چاپ 3D موفقیت: چه's دلیلی پشت آن است ؟

[ad_1]

چاپ 3D ساخته شده است قوی در صنعت چاپ است و با توجه به رقابت سنتی تولید. آن را با موفقیت به سمت چپ تاثیر آن در هر گوشه و گوشه ای از این جهان است. پیشرفت در چاپ 3D بر تولید نمونه های طلا و جواهر, معماری, پرتره, هوا و فضا و زمینه های پزشکی. علوم و صنایع غذایی نیز شاهد یک تغییر عمده با آمدن چاپ 3D. شما هم اکنون می توانید نسخه قابل چاپ کردن شکلات مورد علاقه خود را راه شما می خواهم آن را بخورم. ساخته شده است که شما جست و خیز ضرب و شتم آن است ؟ این است که سحر و جادو از 3D چاپ و آن را منجر به عمده چاپ 3D موفقیت; بازسازی wildest غیر ممکن است ایده ها و ارائه آن به جهان واقعی در هنری ترین راه ممکن است.

آنچه منجر به چاپ 3D ،

این صنعت چاپ شده است و موفق در به دست آوردن محبوبیت و سفت کننده موقعیت خود را در این همیشه در حال پیشرفت کسب و کار. کیفیت پدیداری مدیریت زمان کمک به مشتریان خود را برای دریافت محصولات خود را به منظور توسعه سریع و کاهش هزینه های محصول نهایی منجر به رضایت مصرف کننده در مقیاس بزرگتر. آن را شامل یک تکنولوژی چاپ با تفسیر دیجیتالی عرضه مختصات با کمک یک چاپگر 3D.

در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم چگونه این کار را بهتر است ؟

به خوبی توصیف محصول است که گاهی اوقات یک چیزی بسیار دشوار است برای انجام به دلیل آن برگ و ساز تا تخیل. یک تصویر همیشه عمل می کند تا به عنوان یک ناجی از آن است که ارزش هزار کلمه است. وجود ابهام در زمانی که شما نگه داشتن دقیق ماکت و یا حداقل بسیار نزدیک نمایندگی خود را به دست آورد. 3D صنعت چاپ اجازه می دهد تا خود طراحی یک محصول توسط مشتریان خود که منجر به خلاقیت در این صنعت است. همه این ها منجر به چاپ 3D موفقیت است.

چاپ 3D شاهد یک انتقال اگر ما مقایسه آن حال توسعه به زمانی که آن آغاز شده در سال 1986 توسط چاک هال. هر چند ممکن است به طور کامل از بین بردن تولید سنتی آن است که به شدت بر این باور بودند که چاپ 3D را به یک رقابت سختی برای آن در آینده است.

3D چاپ داستان های موفقیت

1. تصاویر به معنای برای همه

'قابل لمس خاطرات' توسط pirate3D, تبدیل عکس به 3D-چاپ اشیاء برای مردم بدون چشم انداز. این یک آزمایش اجتماعی برای ایجاد آگاهی از امکانات نامحدود با استفاده از تکنولوژی برای بهبود زندگی. این کار انجام شد با استفاده از مقرون به صرفه صفحه اصلی پرینتر به نام دزد دریایی. آن چراغ بینایی را دوباره تجربه تصاویر با احساس مصنوع و جعل ملموس صحنه آن است.

2. نایک آن را دوباره

نایک راه اندازی rebento دوفل اولین 3D چاپ, عملکرد کیسه های ورزشی برای برزیل's 2014 FIFA World Cup. حمل قطعه طول می کشد یک ظاهر طراحی شده از نشانه های ورزشی شرکت پرواز گره الگوی magista و چالاک. لیزر متخلخل, نایلون, ایجاد بافت در هم تنیده یکپارچه اتصالات به 3D چاپ پایه و بدون استفاده از چسب یا چسب. حق بیمه چرم بالا و بند ساخت و ساز نیز به بدن یک سبک وزن و در عین حال با دوام ساختار است که اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری.

3. Don't قاضی آن را در اندازه آن

LIX لندن بر اساس شرکت با موفقیت ایجاد the World's کوچکترین 3D printing pen. دستگاه را قادر می سازد به کاربران برای ایجاد در هوا. برای تلفن های موبایل غیر ممکن است ؟ اما مثل همیشه چاپ 3D ساخته شده است آن را ممکن است. از آلومینیوم ساخته شده و اندازه گیری 164mm x 14mm این دستگاه اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد اشیاء فقط در چند ثانیه از جمله خطاطی و لوازم جانبی و یک نمونه. عملکرد آن شبیه به یک چاپگر 3D تنها تفاوت این است که آن را به یک پورت USB شارژ pen که به سرعت ذوب می شود و سرد می شود رنگ پلاستیک فعال کردن قلم به ایجاد سفت و سخت و مستقل سازه.

[ad_2]