چاپ 3D و سهم خود را به نمونه سازی فرایند

[ad_1]

تولید هر محصول می تواند یک فرایند پیچیده و گران است شامل تعداد زیادی از آزمایش و خطا. این فرایند شامل طراحی و نقشه کشی, تست, تغییر و اصلاح طراحی مجدد و غیره. مقدار زیادی از کار برای رفتن به تکمیل هر بخش قبل از تولید انبوه آن است. این است که در آن نمونه سازی می تواند کمک زیادی. ساخت توسط ماشینکاری و یا تولید یک نمونه اولیه می تواند یکی از ایجاد اولیه مدل, تست و ارزیابی آن و ایجاد تغییرات لازم و تغییرات آن همه قبل از راه اندازی تولید. نمونه سازی بسیار مهم است برای تایید محصول طراحی و مونتاژ آن.

نمونه سازی فرایند اجازه می دهد تا برای کشف خطا در مراحل اولیه به طوری که طراحی مجدد می تواند در جهت کامل این محصول. آن را به ارمغان می آورد بهره وری به روند و موجب صرفه جویی شرکت های زیادی از زمان و بودجه به خصوص در موارد که در آن جدول زمانی سفت و سخت و یا بودجه محدود درگیر هستند.

بسیاری از شرکت ها امروزه در حال تبدیل شدن به چاپ 3D است که یک راه حل عالی برای تولید نمونه اولیه به خصوص در موارد که در آن نمونه سازی مدل باید بسیار دقیق و یا سفارشی به جزئیات دقیق. تکنولوژی چاپ 3D, همچنین شناخته شده به عنوان افزودنی تولید تبدیل شده است بیشتر و بیشتر محبوب در سال های اخیر است. قطعات ساخته شده در چاپگر 3D به طور مستقیم از فایل طراحی. این به این معنی است که شما می توانید از زمان و هزینه قطعه سازی و همچنین قادر به تغییر طرح های دیجیتالی و ایجاد نمونه های به روز شده در زمان کمتر, کمک به حرکت به سمت تولید و فرایند تولید سریعتر. علاوه بر این چاپگر 3D می توانید با استفاده از مواد چندگانه در همان زمان به تولید نمونه اولیه.

در هنگام ایجاد بخشی با چاپگر 3D شما در واقع می توانید ببینید مدل یا نمونه را لمس کنید و بازرسی آن است. آنچه شما در دست شما است نمونه های فیزیکی خود پایان محصول. شما می توانید آن را از همان و یا مواد مشابه به محصول به پایان رسید. بعد از آن شما همچنین باید توانایی خود را برای تست محصول تحت خواستار الزامات و شرایط مانند رشد کرده و باد و گرما و آب و پوشش رنگ ، مرحله آزمایش بسیار مهم است به طوری که شما می توانید لازم افزایش سرعت و بهبود محصول به عنوان مورد نیاز اطمینان حاصل کرد که چه شما یک محصول با کیفیت. شما نمی توانید انجام دهید که اگر همه شما باید یک CAD طراحی بر روی کامپیوتر خود را و آن سخت است برای تجسم آن را حتی اگر شما با استفاده از فایل های 3D.

در سال های اخیر 3D printers را تبدیل به سریع تر و آسان تر به استفاده و رسیدگی به مواد چندگانه در همان زمان در نتیجه بیشتر محبوب است. آنها را می توان مورد استفاده برای ایجاد نمونه های بی پایان در انواع صنایع از جمله تولید صنعتی, خودرو, هوافضا, دفاع, دارویی, پزشکی, دندانپزشکی و مراقبت های بهداشتی, ورزشی, هنر, معماری و سرگرمی, مدل های کالاهای مصرفی و الکترونیک و بسیاری دیگر. نه تنها چاپ 3D است که از نظر مالی و زمان عاقلانه مفید اما فرایند تولید آن معرفی بیشتر زیست محیطی راه ایجاد محصول – نه بسیاری از ضایعات مواد که نیاز به بازیافت درگیر است. در واقع آینده توسعه محصول و تولید در حال حاضر در دستان کسانی که انقلابی در تکنولوژی چاپگرهای.

[ad_2]