چرا استفاده از فوم و مواد برای ساخت بعدی نامه, آرم یا نشانه

[ad_1]

فوم است که همه در اطراف ما. بی شماری وجود دارد محصولات ساخته شده از فوم پلی استایرن به طور خاص (همچنین به عنوان شناخته شده پلاستوفوم یا پلی استایرن) از تاج اندود گچ و سیمان در خانه خود را به نمایشگاه شما فقط دیدم در موزه و یا سرد ثبت نام در فروشگاه شما فقط خرید در.

اما چرا یک fabricator را انتخاب کنید به استفاده از فوم که به وضوح او گزینه های دیگر از مواد مانند فلزات, آلومینیوم, پلاستیک, PVCs آکریلیک و یا چوب.

بعدی حروف را می توان به عنوان جهت و معماری علامت متصل به یک ساختمان دفتر ورودی و یا بر روی دیوار برای نام تجاری یک پیام. Fabricator و نشانه مغازه ها شده اند با استفاده از مواد مختلف برای ایجاد بعدی نامه آرم و نشانه برای فروشگاه های خرده فروشی شرکت ها, مراحل, مراسم عروسی نمايشگاه کنوانسیون و برای هر رویداد. اما تصور کنید ساخت حروف از فلز در یک مرحله.

فلزات و چوب قابل ملاحظه ای سنگین و ناخوشایند برای حمل و نقل و دست زدن به هنگام نقل مکان از یک مکان به مکان دیگر. چوب می تواند عملکرد یک پایان بزرگ نگاه کنید و در عین حال سنگین است و همچنین طول می کشد مقدار زیادی از زمان برای کار با. و پلاستیک و PVCs نیست آسان مواد برای شکل دادن و ماشین آلات. در نتیجه, بیشتر و بیشتر fabricators در حال حاضر با استفاده از فوم است که یک سبک وزن ماده به عنوان یک منبع برای ایجاد بزرگ بعدی نامه.

راه های بسیاری وجود دارد که در آن بعدی حروف ایجاد می شود. می توان آنها را به عنوان چپ سفید خام مواد اگر به نام برای. می توان آنها را تحت پوشش مات و نیمه براق و یا از براق به پایان برسد. حروف را می توان با تخصص نقاشی شبیه چوب یا چرم Faux برنز مانند رنگ به اضافه کردن یک فلز نگاه کنید. می توان آنها را در چند لایه تحت پوشش وینیل در پارچه و یا حتی روشن در پشت برای اضافه کردن یک اثر نور به آنها.

بنفش می تواند چند لایه در مقابل حروف برای مطابقت با آرم خاص رنگ و یا به نشانه نگاه رنگارنگ است. به نظر می رسد مانند اکریلیک برش حروف را تبدیل به یکی از محبوب ترین گزینه های داخلی برای ثبت نامه.

اکریلیک برش با استفاده از یک لیزر برش و بازده نسبتا دقیق برش است. هنوز هم کف است که مقرون به صرفه ترین راه حل برای ایجاد نشانه, آرم, نامه ها و کنسرت بربس.

از فوم و مواد خام خود را شکننده می شود و می تواند آسیب دیده با آب و رطوبت و قرار گرفتن در معرض آفتاب بودن پوشش داده شده می توانید آن محافظت می کند. انواع مختلف پوشش می تواند مورد استفاده قرار گیرد بسته به نرم افزار و استفاده مورد نیاز است.

آنها می توانند تحت پوشش با پوشش نور مانند اپوکسی به متوسط پوشش است که می تواند اسپری جلا براق و یا در جمله Styrospray1000 یا یک کت polyurea اسپری با یک راکتور. پوشش نه تنها محافظت نامه, آرم یا نشانه بلکه ارائه آن بسیار طولانی دوام – آنها می تواند تا یک عمر یک بار پوشیده شده است.

بلوک پلاستوفوم فوم است که به طور معمول 4 4 8 فوت است. بنابراین مناسب ترین اندازه برای ایجاد این پروژه تا 4 فوت است. وجود دارد هیچ محدودیت اندازه در حالی که ایجاد و جعل نامه ها. اگر آنها نیاز به بزرگتر آنها را می توان در بخش ها و چسب و با هم و در حالی که سنباده قطعه چسب های درز تقریبا به طور کامل حذف شود.

حروف بریده شده با استفاده از CNC داغ سیم برش فوم. فوم استفاده می شود برای اضافه کردن ابعاد به حروف.

فوم نامه ها گزینه خوبی به عنوان مثال اگر شما می خواهید عمق در یک لابی دیوار ثبت نام.

آنها در واقع 2D است که می تواند شبیه پروژه های 3D.

با دادن آن به اندازه کافی ضخامت آنها می توان به “تنهایی” نامه در یک مرحله. مثلا 4 فوت نامه باید حداقل 8 اینچ ضخامت قادر به ایستادن بر روی خود را دارد.

فوم را می توان کاهش نسبتا سریع است. چند تک سکته مغزی از سیم داغ ذوب به مواد می توانید یک نامه در هیچ زمان. یکی دیگر از مزیت های فوم بستر است که از آن آسان است برای برش و قالب و شکل و حک کردن و شن و ماسه به پایان صاف.

دور حروف می توان مسطح در پایین قادر به نگه داشتن خود را.

این fabricator می توانید ایجاد یک پایه به حروف یا از فوم و مواد خود و یا از اکریلیک است که شفاف است بنابراین خدمت به عنوان یک حمایت نامرئی.

وزن نیز می تواند قرار داده شده در داخل فوم خود را به نگه داشتن وزن این نامه به طوری که آن را نمی کند نکته ،

اگر این نامه باید به حالت تعلیق در یک نوار دو طرفه قرار داده می شود بنابراین می توان آنها را آویزان بر روی دیوار به عنوان مثال. در مورد آنها بزرگ و سنگین تر از میله های فلزی و تعلیق را می توان در آنها و یا قلاب می توان o آنها را آویزان از سقف.

بعدی نامه کمک خواهد کرد که یک شرکت جذب مشتریان و جذاب تر باشد.

بله قطعا وجود دارد بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد و می توان آن را گیج کننده در زمان تلاش برای مرتب کردن آنها را. من می خواهم بگویم که اگر شما بودجه آگاهانه اما هنوز هم می خواهید یک کیفیت به دنبال ثبت نام و سپس فوم حروف و آرم یکی از بهترین گزینه ها است.

بعدی فوم نشانه, آرم و حروف هستند یک راه عالی برای افزایش شخصیت و عمق پیام خود را و یا لوگو و برای ساخت به رسمیت شناختن نام تجاری خود را.

[ad_2]