پیام رونالدو پس از اخراج ساری از یوونتوس

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: پس از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا توسط لیون بعد از بازی شب گذشته (جمعه) دو تیم در تورین و متعاقب آن اخراج مائوریتزیو ساری سرمربی تیم ، کریستیانو رونالدو در صفحه شخصی خود در اینتساگرام پیامی منتشر کرد. مضمون این پیام طوری است که به نظر می‌رسد رونالدو نه تنها از اخراج سرمربی سابق چلسی – کسی که در طول فصل به نظر می‌رسید با او اختلاف نظراتی هم دارد – ناراحت نیست بلکه آن را اتفاقی امیدوار کننده می‌بیند. البته ستاره پرتغالی اشاره مستقیمی به اخراج ساری پس از تنها یک فصل حضور در تورین نداشته اما نسبت به آینده تیم ابراز امیدواری کرده است.

رونالدو که از یکی دو هفته دیگر باید تمریناتش در اردوی پیش فصل را زیر نظر پیرلو از سر بگیرد، در پیام خود در اینستاگرام پیش از معرفی پیرلو به عنوان سرمربی جدید یوونتوس نوشت: فصل 20-2019 برای ما تمام شد، خیلی دیرتر از همیشه اما خیلی زودتر از انتظارمان. حالا زمان بررسی و تحلیل فرازونشیب‌های تیم است چون داشتن تفکر منتقدانه تنها راه پیشرفت است. باشگاهی بزرگ مانند یوونتوس باید همیشه مانند بهترین‌های دنیا فکر کند و مانند بهترین‌های دنیا کار کند تا ما بتوانیم خودمان را یکی از بهترین‌ها و بزرگترین باشگاه‌های دنیا بنامیم. بردن دوباره سری A در چنین سال دشواری، چیزی است که به آن افتخار می‌کنیم. این فصل برای من هم به شخصه که 37 گل برای یوونتوس و 11 تا برای تیم ملی پرتغال زدم، چیزی است که باعث می‌شود با جاه‌طلبی و انگیزه‌هایی تازه به آینده فکر و اراده‌ام برای پیشرفت را حفظ کنم. اما انتظار هواداران از ما بیش از این‌هاست. آنها از ما توقعات بزرگتری دارند و ما هم موظف هستیم که انتظارات‌شان را به بهترین شکل ممکن محقق کنیم.

در ادامه پیام رونالدو آمده است: شاید این تعطیلات کوتاه مدت به ما کمک کند که بهترین تصمیمات را برای آینده بگیریم، قویتر از قبل و متعهد‌تر از همیشه برگردیم. به زودی همه شما را می‌بینم!

طی ساعت‌های اخیر شایعاتی در ایتالیا منتشر شد مبنی بر اینکه رونالدو باشگاه یوونتوس را تهدید کرده که اگر ساری سال آینده هم سرمربی تیم بماند او تورین را ترک خواهد کرد و همین موضوع سبب شده است که کمتر از 24 ساعت از زمان حذف بانوی پیر از لیگ قهرمانان، ساری اخراج شود.

[ad_2]

Source link