چشم انداز سیستم های بازرسی: چگونه یکی می تواند به نفع از این تجهیزات ؟

[ad_1]

این مهم است که به نگه داشتن واحد تولیدی و خطوط مداوم و بدون هر نوع خطا. هر نوع خطا و نقص می تواند باعث از دست دادن پول در مقیاس بزرگ توسط شرکت های. بنابراین بازرسی ماشین آلات و تجهیزات در آن مجمع است که باید برای افزایش کارآیی کلی. برای این کار از آخرین فن آوری ایجاد کرده است که چشم انداز سیستم های بازرسی و دوربین های دیجیتال. جزئیات بیشتر در مورد این سیستم ها و چگونگی آن مفید است.

در مورد چشم انداز سیستم های بازرسی

چشم انداز سیستم های بازرسی از تجهیزات استفاده می شود که برای کاربردهای صنعتی است. هدف این است که برای ضبط تصاویر است که به نوبه خود می تواند کمک در شناسایی مشکلات و انحرافات در تولید یا مونتاژ فرآیندهای. این سیستم را می توان در هر دو 3D و 2D تکنولوژی برای بازرسی و کنترل کیفیت مونتاژ ربات هدایت مرتب سازی و غیره. در تولید برنامه های این واحد است. به عنوان تجهیزات می تواند کوچکتر و خطای انسانی می تواند یک مشکل بزرگتر با کمک کیفیت بالا دوربین های دیجیتال, خطا قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

کار

شرکت ها می توانید پیدا کنید که این سیستم دارای بهترین دوربین های نصب شده در آن می توانید ضبط تصاویر از هر زاویه با دقت و صحت. معمولا این سیستم ها هوشمند هستند و می تواند شناسایی مشکلات و در نتیجه کمک در بررسی شرایط بدون ایجاد هر گونه از دست دادن بزرگ. این سیستم می تواند شناسایی کوچکتر و دقیقه قطعات خود را به شکل و اندازه آنها به همراه درست پیوست. عملیات سر می تواند به دریافت اطلاعات مناسب در مورد خط مونتاژ به این سیستم می تواند ماشه که توابع مورد نیاز در یک اپراتور بر اساس.

انواع چشم انداز سیستم های بازرسی

بسته به نوع هدف است که یکی می خواهد به تحقق چشم انداز سیستم های آمده در انواع مختلف مانند:

  • سیستم های 1D : این سیستم هستند و تنها هنگامی مؤثر تشخیص است که باید انجام شود در یک خط. اینها خوب برای واحدهای تولیدی که تنها مقابله با فرایند مداوم مانند پلاستیک و مقالات و غیره.
  • 2D سیستم : این بازرسی سیستم موثر هستند که دو بعدی تصاویر گرفته شده از کل منطقه است.
  • 3D systems : این سیستم در حال استفاده برای اتوماسیون و رباتیک وجود دارد دوربین های متعدد که ایجاد مثلث به 3D عکس های فوری.

استفاده از چشم انداز سیستم های بازرسی

چشم انداز سیستم های بازرسی کاملا فراگیر این روزها به عنوان بسیاری از بخش های صنعتی در حال ساخت استفاده از آنها به نفع خود. این سیستم می تواند سفارشی طراحی شده به طور جداگانه برای هر واحد تولیدی's مورد نیاز است. امروز صنایع مانند رباتیک, بسته بندی, مواد غذایی, پزشکی و الکترونیک و نیمه هادی ها, دارو و غیره. با استفاده از این سیستم به حفظ کیفیت محصولات خود را بالا. تصاویر گرفته شده به کمک در تعیین اگر وجود دارد هر گونه نیاز برای عملیات نیاز به قطعات جدید و یا جمع آوری اطلاعات کافی برای تصمیم گیری های آینده. این سیستم افزایش یافته است ساده از خطوط و خودکار همه چیز را به طور موثر برای کاهش هزینه ها و زمان مصرف است.

چشم انداز سیستم های بازرسی یکی از مهمترین تجهیزات مورد نیاز این روزها که می شود نصب شده در صنایع. شرکت می تواند به کاهش ضرر و زیان خود را به طور موثر با آنها را به عنوان هزینه های اضافی و یا تعمیر و تعویض هستند به حداقل برسد اگر این محصولات می تواند تصحیح شود.

[ad_2]