پیدا کردن شادی پس از تراژدی شخصی

[ad_1]

هر چند من نمی به طور معمول به آن اذعان بسیاری از ناظران گفته اند که تراژدی زندگی من چهارده سال پیش در سن بیست. من فقط در مورد برای شروع من ارشد سال در دانشگاه فلوریدا زمانی که من متحمل شده سطح بالا آسیب نخاعی که رندر من فلج از گردن به پایین و وابسته به ونتيلاتور بسیار شبیه به اواخر Christopher Reeve.

در مواجهه با سطح بالا پلژی, نه به ذکر است با تکیه بر روی یک ماشین برای نفس کشیدن برای من آن زمان من در حالی که به یاد بگیرند که چگونه به زندگی در این وضعیت. من افسرده بود برای ماه می باشد. من نمی دانم آنچه که من هنوز هم می تواند انجام دهد. من تا به حال برای یادگیری و تمرکز بر روی آنچه که من می توانید انجام دهید. آنچه در مورد شادی ؟

من در نهایت آموخته به شناسایی این نقل قول از اول ما 1st Lady, مارتا واشنگتن که گفت: “من هنوز هم مصمم به شاد و خوشحال — در هر وضعیت من ممکن است — برای من نیز از تجربه آموخته است که بخش بیشتری از ما خوشبختی و یا بدبختی بستگی به ما گرايش و نه بر شرایط ما.”

حتی در وضعیت من با وجود فلج و ونتیلاتور من واقعا باور دارم که من هستم پر برکت در راه های بسیاری (که من متواضعانه ممنون). من تشخیص می دهم که همیشه وجود دارد کسی که در یک وضعیت دشوار تر است. در نتیجه شادی یک ماده از دیدگاه و یک انتخاب است.

شادی یک انتخاب است برای پیدا کردن مثبت حتی در کمتر از شرایط ایده آل است. اما آنچه باعث می شود انتخاب خوشحال می شود بسیار آسان تر است برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار — چیزی است که شما لذت ببرید و که شما در مورد پرشور.

پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خود را حتی بهتر است اگر شما در مورد پرشور می تواند تبدیل به یک شغل یا کسب و کار فرصت. فیلسوف چینی کنفوسیوس گفت: “پیدا کردن یک شغل شما را دوست دارم و شما هرگز کار یک روز در زندگی شما.”

از دست دادن شغل می تواند یک تراژدی شخصی. بسیاری از مردم تجربه کرده اند از دست دادن شغل به عنوان یک نتیجه از اقتصاد ضعیف در سال های اخیر است. که اتفاق افتاده است به کن Knorr که تصمیم گرفت که پس از او دیگر یک چک که در آن زمان به دنبال تلاش های کارآفرینی. که کارآفرینی تلاش است که در حال حاضر به نام شرکت — که رتبه شماره 183 در سال 2011, Inc. 500 لیست آمریکا سریعترین رشد شرکت های خصوصی.

در مورد کارآفرینی, Knorr گفت: “هیچ بیشتر راه برای الهام نسبت به اخراج می شود!” اگر چه شما در مورد پرشور اتفاق می افتد به برآورده نشده و یا محروم نیاز در جهان یا بخشی خود را از جهان شما می تواند به نوبه خود یک تراژدی شخصی مانند اخراج شدن به یک فرصت کسب و کار!

من پرشور در مورد کمک به مردم (چه من اعتقاد دارم که در حال انجام است خدا خواهد). پس از مصدومیت من و خانواده من به رسمیت شناخته شده یک نیاز برآورده نشده به صورت فیزیکی تفریح و فرصت های اجتماعی برای کاربران صندلی چرخدار به خصوص قدرت کاربران روی صندلی چرخدار. این منجر به توسعه یک صندلی چرخدار بولینگ دستگاه به نام IKAN (“من می توانم”) کاسه ساز است که می تواند به توانمند سازی خود کاربر است. که شد تلاش های کارآفرینی به کاربران صندلی چرخدار (back) در بازی زندگی!

صرف نظر از آنچه تراژدی شخصی شما ممکن است تجربه نگه دارید در ذهن است که یک راه خوب برای ظهور و پیدا کردن خوشبختی است که به دنبال یک چشم انداز سالم و پیدا کردن تو رفتگی در دیوار — چیزی است که شما لذت ببرید و که شما در مورد پرشور.

اگر شما تعجب که چرا من نمی به طور معمول اذعان به من آسیب به عنوان یک تراژدی شخصی به این دلیل است که بسیاری از مثبت باید در نهایت منجر به از من که فلج شده.

[ad_2]