چرا کامپیوتر من آهسته در حال اجرا? (و چگونه به آن را سریع تر)

[ad_1]

با تشکر از رایانه و اینترنت در سازمان ها و موسسات همه به سرعت در حال حرکت به سمت یک paperless در محیط کار. کامپیوتر در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود برای عملا هر کار از جمله تهیه سند, ارتباطات, واگذاری تهیه, تحقیق, خرید, انجام کسب و کار و بیشتر.نسبت به گذشته این است که هیچ بیشتر تو رفتگی در دیوار و یا یک لوکس; این در واقع تبدیل به یک نیاز امروز است. آن را تبدیل به بسیار دشوار است به تصور یک زندگی بدون کامپیوتر.

پس ما از آن استفاده کنید به طوری که اغلب ما نیز باید مراقبت از نگهداری آن است. متاسفانه بسیاری از ما نیست. فقیر کامپیوتر تعمیر و نگهداری منجر به کاهش سرعت عملکرد کامپیوتر و در معرض آن را به خطر مانند خطاهای زمان اجرا خطاهای BSOD (صفحه آبی مرگ) خطاهای سیستم قفل و سیستم تعلیق به نام چند.

اگر شما فکر می کنم که کامپیوتر خود را کار نمی کند سریع و هموار مانند آن را به استفاده از وجود دارد می تواند دلایل متعددی پشت سر خود را آهسته در عملکرد است که همه مرتبط به فقیر کامپیوتر تعمیر و نگهداری.

دلایل بالا چرا سیستم شما اجرا کند

بیایید ببینید که چه دلایل عبارتند از:

1. بیش از حد بسیاری از برنامه های شروع در هنگام بوت-up

گاهی اوقات هنگامی که شما نصب برنامه بر روی کامپیوتر خود را, آنها به طور خودکار اجرا بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که ویندوز شروع می شود. این است زیرا آنها طراحی شده است که راه. این ویژگی می آید در دستی اگر شما با استفاده از این برنامه هر زمان که شما استفاده از کامپیوتر شما اگر شما نیست, این می تواند خسته کننده به عنوان آن می تواند خود را هدر حافظه و کاهش زمان آن طول می کشد برای ویندوز به پایان شروع شده است.

اگر شما بیش از حد بسیاری از برنامه های که در حال پیکربندی شده برای اجرای به طور خودکار بر روی سیستم شما, سپس شما باید آن را تغییر دهید تنظیمات برای اطمینان کمتر برنامه را اجرا کنید.

2. بیش از حد بسیاری از برنامه های نصب شده

اگر شما عشق به دانلود و نصب برنامه های کاربردی بر روی کامپیوتر شما مانند بازی ها و برنامه های دیگر و سپس آن را ممکن است یکی از دلایل خود را آهسته در عملکرد کامپیوتر است. بنابراین, در این مورد, شما باید حذف و پاک کردن برنامه های غیر ضروری بر روی کامپیوتر شما.

3. سیستم آلوده شده توسط بدافزارها

این یک دلیل مشترک برای کامپیوتر آهسته عملکرد به عنوان آن می تواند مقدار زیادی از آسیب به کامپیوتر شما. نرم افزارهای مخرب و یا نرم افزارهای جاسوسی اساسا برنامه های مخرب است که مخفیانه وارد سیستم شما از طریق دانلود یا باز کردن وب سایت ها و یا ایمیل های حاوی ویروس. آنها نصب شده در سیستم خود را بدون دانش خود را. این برنامه های مخرب می تواند آسیب و فساد خود را در فایل های برنامه های کاربردی و سیستم عامل خود را در هیچ زمان. بنابراین آنها باید برداشته شود قبل از آسیب انجام شده است.

4. مسائل رجیستری

رجیستری یک محل را در سیستم خود را که در آن عملا تمام اطلاعات و فعالیت های انجام شده از طریق و بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند و ذخیره می شود. زمانی که این خراب می شود و یا نفخ سیستم شروع به انجام آهسته و همچنین می تواند در نتیجه ناگهانی تعطیل. اگر این مسئله ثابت نیست به موقع آن می تواند منجر به صفحه آبی مرگ خطاهای بیش از حد.

برای حل این مشکل نصب یک پاک کننده رجیستری است که اسکن و رفع هر گونه شکسته و یا فایل های خراب.

  • فقیر نرم افزار امنیتی

بسیاری از برنامه های امنیتی در حال پف کرده با نرم افزار. آنها نیاز به مقدار زیادی از منابع سیستم و حافظه است. هنگامی که این برنامه های سنگین اجرا بر روی کامپیوتر شما برای شناسایی برنامه های مخرب می تواند کاهش سرعت کامپیوتر شما. فقط برای نصب برنامه ها از منابع قابل اعتماد و حتی پس از آن آنها را اسکن قبل از نصب و راه اندازی.

  • هارد دیسک تکه تکه شدن

هارد دیسک تکه تکه شدن نیز می تواند کاهش سرعت کامپیوتر شما. اگر شما شده است با استفاده از همان کامپیوتر برای سال شانس فایل های کامپیوتر خود را می توانید پراکنده است. آن منجر به تکه تکه شدن فایل ها. بنابراین هنگامی که شما می خواهید برای دسترسی به فایل های سیستم طول می کشد زمان برای جستجو از طریق هارد دیسک برای تکه تکه تکه از آن فایل. از این رو این افزایش زمان پاسخ است. یک راه حل ساده خواهد بود به اجرا در دسترس یکپارچه سازی برنامه ها و جمع آوری فایل های خود را در مکان های راست.

  • صفحه فایل

ویندوز صفحه فایل موقت منبع از حافظه است که توسط کامپیوتر در پردازش توابع مختلف است. هنگامی که صفحه فایل بیش از حد کوچک است سیستم عامل (سیستم عامل) ندارد اتاق به اندازه کافی به حرکت می کند که در نتیجه در عملکرد PC ضعیف و باز کردن سیستم به خطر انواع مختلفی از کدهای خطا. برای حل این افزایش اندازه صفحه بر روی سیستم شما.

  • بیش از حرارت

اگر شما کامپیوتر خود را تهویه مناسب فضای این امر منجر به گرما ، و وقتی این اتفاق می افتد کامپیوتر شما شروع می شود به آرامی اجرا و در نهایت گرم قطعات شروع به شکست است. اگر بدون کنترل برای مدت طولانی این قطعات را بر افروختن و توقف کار.

همیشه اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما به خوبی تهویه و این چیزی است که مسدود کردن کامپیوتر دریچه های هوا. گاهی اوقات ضربه کامپیوتر خود را با یک می توانید از هوای فشرده برای خلاص شدن از گرد و غبار که شاید گرفتگی سیستم شما. این ممکن است کمک به افزایش عملکرد کامپیوتر شما.

[ad_2]