چالش حفظ

[ad_1]

من به عنوان یک کارفرما بر این باورند که ما دارایی های واقعی/مشتریان ما کارکنان. به این معنی اگر کارکنان ما راضی هستند و آنها به طور خودکار وفادار به این شرکت است که در نهایت منجر به رشد و توسعه این شرکت است.

جلسه مطالبات امروز در حال تغییر محیط زیست نیاز به ایجاد و حفظ راضی و وفادار و انگیزه کارکنان. در این رقابتی محیط کار کارگران و دیگر تمایل به ماندن در یک موقعیت یا در یک شرکت برای کل مدت زندگی حرفه ای خود را. با استعداد ترین و حرفه ای هستند بیشتر احتمال دارد به شکار توسط سازمان های دیگر به خصوص توسط رقبا و قبلی شرکت با اشک به نوبه خود بیش از هزینه ها که شامل استخدام rehiring و گرایش/آموزش هزینه ها و گردش مالی تاثیری در اهداف بزرگ دیگری است مسئله.

با این حجم معاملات نسبت 15% در مدیریت بالاتر و 10 درصد در وسط و پایین مدیریت یک شرکت نمی تواند برنامه ریزی جانشینی چرا که موفقیت نه تنها بستگی مالی و منابع مادی اما راضی و وفادار کارکنان و رهبران خوب.

مدیر که نوسانات خلق و خوی تعیین آب و هوا از دفتر در هر روز کاری است. فقیر مهارت های فردی تاسف دفتر شیوه برخی از مدیران محض شرم آور نیروی شخصیت خود را به کار برای کارکنان فاسد. بنابراین ما می توانید تماس بگیرید و آنها را سمی مدیران. ظاهرا نتایج خود را ممکن است خوب اما در پشت صفحه نمایش, هیچ کدام خوب است حتی اگر شما از دست دادن یکی از نیروی کار خود را. آن را ناسالم است ناراضی و بی فایده و آن را در نهایت لغو HR تلاش برای ایجاد یک سالم و شاد و مترقی محل کار.

در اینجا این سوال مطرح می شود که چرا مدیران به عنوان سمی است. دلیل اصلی این است که شرکت ها نمی نرخ مدیران خارج از بهره وری و عملکرد کسب و کار. دلایل فرهنگ ها و پس زمینه.

علت دیگری برای بالا میزان گردش مالی هر شرکت رضایتبخش است جبران خسارت و مزایای طرح به عنوان مثال پایه پرداخت مبتنی بر عملکرد پرداخت سهام بر اساس جبران و پاداش و مزایای بسته های مختلف و کمک هزینه و امکانات مانند انتقال پزشکی, اجاره خانه و غیره نیز از مزایای قانونی مانند حق بیمه و بودجه اندیش متفاوت است که در سراسر کشور. این طرح از C&B بستگی به منابع انسانی این شرکت به عنوان آنجا که منابع انسانی قوی است که آن را ایجاد و پیاده سازی سیاست های خوب.

کنار گذاشتن برخی از صنایع تخصصی من باور دارم که وجود دارد هیچ کمبود نیروی کار در این کشور اگر در مورد وجود دارد این است که هر که از مردم بیکار وجود دارد میلیون ها نفر از افراد واجد شرایط در بازار کار است. استخدام افراد از بازار آزاد یک مسئله بزرگ است اما استخدام و حفظ صالح نیروی کار است بزرگترین نگرانی است. در حال حاضر این سوال مطرح می شود که چگونه به حفظ آنها ؟ چگونه به کاهش گردش مالی هزینه ؟ چه سیاست هایی را به کارکنان خوشحال و راضی هستید ؟

کلیدی برای حفظ کارکنان است که باید قبل از شروع اولین روز از این کار زمانی که یک کارگر به نظر می رسد برای یک محل به چسبیدن به یک ژاکت یا یخچال خود را به نگه داشتن ناهار تازه است. به عنوان اولین تصور است تصور گذشته. این است که در محیط کار یک کارگر خوب به نگاه است.

شرکت باید شناسایی بد سیب (سمی مدیران و کارگران که مسئول نارضایتی سایر کارکنان). منابع انسانی باید در مراقبت از این بد سیب و باید از نو خلق کردن این به سم زدایی. از آنجا که ما لازم نیست دیکتاتورها ما نیاز به رهبران خوب که می تواند الهام بخش کارکنان و ایجاد انگیزه برای کارکنان و حتی تحت شرایط سخت و شرایط کار. ما نیاز به مدیرانی که می تواند مدیریت همه چیز به جای شکایت و د انگیزه کارکنان بنابراین با پیدا کردن خوب رهبران و مدیران; ما می تواند به جلوگیری از مشکلات آینده است که همچنین می تواند به کاهش حجم معاملات نسبت.

اگر شما نمی تواند ارائه با حقوق کمتر از حداقل نگه داشتن خود را جبران بسته های رقابتی به بازار است. اگر نسبتا, شما پرداخت کمی کمتر جبران آنها توسط منابع دیگر به عنوان پول نیست هر چیزی که برای هر بدن ممکن است برخی از کارکنان علاقه مند در افزایش و حقوق, اما برای بسیاری از آن را بدون جاذبه است. خوب شرایط کار و محیط زیست و ارتباط خوب رهبر تابع رابطه, مراقبت, مدیریت ارتباط با کارکنان و توسعه حرفه ای از طریق آموزش و توسعه و مدیریت حرفه ای طرح همه عوامل بسیار مهم برای ایجاد انگیزه و حفظ کارکنان.

آگاهی نیز نقش مهمی در کارکنان مدیریت. اول از همه کارکنان باید به خوبی آگاه از اهداف که به آنها داده می شود و البته در مورد پاداش و مزایای مورد انتظار پس از اتمام. آنها باید یک چشم انداز و ماموریت قبل از آنها. همه مدیران ابلاغ می شود باید در مورد گردش مالی هزینه در اولویت پایگاه. مدیران نیز باید پاسخگو برای کارمند و گردش مالی و هزینه های درگیر. این هزینه ها باید بخشی از هر بخش سود و از دست دادن بیانیه و باید جنبه جدایی ناپذیر از هر بخش بودجه.

امروز حفظ و نگهداری کارکنان یک مسئله بزرگ و تنها می تواند با موفقیت توسط تیم تلاش همراه با یک شبکه ارتباطی قوی و غذا ساز.

[ad_2]