پزشکی و اسناد دریافتنی مقاطعه کمک می کند تا بسیاری از پزشکان جلوگیری از مشکلات مالی

[ad_1]

با همه بحث در مورد آنفولانزای خوکی همه گیر و بیماری های همه گیر آن است که جای تعجب نیست که عموم مردم می شود کمی مرزی مورد احتمال بیمار شدن. اما نوع دیگری از بیماری های مرتبط با بهداشت و درمان این بیماری همه گیر نمی خواهد شما را از لحاظ جسمی بیمار است. اما ترک آن ممکن است پزشک خود را از نظر مالی ناتوان.

این موضوع رو با پزشک خود در جریان نقدی است و این بیماری همه گیر است که مقدار زمان آن طول می کشد بسیاری از پزشکان و تجهیزات پزشکی برای دریافت پرداخت می شود توسط کسانی که مسئول پزشکی بازپرداخت. به طور معمول این پرداخت ارائه شده توسط مدیکر, پزشکی و سلامت شرکت های بیمه. یک بار پزشک خود را فراهم می کند یک سرویس به شما و دیگر بیماران خود عمل صورت حساب برای استفاده از این خدمات کمتر خود را به شرکت پرداخت شده است ارسال به یک شخص ثالث است. سپس انتظار بازی آغاز می شود.

در هر زمان دکتر شما ممکن است انتظار پرداخت بالغ بر ده ها هزار نفر از دلار است. در ضمن, اجاره, حقوق, تامین, بیمه و تمام هزینه های در حال اجرا یک کسب و کار باید پرداخت شود. مسلم در انتظار پرداخت از مشتریان و مشتریان است یک مشکل تقریبا در هر صنعت. اما زمانی که شما با تکیه بر بوروکراسی پیچیده مانند دولت فدرال و عمده بیمه سلامت برای اکثریت قریب به اتفاق از درآمد خود را به تاخیر می تواند مالی عمده چالش است.

به آدرس و اصلاح مداوم این معضل بسیاری از پزشکان و امکانات و بهره گیری از شرکت های که ارائه یک راه حل در قالب مطالبات پزشکی مقاطعه. به سادگی اظهار داشت: یک شرکت مقاطعه پیشرفت پول نقد برای کسب و کار مبتنی بر پیش بینی درآمد حاصل از این فاکتورها آنها صادر شده است. در مورد صنعت پزشکی این خواهد بود که ادعا می کند برای بازپرداخت. این پزشکی فاکتورها هستند اظهار داشت: به عنوان حساب ها و اسناد دریافتنی در سوابق مالی. به این ترتیب آنها در نظر گرفته دارایی پس در نهایت باید آنها را جمع آوری شده است.

به طور معمول یک شرکت مقاطعه موضوع را تا 85 درصد از ارزش این فاکتورها به پزشک بلافاصله. تعادل کمتر هزینه برای ارائه مقاطعه خدمات است فرستاده شده به پزشک پس از فاکتورها پرداخت شده است. هزینه های پزشکی مقاطعه فاکتور می تواند به عنوان کوچک به عنوان 1-½ % و یا به عنوان بالا به عنوان 5% بسته به ارزیابی توسط شرکت مقاطعه از سلامت مالی از پزشکان عمل و اعتماد به نفس عامل پرداخت شده فاکتورها.

پزشکی مطالبات مالی آدرس موضوع دیگری است که بر همه ما. وجود دارد در حال حاضر نسبتا چشمگیر کمبود پزشکان در ایالات متحده است. بخشی از مشکل این است که چالش های مالی در حال اجرا موفق عمل که آیا به عنوان یک پزشک عمومی و یک متخصص و یا به عنوان یک عضو از کارکنان بیمارستان. پزشکان صرف سال در آموزش و متحمل قابل توجهی بدهی به امور مالی آموزش و پرورش خود را. هنگامی که آنها در نهایت تبدیل شدن به طور کامل با مجوز و تایید شده و می توانید شروع به کسب درآمد قابل توجهی از درآمد خود را در عمل بیشتر بدهی های متحمل شده به عنوان هزینه راه اندازی و قصور پزشکی بیمه نجومی است.

تحت این شرایط جریان نقدی مثبت بسیار مهم است. در حال انتظار در هر نقطه از یک تا سه ماه برای پرداخت مصالحه می تواند سلامت مالی یک پزشک. و اگر مالی این واقعیت باقی می ماند به عنوان یک مهم بازدارنده برای افراد واجد شرایط است که در غیر این صورت خواهد وارد رشته پزشکی از کمبود پزشک فقط بدتر خواهد شد. و در نهایت بیشتر و بیشتر آمریکایی ها می خواهد و بدون مناسب بهداشت و درمان به دلیل عدم بیمه سلامت, اما می خواهم از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

پزشکی تامین مالی حساب های دریافتنی است نه راه حل برای چالش های مالی روبرو شده توسط پزشکان است. اما مطالبات مقاطعه مشروع است و به طور فزاینده ای مورد استفاده روش از باقی مانده مالی حلال توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگر صنایع به خصوص با زمان تنگ سیاست های اعتباری.

بنابراین دفعه بعد شما در حال حاضر کارت بیمه خود را در دفتر دکتر خود که برای معاینه معمول شما خواهد شد آگاه باشید که در حالی که دکتر شما ممکن است فقط ثبت یک دلیل پرداخت از $125 برای دیدار او و یا او ممکن است ببینید که پول برای مدتی, مگر اینکه آنها را گرفته محتاطانه گام از درگیر شدن در پزشکی مقاطعه فاکتور.

در اینجا به سلامت مالی خود را!

[ad_2]