چه باید بکنید اگر شما درگیر در یک تصادف – ده بار تست نکات

[ad_1]

در اسب-و-حشره دار روز دمدمی مزاج اسب نر گاهی اوقات پیچ و مهره ای و مسابقه خارج از کنترل کردن خیابان های شلوغ.
اما اسب بود “حس اسب” و به ندرت سوار سر به آینده واگن.
بدون اسب به راهنمای ما در تمام حقانیت بشریت را به بازی می آیند.
در حال تصادفات لازم است ؟ احتمالا نه. اما از آنجایی که آنها یک واقعیت زندگی در آمریکای مدرن و پس از “چوب دو سر طلاست” در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما در کاهش ضرر و زیان خود را اگر شما درگیر در یک.
توقف
حتی اگر شما فقط احساس می کنید یک دست انداز در ماشین خود و یا فکر می کنم شما ممکن است که به کسی یا چیزی است که شما باید جلوگیری از. عدم توقف می تواند شما را در یک کل بسیاری از مشکلات است.

با پلیس تماس گرفته و گزارش حادثه
اگر شده است وجود دارد یک آسیب یا احتمال آسیب شما باید با پلیس تماس بگیرید.
اگر راننده دیگر می پرسد شما را شامل پلیس, شما قطعا باید با پلیس تماس بگیرید. از تجربه من می توانم به شما بگویم که این افراد اغلب don't را بیمه کنید و سعی کنید برای شانه خالی کردن از پرداخت شما بعد از آن.
در بیست و پنج سال من فقط دو بار دیده می شود در گسل رانندگان خوب را در وعده خود برای پرداخت خسارت پس از یک تصادف. یکی از این موارد درگیر من زمانی که شنود گذاشته یکی دیگر از ماشین در یک جاده یخ زده و خواسته بود به جای صندلی ماشین. خرید یک ماشین جدید صندلی ارزان شد برای من به عنوان آن اجتناب شود افزایش در نرخ.
اگر ماشین شما در یک تصادف و فرد رانندگی ارائه شد از لحاظ جسمی ناتوان از ساخت گزارش حادثه پس از آن شما به عنوان صاحب خودرو باید مطمئن شوید که این حادثه به پلیس گزارش.
اگر راننده باعث تصادف اما متوقف نمی شود آیا بهترین خود را برای دریافت مجوز شماره. اگر شاهد وجود دارد دریافت کنید اسم و آدرس و شماره تلفن. سپس با پلیس تماس بگیرید. نگه داشتن شاهدان در صحنه تا پلیس می رسند.
اگر شما مجروح در هیچ تماس تصادف ناشی از یک راننده که فرار از صحنه شما می تواند توسط خود بیمه رانندگان تحت پوشش. اما حامل خود را نیاز خواهد داشت “مستقل اثبات” که یکی دیگر از راننده باعث تصادف.

تبادل اطلاعات
رانندگان باید ارز, نام, آدرس, شماره تلفن و اطلاعات بیمه.

جمع آوری اطلاعات
ایجاد یک نمودار از حادثه نشان دادن موقعیت های از اتومبیل های قبل در طول و بعد از ضربه.
اندازه گیری ترمز (در صورت امکان) و یا مطمئن شوید که پلیس آن را انجام دهید توجه داشته باشید این موقعیت از چراغ های ترافیک و خیابان علائم برآورد مربوطه رانندگی سرعت (برای خود ثبت و ضبط اطلاعات در مورد آب و هوا و شرایط جاده.
اگر ممکن است عکس های گرفته شده از صحنه تصادف و از هر گونه آسیب و یا صدمه به افراد و یا وسایل نقلیه.
تصاویری از آسیب های جدی به ماشین خود را و یا اتومبیل های دیگر می تواند به شما کمک کند اگر شما بعد دنبال ادعای آسیب.
از سوی دیگر جزئی آسیب به ماشین شما و یا ماشین دیگری می تواند به شما کمک کند اگر کسی فایل ادعا در برابر شما.
من یک بار سعی کردم یک مورد که در آن بیمه وکیل مدافع به دست آمده یک عکس از آسیب های جزئی به مشتری's, ماشین بود و آن دمیده شده تا به یک نمایشگاه اندازه گیری چهار پا و چهار پا.
این قابل توجه بود به داوران که احساس کردند که آسیب جزئی به معنای آسیب جزئی به مستاجر است و به طوری که آنها اعطا کوچکتر از حد نرمال مقدار پول در این مورد.

DON'T اعتراف گسل
شما باید به همکاری با افسران پلیس در حال بررسی پرونده است. پاسخ به افسران پلیس سوال واقع. Don't حدس می زنم یا برآورد. آیا داوطلب اطلاعات و یا اظهار نظر در مورد این حادثه به پلیس شهود و یا رانندگان دیگر. اعتراف نیست هر گسل برای حادثه.
آیا ثبت نام در هر قطعه از کاغذ. در برخی از ایالت ها ممکن است از شما خواسته شود برای ثبت نام بلیط ترافیک – اما این به خودی خود نه یک پذیرش از گناه یا خطا.
شما باید یک تست الکل اگر درخواست و یا خطر از دست دادن مجوز خود را.

