چرا تجارت شما باید از اعداد مجازی استفاده کند: 5 مزایای اصلی

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از VoIP Business نسبت به میراث تلفنی تلفن ، فراوانی ویژگی هایی است که این سرویس می تواند ارائه دهد. بدون محدودیت های فیزیکی PSTN و سخت افزار لازم برای ایجاد هر ویژگی جدید ، VoIP می تواند حتی قدرتمندترین ابزارهای سازمانی را با کسری از هزینه و دردسر ارائه دهد.

و با وجود بسیاری از ویژگی های موجود در خارج از جعبه ، بسیاری از آنها هرگز نگاه دوم نمی کنند ، یا حتی روشن نمی شوند. به عنوان مثال ، اخیراً به عنوان یک ویژگی UC و VOIP نادیده گرفته شده به Presence Indication نگاهی انداخته ایم که می تواند مسیری طولانی را طی کند.

در همین راستا ، ما می خواهیم به یکی دیگر از ویژگیهای بسیار قدرتمند دیگر: شماره تلفنهای مجازی بپردازیم. اکنون ، شماره های مجازی به عنوان نشانگر حضور غافل نیستند ، اما هنوز هم وجود دارد کمی از سردرگمی ایده ، و اینکه چگونه می تواند در دراز مدت به سود شما باشد.

بنابراین ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به اعداد مجازی بیندازیم تا نحوه عملکرد آنها را بفهمیم ، و چرا ممکن است سازمان شما بخواهد از این ویژگی بی نظیر استفاده کند.

اعداد مجازی چیست؟

خوب ، ایده کاملاً توضیحی است – اعداد مجازی واقعاً همین تعداد هستند ، اعداد مجازی. اما ، البته ، این به ما کمک نمی کند تا درک عمیقی از ایده داشته باشیم.

یک تعریف خوب و تمیز برای اعداد مجازی:

“شماره های مجازی شماره های تلفنی هستند که به طور مستقیم با خط تلفن مرتبط نیستند. شماره های مجازی را می توان به هر دستگاه اختصاص داد ، خواه یک تلفن IP میز سخت افزاری ، یک برنامه تلفن همراه یا یک برنامه تلفن نرم رومیزی باشد. در اصل ، کاربران می توانند بیش از یک شماره تلفن را به خط تلفن خود اختصاص دهند. ”

اگرچه به طور مستقیم مختص VoIP نیست ، اما اعداد مجازی کاملاً مزیت اتصالات IP را به دست می آورند. از آنجا که VoIP نیازی به تکیه بر خطوط مسی که PTSN را تشکیل می دهد ، از نظر فنی می توان همه شماره های VoIP را مجازی در نظر گرفت. بزرگترین نمونه سرویس شماره مجازی Google Voice است.

صدای گوگل

کاربران می توانند از حساب خرید شماره مجازی خود برای ایجاد یک خط تلفن مجازی استفاده کنند و یک شماره تلفن مجازی را که در دسترس است ، از هر نقطه ایالات متحده اختصاص دهند. سپس کاربران از تلفن نرم افزاری وب سایت برای برقراری تماس و دریافت تماس استفاده می کنند ، یا حتی می توانند تماسهای تلفنی را به تلفن همراه واقعی خود هدایت کنند.

چرا تجارت من به اعداد مجازی احتیاج دارد؟

اکنون ، ما متقاعد نشده ایم که یک تجارت باید فقط از Google Voice برای نیازهای تلفنی آنها استفاده کند. اما این بدان معنا نیست که شماره های مجازی بی فایده هستند.

حداقل می توانید از اعداد مجازی برای صرفه جویی در هزینه های ساده استفاده کنید. به عنوان مثال ، با استفاده از هر شماره ، تقریباً از هر مکان ، تجارت شما می تواند موانعی را که به طور معمول مکالمات تلفنی طولانی از راه دور دارند ، برطرف کند.

به ویژه مراکز تماس با شماره های مجازی را دوست دارند – مأمورین می توانند در هنگام تماس با مشتری یا شماره های محلی را برای تماس شخصی تر به کار گیرند یا در عین حال تلاش می کنند تا تجربه مشتری خود را در همان زمان بهبود بخشند.

به عنوان مثال ، اگر مشاغل شما در نیویورک مستقر است ، اما غالباً به مشتریان در سواحل غربی خدمت می کند ، تجارت شما می تواند از یک شماره محلی برای مشتریان ، با کد محلی استفاده کند تا از هرگونه اتهام مسافت طولانی جلوگیری کند. به طور کلی ، شماره های مجازی به ایجاد یک تجربه ساده و حرفه ای برای مشتری کمک می کنند.

مزایای اصلی اعداد مجازی

البته ممکن است یک میلیون مورد استفاده متفاوت برای اعداد مجازی وجود داشته باشد ، اما من می خواهم به طور مستقیم برخی از عناصر بزرگتر را مورد توجه قرار دهم.