چرا ساخت یک گلخانه?

[ad_1]

آیا شما تا کنون صرف زمان کاشت و رسیدگی به باغ خود را تنها به راه رفتن یک روز برای دیدن کار سخت خود را نابود شده توسط آفات? نگه داشتن آفات از گیاهان است که فقط یکی از مزایای داشتن گلخانه ای خود را. یک گلخانه می تواند به ارائه حفاظت مناسب و تهویه برای ارزش خود را باغ اگر به درستی ساخته شده. وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن یک گلخانه برای باغ خود را و شما می توانید صرفه جویی در پول ساخت آن را به خودتان.

گلخانه ای اجازه می دهد تا شما را به کنترل بیشتر بر باغ خود را با محیط زیست است. اگر به درستی ساخته شده یک گلخانه می تواند کمک به حفظ درجه حرارت که در آن گیاهان خود را در معرض. آن را نیز طول می کشد کار حدسی از آبیاری روند چرا که شما به راحتی می توانید تنظیم مقدار آب گیاهان خود را دریافت خواهید کرد. اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه مستعد ابتلا به جاری شدن سیل و یا خشکسالی داشتن یک گلخانه به شما می دهد کنترل کامل. نه تنها شما محافظت از گیاهان خود را از عناصر, اما شما همچنین ایجاد یک محیط است که کمتر در معرض ابتلا به آفت حملات. اگر شما شده اند, در بیرون, باغبانی, برای هر مقدار از زمان شما می دانید کنترل آفات می تواند یک مزیت بزرگ است.

شما ممکن است تعجب اگر هزینه و تلاش از راه اندازی یک گلخانه است که واقعا ارزش آن را به شما. سؤال اصلی این است که آیا مزایای بیشتر از هزینه ساخت یک گلخانه. چند چیز به نظر قبل از اینکه شما تصمیم.

• آیا شما اختصاص داده شده باغبان که لذت بردن از غذا خوردن سالم در خانه رشد تولید ؟

• آیا منطقه شما باید یک بازار کشاورزان محلی که در آن شما می توانید فروش “میوه ها” کار خود را?

• آیا شما مایل به قرار دادن تلاش اضافی كه در آغاز به پایین تر روش نگهداری از رشد آفت کش ها-رایگان مواد غذایی ؟

اگر پاسخ شما بله به سوالات بالا ساخت یک گلخانه ممکن است گزینه مناسب برای شما. خانواده من به شدت لذت می برد باغبانی و مزایای سالم و عاری از آفت کش خوردن. ما خودمان را اختصاص به ارائه تغذیه مناسب برای بچه های ما و خودمان را با ما خانه باغ. جامعه ما نیز دارای یک بازار کشاورزان فراهم می کند که خوشمزه محلی رشد تولید است. ارائه تا چند ساعت از زمان ما برای ساخت یک گلخانه کوچک سرمایه گذاری برای پرداخت مزایای کلی. شاید شما در یک وضعیت مشابه است.

اگر شما فکر می کنم داشتن یک گلخانه است گزینه مناسب برای شما, شما می توانید در نظر خرید یک. وجود دارد بسیاری از منابع آنلاین برای خرید-پیش ساخته گلخانه. فقط به یاد داشته باشید شما هنوز هم باید برای جمع آوری آن را پس از آن می رسد. از سوی دیگر ساختمان گلخانه ای خود را یک جایگزین عالی و خوب آن را می سازد مقرون به صرفه ، شما می توانید خودتان آن را برای کسری از هزینه نسبت به قبل از سازه ساخته شده است. بسیاری از چیزها در نظر گرفتن زمانی که ساخت یک گلخانه ای خود را هر چند. شما نیاز به در نظر گرفتن چیزهایی مثل: مواد, ابعاد, تهویه, گرمایش یا سرمایش موقعیت مناسب و آبیاری.

اگر شما تصمیم به ساخت یک گلخانه خودتان بهترین شرط بندی شما ممکن است به یک کتابچه و یا راهنمای به شما کمک کند در طول راه. شما لازم نیست که به یک استاد نجار, شما می توانید یک مبتدی. شما می توانید شروع به کوچک و ببینید که چگونه از آن می رود و اگر شما خوشحال هستید سعی کنید برای یک ساختار بزرگتر در سال آینده. شروع کوچک اجازه می دهد تا شما برای به حداقل رساندن سرمایه گذاری خود را قبل از شما رفتن همه را با یک گلخانه.

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف به رشد یک باغ. در پایان روز شما باید تصمیم بگیرید که کدام روش با این نسخهها کار بهترین برای شما. یک گلخانه است یک جایگزین خوب برای استاندارد خاک باغبانی. آن را به شما می دهد کنترل بیشتری بر باغ خود محیط زیست است. آن را حتی ممکن است به از آن خود ساخت. وجود دارد برخی از منابع برای کمک به شما برای شروع اگر یک گلخانه برای شما مناسب است. بیا دیدار ما در آلی آفتاب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های باغبانی.

[ad_2]