یک پزشک را ببینید
به زودی پس از این حادثه به عنوان امکان پذیر است این امر می تواند یک ایده خوب برای چک کردن توسط یک دکتر. حتی اگر وجود دارد هیچ نشانه های اولیه از درد وجود دارد ممکن است آسیب انجام می شود به گردن یا ستون فقرات.
گاهی اوقات افراد مجروح در تصادفات, اما به دلیل صدمات آن don't نشان می دهد تا بلافاصله آنها don't به دنبال درمان های پزشکی به سرعت.
اگر یک زمان کوتاه پس از تصادف خودرو شما یا یکی از مسافران خود را توسعه درد در گردن و یا پشت و یا شما احساس می کنید شما're درد و رنج روانی یا عاطفی ناتوانی ناشی از آسیب به سر و یک پزشک را ببینید.
اگر شما یک ضربه به سر, شما ممکن است نیاز به مراجعه به یک متخصص مغز و اعصاب. سر آسیب رخ می دهد حتی اگر شما don't ضربه سر خود را. این چیزی است که اتفاق افتاده است به ناتاشا ریچاردسون که درگذشت از آسیب به سر در یک حادثه اسکی. این است که شناخته شده به عنوان “contrecoup” تصادم.
حداقل مشورت با یک فیزیوتراپ با توجه به پشت و گردن.

گزارش حادثه به شرکت های بیمه
پس از این حادثه شرکت بیمه خود تماس بگیرید برای اطلاع از حادثه.
و اگر راننده مقصر بود گزارش حادثه به شرکت بیمه خود را.
خود شرکت باید ارائه شما با یک ماشین اجاره در صورت نیاز و پرداخت هزینه برای ماشین خود را ثابت شده است.
اگر ماشین شما بالغ است که شرکت بیمه خود را باید پرداخت به آن را تعمیر. کلی کتاب آبی و ندا هر دو وب سایت که در آن شما می توانید اطلاعات در مورد ارزش ماشین شما.

چگونه به مقابله با موفقیت با ادعای کنندگان
شما به احتمال زیاد به تماس گرفته شود توسط یک ادعا adjustor از خود و یا دیگر احزاب' شرکت بیمه.
مراقب باشید در مورد آنچه به شما می گویند.
اگر شما احساس می کنید شما هیچ صدمات در زمان و بگویید که به adjustor و بعد آن را توسعه که شما تا به حال صدمات که شما بی اطلاع بودند (این بسیار معمول است در شلاق زدن موارد) این adjustor است که مطمئن شوید که به آن را در تلاش برای نگه داشتن حل و فصل به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.
اگر تنظیم نیست بی درنگ شما ارائه آنچه توسط قانون شما مجاز به درخواست برای صحبت با او ناظر است.
در صورتی که نمی't به خوبی کار …

یک وکیل تماس بگیرید
شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن با یک وکیل برای روشن شدن حقوق خود و بحث در مورد سوالات از مسئولیت این حادثه.
و شما ممکن است نیاز به کمک گرفتن از یک ماشین اجاره گرفتن تمام آسیب تعمیر ماشین شما و یا گرفتن ارزش منصفانه برای ماشین خود را اگر آن را بالغ است.

چه باید بکنید اگر شما در حال شکایت کرد
اگر شما در حال خدمت با شکایت و احضار و شما باید بیمه فقط شکایت و احضار به نماینده بیمه خود را. این امر می تواند عامل برای بیمه شما تا به حال در زمان حادثه. بیمه خودرو را پوشش می دهد و شما بر اساس پوشش در تاریخ حوادث است. اگر شما تغییر بیمه پس از حادثه خود را بیمه قبل هنوز یک وظیفه برای دفاع از شما.
اگر شما تحت پوشش بیمه شما باید مشورت با یک وکیل است که متخصص در بیمه دفاع. آن خواهد شد ارزش پرداخت خود را هزینه هر ساعت به او حفاظت از منافع خود.
شما ممکن است قادر به گرفتن این مورد را رد کرد و با اثبات شما ایجاد شد در زمان حادثه. فرد مجروح پس از آن می تواند ادعای خود را تحت بیمه رانندگان تحت پوشش.
خود را ایجاد رانندگان حامل بیمه ممکن است پس از شما برای “جانشینی”. اگر که اتفاق می افتد بیمه خود را وکیل مدافع می تواند یک کمک بزرگ مذاکره به بهترین شکل ممکن حل و فصل ادعا می کنند.
ممکن است این زمان به در نظر گرفتن تشکیل پرونده ورشکستگی پس از مشاوره با تجربه وکیل ورشکستگی به بحث در مورد فصل 7 و فصل 13 باید برنامه ریزی شده است.

[ad_2]