چقدر پول شما نیاز به شروع یک سازمان نیروی انسانی پزشکی?

[ad_1]

مقدار پول شما نیاز به شروع یک سازمان نیروی انسانی پزشکی بستگی به چند عامل کلیدی است. اجازه دهید به بررسی برخی از عوامل کلیدی برای کمک به شما کشف کردن دقیقا چه مقدار پول شما نیاز به شروع به خود را نیروی انسانی کسب و کار.

نیروی انسانی پزشکی حق رای دادن:

اگر شما علاقه مند در شروع یک کسب و کار حق, خوب, آن را به شما هزینه بسیار بیشتری نسبت به نمونه های راه اندازی. حق رای دادن هزینه می تواند در هزینه و خدمات است.

محدوده هزینه: بین $25,000 به $150,000

طیف وسیعی از هزینه حق رای دادن نیروی انسانی سازمان را تنها شامل هزینه های مرتبط با هزینه ها و ساخت و ساز; آن را شامل نمی شود هزینه های مرتبط با تلاش برای پیدا کردن مشتریان است. اوه بله! من را فراموش کرده به شما بگویم هزینه امتیاز است قبل از اینکه شما یک قرارداد.

شما خواهد شد انتظار می رود به پرداخت حق امتیاز به حق رای دادن و شما خواهد شد انتظار می رود به دنبال پروتکل های تعیین شده توسط حق رای دادن. برخی از افراد پیدا کردن این مفید و برخی از مردم ممکن است محدود.

شما متعهد به حق رای دادن و امروز و برای بقیه زمان شما خود و کسب و کار.

اجازه دهید ما ادامه:

بعد گزینه ممکن است برای رفتن در آن را به تنهایی.

شروع خود را سازمان نیروی انسانی پزشکی:

خوب این زمانی است که می توانید آن را جالب خود را هزینه می تواند در این سناریو و هزینه خواهد شد واقعا بستگی به تجربه خود را.

محدوده هزینه: بین 2000 دلار تا 7000 دلار

محدوده دقیقا همان چیزی است آن را به باز کردن درب. نگه داشتن در ذهن این هزینه است که همراه با سه مرحله از باز کردن یک سازمان نیروی انسانی پزشکی.

فاز 1: همه مسائل حقوقی.

به طور معمول در این مرحله شما گنجانیده شده شما می توانید وب سایت خود را و شما می توانید تمام اسناد خود را در جهت. این فاز می تواند برخی از زمان, اما این است که اساسا مورد نیاز فاز و باید آن را درست انجام شود.

فاز 2: استخدام

این مرحله که شما شروع به گرفتن تمام استعداد خود را در استخر و این مرحله شما باید شروع از یک روز و در ادامه از طریق آژانس خود را. شما باید برای ادامه این روند از آنجا که بخشی از داشتن و باز کردن یک سازمان است که همیشه نیاز مردم به اندازه کافی برای پر کردن نیازهای خود را به عنوان سازمان رشد می کند.

فاز 3: گرفتن مشتریان.

به نظر من این مهم ترین مرحله شما باید و تکرار می کنم شما باید به مشتریان به منظور زنده ماندن. گرفتن مشتریان نیروی حیاتی کسب و کار شما است و باید به طور مستمر و تحليل قرار گرفت. گرفتن کسب و کار و یا گرفتن قرارداد خواهد بود اولویت شماره یک شما در هنگام باز کردن درب برای کسب و کار شما.

گزینه ها:

به عنوان شما می توانید ببینید من توصیف دو گزینه در اینجا برای شروع خود را نیروی انسانی سازمان است. هر دو جوانب مثبت و منفی خواهد شد و شما باید برای تعیین آنچه برای شما مهم است, چقدر عمیق هستند و جیب خود را? و شما می توانید استطاعت هر دو یکی است.

شما همیشه باید هزینه های غیر منتظره است که شما باید برای مقابله با هر کسب و کار است. شما باید مسائل مربوط به آن آمده است که شما انتظار نیست. برنامه ریزی بسیار مهم است و برنامه ریزی بسیار مهم در هر کسب و کار است.

من تا به حال یک مرد دانا به من بگویید در یک بار: برنامه ریزی است که واقعا تنها 30 ٪ از کسب و کار لذت واقعی شروع می شود شروع کسب و کار در 70 درصد تلاش.

[ad_2]