چرا شما باید یا نباید داوطلب در یک CRO

[ad_1]

داوطلب می تواند یک تجربه پاداش. مردم آن را می دهد که فرصت واقعا کمک به مردم دیگر. CRO را ارائه داوطلبان برخی از مزایای منحصر به فرد و ارائه مقدار زیادی از مزایای به شرکت های که کار می کنند با.

چه CRO?

یک CRO که مخفف قرارداد پژوهش, سازمان, یک شرکت است که با این نسخهها کار از نزدیک با سازمان های خاص برای انجام تحقیقات. آزمایش های بالینی و مواد مخدر آزمایش نمونه نخست از کار یکی از این. این سازمان استخدام کارکنان و یا جذب داوطلبان که مایل به شرکت در این دادگاه و پس از آن روند آغاز می شود.

چه یک فرد داوطلب ؟

داوطلبانه در یک سازمان است که معمولا یک فرایند بسیار ساده است. بسیاری از سازمان ها را محاکمه در مکان های مختلف در سراسر کشور با دادن هزاران نفر از مردم گزینه برای شرکت در آزمایش های بالینی. این فرآیند به طور معمول آغاز می شود با مراجعه به وب سایت این شرکت و سپس پر کردن یک شکل مختصر. برخی از وب سایت به سادگی نیاز است که مردم علاقه مند تماس با آنها را به شرکت.

آنچه در آن است می خواهم به داوطلب ؟

داوطلب برای شرکت در تحقیقات بالینی است که معمولا به عنوان ساده به عنوان ثبت نام به داوطلب. شرکت کنندگان در محاکمات مواد مخدر به عنوان مثال به سادگی دارو به آنها داده می شود و تکمیل هر یک از دیگر کارهایی است که کارشناسان به آنها بگویید که. برای مثال آنها ممکن است به یک قرص یک بار در روز و سپس نگه داشتن ورود روزانه از چه زمان آنها در زمان قرص و هر گونه عوارض جانبی را تجربه.

در حال منافع خود را ؟

داوطلبان گزارش کاملا چند مزایای کار با CRO است. آنها ادعا می کنند که آنها واقعا احساس مانند آنها در حال ساخت یک تفاوت در زندگی مردم است. در حالی که داوطلبانه در یک مقیاس کوچکتر مانند در آشپزخانه سوپ می کند, تاثیر, داوطلب با یک سازمان بزرگتر تاثیر است که می تواند یک تغییر بزرگ در جهان است.

بسیاری از داوطلبان قدردانی رایگان هزینه داروها ارائه شده است. برای مثال یک فرد با HIV ممکن است دریافت رایگان دارو برای درمان علائم اگر او شرکت در یک دادگاه است که در آزمایش دارو برای اچ آی وی است. شرکت کنندگان که داوطلب در دارو آزمایشات مورد نیاز به این اختلال که دارو طراحی شده است برای درمان و در نتیجه تعداد کمی از مردم دریافت رایگان دارو برای چند ماه.

در نهایت داوطلبان می توانند لذت بردن از جبران خسارت برای وقت خود را. این اعمال نه به همه سازمان ها و داوطلبان را تشویق به پرس و جو در مورد این قبل از داوطلب شدن.

صرف نظر از اینکه آیا داوطلبان دریافت چیزی از ارزش پولی مانند پول یا دارو, آنها هنوز هم احساس شگفت انگیز است که کمک به مردم دیگر می دهد.

آن است بی خطر است ؟

نگرانی اصلی در مورد کارآزمایی های بالینی است که از این داروها استفاده می شود ممکن است امن. داوطلبان می توانید بقیه مطمئن است که بسیاری از داروها مورد آزمایش قرار گرفته و سپس مجددا تست شده قبل از آنها در حال آزمایش با انسان است. هر جنبه ای از دارو در نگاه است برای کمک به اطمینان از ایمنی از داوطلبان.

پایان سوالی است که اغلب داوطلبان در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه آنها باید با CRO. این سوالی است که تنها می تواند تصمیم توسط داوطلب خود را. در حالی که این امر به نفع این شرکت وجود دارد داوطلبان دیگر که می توانید انجام دهید همین است. شرکت هرگز می خواهید برای یک داوطلب برای رفتن به خارج از منطقه راحتی خود و یا انجام چیزی است که آنها را پشیمانی بعد از آن در زندگی است.

برای پاسخ به این سوال آخر ما را تشویق داوطلبان از خود می پرسند که چگونه آنها احساس. اگر یک داوطلب احساس مضطرب یک کارآزمایی بالینی ممکن است بهترین چیز برای آنها که در آن زمان در زندگی خود را. ما نیز به آنها یادآوری کنید که اگر آنها ناراحت کننده هستند اما نمی خواهید به از دست وجود خواهد داشت دیگر محاکمه و فرصت های داوطلب برای آنها را به شرکت در.

[ad_2]