پشتیبانی اداری رزومه – Got دستاوردهای?

[ad_1]

شناسایی دستاوردهای حرفه ای برای استفاده در رزومه کاری است که همیشه آسان نیست. که's به ویژه درست است اگر شما're نوشتن یک روحانی یا پشتیبانی اداری, رزومه, به عنوان بسیاری از شغل اداری و یا دفتر پشتیبانی می کند't قرض خود را به نوعی از دستاوردهای چشمگیر است که حرکت کوه ها و راه اندازی نبرد. هنوز حرفه ای دستاوردهای تنفس زندگی را به رزومه و ارائه فرصت برای به دست آوردن یک پا در رقابت خود را.

شناسایی دستاوردهای خود را برای پشتیبانی اداری رزومه

خیره به خالی کاغذ وقتی که می آید به موفقیت برای یک روحانی یا پشتیبانی اداری رزومه? سعی کنید خودتان یک سری از سوال کاوش در مورد کار خود را که شما را مجبور به فکر می کنم فراتر از وظایف روزمره شما را انجام دهد. در اینجا برخی از به شما آغاز شده است.

– آیا شما در بهبود کار سیستم پر کردن? اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: طراحی و اجرا و بهبود سیستم مدیریت فایل است که کاهش می یابد فایل های انباشت شده از چهار روز به یکی.

– شما ابزاری در یک دفتر راه اندازی و یا گسترش? اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: تاسیس دفتر روش حمایت از 200% افزایش کارکنان پزشکی با هیچ افزایش پس از آن در حمایت از پرسنل.

– آیا شما هر چیزی را انجام دهید که بهبود بهره وری و یا با سرعت از روش ؟ اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: توسعه پیگیری و تماس تلفنی سیستم برای متخلف حساب است که کاهش می یابد / تحقیق مجموعه دوره 50 درصد.

– آیا شما صرفه جویی در پول خود شرکت? اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: کاهش هزینه های بیمه توسط $ 15,000 در یک سال دوباره مذاکره قصور درمانی و از کار افتادگی بیمه.

– شما درگیر در انتقال از چیزی ویژگی های? اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: ارتقا و مهاجرت 5 اتاق کامپیوتر به یک یونیکس مبتنی بر پلت فرم.

– آیا شما دریافت آموزش یا آیا شما شروع یک تجربه یادگیری در خارج از شرح شغل خود را? اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: ثبت نام در شب دانشگاه کلاس (کار و قانون استخدام) برای کمک به بهتر قانونی کارکنان در مورد کار.

– شما به رسمیت شناخته شده برای عملکرد خود را? اگر یک دستاورد صدا ممکن است مانند: دریافت متعدد مشتری نظرات و مکاتبات – به عنوان به خوبی به عنوان یک شرکت جایزه – در به رسمیت شناختن برای نمونه خدمات به مشتریان است.

خود را پشتیبانی اداری رزومه – زبان خود را به رئیس بعدی

حفظ گنجینه های آینده تا زمانی که شما've شناسایی تعدادی از دستاوردهای است که نه تنها نگاه خوب در رزومه کاری, اما صحبت کردن به طور مستقیم به نوع موقعیت شما're دنبال. اگر مقاله خود را هنوز هم خالی بعد از این تمرین را یک تعهد این روز شروع به نگه داشتن یک مجله از سهم شما را به شرکت خود را. یاد و ثبت دستاوردهای حرفه ای در خدمت شما طولانی پس از اولیه تمجید.

[ad_2]