پشته قالب برای قالب گیری تزریق پلاستیک

[ad_1]

پشته قالب برخی از شگفت انگیز ترین ابزار تولید به توان یافت در هر نقطه. مهندسی و ساخت است که می رود به یک پشته قالب واقعا تعجب.

برای شخص غیر روحانی که هرگز ساخته شده است یک قالب تزریق پلاستیک این ممکن است مانند یک فانتزی قطعه ای از ماشین آلات تولید پلاستیک ویدجت. در عین حال از دیدگاه یک پلاستیک قالب ساز پشته قالب نمایندگی در سطح بسیار بالایی از تجربه و تخصص.

چه پشته قالب ؟

وجود تغییرات متعدد در موضوع پشته قالب اما برخی از ویژگی های مشترک هستند:

  • ساخته شده به صورت بسیار بالا تولید اجرا می شود
  • یک حفره و چند هسته
  • استفاده از indexable هسته به قالب های تزریق چند مواد
  • توانایی انجام عملیات های متعدد در قالب چرخه

اساسا یک پشته قالب یک ثابت “یک” نیم و حداقل دو “ب” و یا متحرک نیمه. آنها شبیه به دوار قالب که در استفاده شده است برای سال های بسیاری است اما در حال عمودی و نه افقی.

این به این معنی است که قابلیت جابجایی هسته می چرخند در مورد یک محور عمودی به جای افقی. همچنین پشته قالب بسیار جمع و جور و بسیار رد پای کوچکتر.

در حال پشته قالب گران است ؟

بله پشته قالب بسیار گران قیمت هستند. به همین دلیل است که حجم بالا مورد نیاز است برای توجیه هزینه های خود را. اما به خصوص در پزشکی یا لوازم آرایشی و بهداشتی و قالب های ROI به سرعت متوجه شدم.

با توجه به مقدار بسیار زیادی از مهندسی و ساخت قالب های درگیر هزینه قابل درک است. طراحی و ساخت یک پشته قالب است که برای مبتدیان و یا سازندگان قالب که قطع گوشه و کنار! تزریق پلاستیک قالب سازی آسان نیست و پشته قالب که بر روی یک سطح کاملا جدید.

چه برنامه های کاربردی برای پشته قالب?

زیرا آنها برای تولید محصولات مشترک برنامه های کاربردی برای لوازم آرایشی و مواد مصرفی مانند دئودورانت یا خمیر دندان ظروف. خودرو و محصولات پزشکی نیز اغلب تولید شده با استفاده از پشته قالب.

بیشتر و بیشتر محصولات در حال طراحی برای استفاده از نرم overmolding مانند مسواک یا hairbrushes. این برنامه کامل برای ساخت قالب.چرا که این بخش تزریق تولیدات ovemolded سرد و خارج متوالی در چرخه هزینه های تولید می تواند به حداقل برسد.

چه هستند مزایای پشته قالب?

پشته قالب در دسترس هستند در بسیاری از تنظیمات برای دیدار با انواع قالب خواسته است. پشته قالب ارائه می دهد مقرون به صرفه و کارآمد برای تولید راه حل برای تولید چندگانه قطعات پلاستیکی. تزریق شرکتها همیشه به دنبال راه کارآمد تر از قالب و راست

تعداد کمی از مزایای پشته قالب فرایند عبارتند از: افزایش راندمان خروجی (بهره وری)

  • کاهش تعداد ماشین آلات مورد نیاز
  • کاهش اندازه دستگاه مورد نیاز در مقابل .. چند حفره صورت تک قالب
  • تولید دو بار به عنوان بسیاری از قطعات بدون افزایش فشار اندازه و یا گیره تناژ که تا حد زیادی باعث کاهش بخشی از هزینه های
  • تنظیم وقت و زمان اجرا و هزینه های تقسیم شده تمام قطعات تولید شده
  • تولید جلو و عقب نقاط fob کلیدی در همان زمان یک مثال خوب از یک نرم افزار برای ساخت قالب
  • قالب جهشی توابع خود شامل هیچ کار اضافی و یا مراحل مورد نیاز

پشته قالب برای همه نیست!

[ad_2]