چه بالا روند که مایکروسافت Azure Cloud Platform شاهد در سال 2016 ؟

[ad_1]

در ماه اوت سال 2016 گارتنر's Magic Quadrant انتخاب Microsoft Azure به عنوان رهبر صنعت در ابر زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS). نزدیک به 90 درصد از شرکت های فورچون 500 در حال استفاده از خدمات ابری ارائه شده توسط خانم لاجوردی 2016. در میان برجسته شرکت با استفاده از Azure برای محاسبات ابری هستند Oracle, SAP, Rolls-Royce, NBC News channel, BMW و جنرال الکتریک, بهداشت و درمان, به نام تنها چند. دلیل اصلی انتخاب لاجوردی خود را مدیریت موثر فیزیکی سرورها و مراکز داده در ابر. علاقه مند است ؟ پیوستن به MS Azure آموزش و آشنا.

در اینجا's what's روند با Microsoft Azure برای سال 2016:

لاجوردی پشتیبانی تا 32 TB برای سرور پایگاه داده SAP HANA

مایکروسافت ساخته شده است مشارکت کار با SAP ارائه یک سرمایه گذاری ثابت پلت فرم برای اجرا و مدیریت SAP منابع است. آیا کار در توسعه و یا یک محیط تست با Microsoft Azure, 2016, کاربران می توانند از مزایای مقیاس پذیری بالا و کاهش هزینه در SAP HANA حجم کار. در نوامبر سال 2016 مایکروسافت اعلام کرد تا 32 TB ذخیره سازی برای SAP HANA تنظیم پردازش تحلیلی آنلاین (OLAP) برنامه های نرم افزاری و تا 4 سل به صورت آنلاین معامله Processing (OLTP) برنامه های. هر توسعه دهنده و تست مهندس شما در حال حاضر باید انعطاف پذیری و قدرت به کار بر روی برنامه های کاربردی نرم افزار نیاز به حجم عظیمی از داده ها در زمان واقعی حالات.

مایکروسافت اعلام در دسترس بودن لاجوردی N-Series

با شدت مثبت بازخورد مشتری در مورد لاجوردی ماشین مجازی, سری از جمله A, D, Dv2, F, G, H, Microsoft Azure, در حال حاضر آماده برای دسامبر 2016 انتشار جهانی آن N-Series. لاجوردی N-سری فراهم می کند ماشین های مجازی با واحد پردازش گرافیکی (GPU) قابلیت های NVIDIA® پلت فرم. برای دیدار با رشد سریع خواسته وظایف سنگین و مراکز داده باید مجهز به رسیدگی هوش مصنوعی کنترل از راه دور و تجسم 3D تحقیقات پیشرفته رندر کردن گرافیک و…. لاجوردی N-سری فراهم می کند قدرت را به رانندگی با عملکرد بالا محاسبات لازم برای در عمق تحقیقات پزشکی, یادگیری و آموزش مدل که GPU فعال و خیلی بیشتر.

مایکروسافت ترکیبی استفاده مقرون به صرفه است

خرید خدمات محاسبات ابری به صورت عمده شرکت است که همیشه گران وظیفه. برای کاهش این هزینه بار مایکروسافت MS لاجوردی هیبرید با استفاده از سود (AHUB). با کمک AHUB مشتریان می توانند با استفاده از خود را در محل مجوز ویندوز سرور (با نرم افزار تضمین) برای کار با MS لاجوردی. غیرمادی از حجم کار's data center's فضای ذخیره سازی AHUB فراهم می کند پشتیبانی از ویندوز سرور ماشین مجازی در کاهش قیمت. با AHUB کاربران می توانید ذخیره کنید تا 44 درصد سالانه خود را هزینه بر روی یک ماشین مجازی.

[ad_2]