چرا باید از پیک موتوری اسنپ استفاده کنیم؟

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

پیک موتوری یکی از راه‌های جابه‌جایی سریع بسته در شهر‌های پرترافیک است که در سراسر جهان محبوبیت دارد. به وسیله پیک موتوری اسنپ در شهر‌های تهران، اصفهان، مشهد، کرج، تبریز، قم، شیراز، کرمان، یزد و اهواز می‌توانید به سرعت بسته‌های خود را به مقصد برسانید. در ادامه می‌توانید با مزایای اسنپ باکس بیشتر آشنا شوید.

۱. سرعت حرف اول را می‌زند!

اگر بگوییم پیک موتوری سریع‌ترین وسیله برای جابه‌جایی بسته در شهر‌های شلوغ است اغراق نکرده‌ایم؛ مگر اینکه تکنولوژی آنقدر پیشرفت کند که پای ارسال بسته هوایی به میان بیاید. تا آن زمان، اما پیک‌های موتوری بهترین راهکار برای کسانی است که سرعت اولویت اصلی آن‌هاست.

۲. امکان درخواست با همان اپلیکیشن اسنپ

برای استفاده از پیک موتوری اسنپ یا اسنپ باکس نیازی به نصب برنامه جدیدی نیست و شما می‌توانید با همان اپلیکیشن اسنپ درخواست خود را ثبت کنید. این روز‌ها که گوشی همراه هر کدام از ما مملو از برنامه‌های متنوع است، سوپراپلیکیشن اسنپ با خدماتی جامع ما را از نصب چندین برنامه بی‌نیاز کرده است.

۳. سهولت در استفاده

درخواست پیک موتوری در اسنپ بسیار آسان است؛ اولین کار آماده کردن بسته است. بعد از آن با مشخص کردن مبدا و مقصد روی نقشه می‌توانید گزینه اسنپ باکس را انتخاب کنید. پس از اینکه درخواست شما توسط یکی از کاربران اسنپ قبول شد می‌توانید با خیال راحت بسته خود را به مقصد برسانید.

۴. امکان پرداخت آنلاین

در دنیای مدرن اسکناس و پول کاغذی به مرور کارکرد خود را از دست می‌دهد. علاوه بر این اسکناس‌ها به خاطر تماس افراد مختلف می‌توانند منشا آلودگی‌های بسیار باشند و توصیه می‌شود که تا جای ممکن از پرداخت آنلاین استفاده کنیم. با استفاده از اسنپ باکس شما می‌توانید هزینه پیک موتوری خود را آنلاین پرداخت کنید. البته امکان پرداخت نقدی هم در نظر گرفته شده است.

۵. پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز

شما می‌توانید برای پیگیری مشکلات سفر و یا پاسخ به سئوالات خود در تمام روز‌های هفته و به صورت شبانه روزی با پشتیانی اسنپ تماس بگیرید.

۶. قیمت‌گذاری منصفانه

سیستم قیمت‌گذاری در اسنپ باکس با توجه به مسافت سفر، زمان درخواست، حجم ترافیک و میزان عرضه و تقاضا متغیر است؛ بنابراین با استفاده از پیک موتوری اسنپ شما در سریع‌ترین زمان و با قیمتی مقرون به صرفه می‌توانید بسته‌های خود را جا به جا کنید.

۷. ثبت بازخورد و امتیازدهی سفر

در پایان سفر شما می‌توانید بر اساس تجربه خود امتیاز سفر را در اپلیکیشن اسنپ ثبت کنید و در کادر نوشتن نظرات اطلاعات تکمیلی را وارد کنید. کارشناسان پشتیبانی اسنپ تمام گزارش‌ها را با دقت مطالعه می‌کنند و بر اساس آن اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

[ad_2]

Source link