چاپ 3D – آینده تکنولوژی چاپ

[ad_1]

تا چه حد می تواند تکنولوژی بروید ؟ به عنوان دور به عنوان یک's تخیل به نظر می رسد. پیشرفت در تکنولوژی امروز بسیاری از مردم برای لذت بردن از راحتی و سهولت را به ارمغان می آورد. هر سال یک فن آوری جدید ایده ارائه شده است و یکی از آنها حتی یک's رویا به یک واقعیت با تشکر به یک دستگاه به نام 3D پرینتر.

آنچه که در چاپ 3D ؟

چاپ 3D روند چاپ یک شی است که در واقع می تواند استفاده کنید. مراحل ساده شروع می شود. یکی را به ایجاد هر تصویر آنها می خواهند در یک کامپیوتر و نرم افزار پس از اسکن تصویر آن خواهد شد و سپس به چاپگر فرستاده که پس از آن که چاپ آن در قالب 3D. اگر چه به نظر می رسد بسیار آسان و به درستی وجود دارد پرینتر های مختلف در خارج وجود دارد و بسته به نیاز و مورد نیاز فرد با استفاده از آن را نیز ممکن است تفاوت در قیمت.

برنامه های کاربردی

وجود دارد برنامه های مختلف است که مردم ممکن است پیدا کردن مفید با استفاده از چاپگر. در جهان پزشکی مانند پرینتر استفاده می شود را کم هزینه پروتز. پس از پروتز گران هستند, 3D چاپ پروتز نه تنها موثر و مفید آن را نیز کاهش هزینه اصلی پروتز و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به نابینایان در خانه و یا حمل به جنگ زده کشور است. 3D چاپ, گوش اندام ها و سایر نقاط بدن و تجهیزات پزشکی از قبیل صندلی چرخدار در حال حاضر ساخته شده با استفاده از 3D چاپ ماشین. در برخی از کشورها تحقیقات نیز در حال انجام با امکان یک روز با استفاده از تجهیزات به چاپ پوست و دیگر بافت ها و مواد است که می تواند پیوند پوست و یا پوست جایگزینی برای بیماران سریع تر و آسان تر است.

یکی دیگر از منطقه که در آن 3D پرینتر بسیار محبوب هستند با بچه ها. به عنوان بچه ها بیشتر می شود کنجکاو و کنجکاو با اطراف خود و مبارزه برای خلاق آگاهی این تجهیزات هستند مفید در کمک به کودکان و نوجوانان و تصویر خود را ایجاد کنید ،

علاقه مند به چاپ 3D ؟

برای مبتدیان وجود دارد که علاقه مند به ایجاد و یا شروع کردن در صنعت حق انتخاب تجهیزات و مواد مهم هستند به خصوص اگر یکی علاقه مند به کسب درآمد از آن است. محبوب ترین رشته برای مبتدیان است PLA یا Polylactic acid رشته است که ساخته شده از زیست تخریب پذیر و سازگار با محیط زیست مواد. نمونه هایی از شرکت های که فروش چنین رشته شامل نیا-پاستا 3Dom ایالات متحده آمریکا ربات سازنده و ColorFabb PLA. وجود دارد دیگر شرکت های خارج وجود دارد که همچنین ارائه دیگر انواع رشته و پرینتر این شرکت های ذکر شده در بالا باید رشته های ایده آل است که مناسب برای مبتدیان.

[ad_2]