید در کلاس های مختلف. بهتر نمرات را بسیار بهتر پایان به قفس خود را و ارزش پول اضافی.

صفحه قفس/Reptariums خوب برای حمل و نقل حیوانات کوچکتر اما بسیار خوب برای نگه داشتن مارها. می توان آنها را ناپایدار و بزرگتر مارها را بد گویی کردن از آنها را بیش از.

ام دی اف یا craftwood شبیه به ملامین اما بسیار ارزان تر است. می توان آن را در ترکیب قفس یعنی ملامین با پایه ام دی اف طرف عقب و غیره. ام دی اف بسیار خوب خواص حرارتی (retails گرما) و اگر در رابطه با یک پوشش داخلی مواد مانند تماس را نگه دارید رطوبت هست. بسیار عالی به کار و تا پایان صاف برای نقاشی. همیشه پوشیدن ماسک در هنگام برش و یا مسیریابی MDF به عنوان آن است که گرد و خاکی و گرد و غبار می تواند باعث آسیب به معابر بینی.

کاج یا سرو: نه از این چوب استفاده می شود باید برای ساخت یک قفس. هر دو چوب منتشر می کنند آروماتيک. این می تواند باعث مشکلات سلامتی برای شما مارها. آنها را می توان مورد استفاده برای فریم قفس.

آیا استفاده از کاج یا سرو به عنوان یک بستر. تراشه چوب بسیار بالا در سطح منطقه آزاد هیدروکربن های بیشتر به راحتی و به سرعت. آنها می تواند سمی باشد به خصوص برای حیوانات است که می خواهم به دفن خود را در بستر مواد.

مار صاحبان که ساخت خود قفس را پس از plywoods ملامین و ام دی اف انواع مواد. این مواد همه خوب عایق خواص. شیشه گرما از دست می دهد به سرعت و معمولا تنها در مقابل قفس. شیشه قفس ها نیز مشکل تر برای خودتان نیاز به ابزار خاص و برخی از دانش تخصصی.

جلوی قفس را می توان کشویی شیشه ای پلکسی گلاس و یا ساخته شده از چوب/درب های شیشه ای. با استفاده از یک تزئینی چوب در مقابل به قفس یک ظاهر حرفه ای. قفس ساخته از گران روکش ملامین مواد می تواند نگاه مبلمان درجه اما شما نیاز به دانستن آنچه شما انجام می دهند برای رسیدن به این سطح ظاهر است.

اجازه دهید رنگ قفس خشک کردن برای حداقل 2-3 روز 5 تا 7 روز خواهد بود و حتی بهتر به انتشار حلال رنگ ،

ساختمان شما را مار قفس سرگرم کننده و با ارزش.

[ad_2]