پزشکی و استفاده از تیتانیوم در حال رشد در استفاده و محبوبیت

[ad_1]

هوافضا, نظامی, تفریح, ورزش, معماری, خودرو, فرایندهای شیمیایی, فلز به پایان رساندن. اینها برخی از بسیاری از صنایع مختلف که در آن تیتانیوم بسیار مفید است. فلز تیتانیوم شده است به دست آوردن محبوب تر شده است. فلز's خواص طبیعی مناسب برای تعویض بخشی از بدن.

پزشکان با استفاده از میله های تیتانیوم پین و صفحات در روش های پزشکی. تیتانیوم کامل است زیرا آن را بسیار نگهداری و تعمیرات خواهد شد و باید ساخته شود. تیتانیوم سازگار است و می تواند با استخوان انسان. این نوع از تیتانیوم مورد استفاده در طب نمرات 5 و 23 آلیاژهای. درجه 4 نیز استفاده می شود بیشتر در پزشکی است.

اغلب تیتانیوم استفاده می شود برای بازسازی بخش های خاصی از بدن است. عدم سوکت مفاصل و یا به شدت شکسته استخوان را می توان با جایگزین تیتانیوم ایمپلنت. تیتانیوم تولید پزشکی پین میله صفحات استخوان پیچ و میله و سیم های, پست, ارتقا, دنده, قفس, ستون فقرات, قفس انگشت و پا تعویض و maxio-صورت پروتز.

برخی از نمونه های خاص از تیتانیوم در پزشکی هستند که برای ران و جایگزینی زانو عمل جراحی. تیتانیوم همچنین می توانید به جای شانه و آرنج و مفاصل. فلز محافظت از مهره ها در پشت پس از تهاجمی و جراحی های پیچیده. گیره می توانید ضمیمه نادرست گوش و چشم و قلب دریچه رقابت با منظم بافت دریچه.

جراحی تیتانیوم یکی از منابع برای استفاده از زمانی که ساخت ابزار است. تیتانیوم سخت تر از فولاد است اما بیشتر سبک وزن است. این است که مقاوم به باکتری و عفونت است. می توان آن را با استفاده از ابزار پزشکی است که اشعه منتشر می کنند. تیتانیوم نیز با دوام و طولانی مدت. سرمایه گذاری در تیتانیوم فولاد ابزار پرداخت خواهد بود بسیار خوب.

فولاد دستگاه های ساخته شده از تیتانیوم شامل پنس retractors, موچین بخیه ابزار قیچی سوزن دارندگان دندان scalers دندانپزشکی آسانسور دندان دریل جراحی چشم لیزیک تجهیزات, لیزر, الکترود, و vena cava کلیپ. همه این موارد ضروری در پزشکی و انجام بهتر اگر از تیتانیوم ساخته شده است.

دندانپزشکان در حال شروع به استفاده از آلیاژهای تیتانیم در روش های خاص. دلیل این است که re بیشتر است مقاومت در هنگام استفاده از انواع خاصی از آلیاژهای در دندانپزشکی کار می کنند. برای مثال یک پیچ تیتانیوم است که داخل فک بازیگری و شبیه ریشه دندان است. هنگامی که استخوان رشد کرده است, به, تیتانیوم, جعلی دندان متصل به ایمپلنت.

تیتانیوم دارای قدرت بالا اما بسیار سبک وزن است. این فلز همچنین غیر سمی و بسیار مقاوم در برابر خوردگی است. مختلف خورنده مایعات بدن نمی تواند انجام دهد هر گونه آسیب به فلز. تیتانیوم است که با دوام و طولانی مدت با توانایی به ماندن در بدن تا 20 سال است. تیتانیوم مورد استفاده در درمان های دندانپزشکی می تواند حتی بیشتر طول بکشد.

غیر فرومغناطیس ملک از تیتانیوم است که سود زیادی برای پزشکی. بیمارانی که میله های تیتانیوم پین و یا صفحات را می توان با خیال راحت با بررسی Mri و یا NMRIs. انعطاف پذیری تیتانیوم همچنین باعث می شود آن را مانند یک عمل واقعی استخوان در بدن است.

تیتانیوم به طور طبیعی برخی از چیزهای شگفت انگیز هنگامی که در داخل بدن است. ترويج رشد این اصطلاح استفاده می شود که استخوان و بافت در بدن انسان پیوند به ایمپلنت های تیتانیوم. این پدیده قفل ایمپلنت به محل به طور دائم. تیتانیوم یکی از چند فلزات است که این کار را انجام دهند.

پزشکی تیتانیوم در دندان پزشکی ابزار پزشکی و جراحی و تعویض بخشی از بدن تنها رشد خواهد کرد در آینده. صنعت بهداشت و درمان است و آموزش عمومی بیشتر در زندگی فعال زندگی ایجاد شانس بیشتری برای تعویض مفصل می شود مورد نیاز است. تیتانیوم پزشکی کمک خواهد کرد که طولانی زندگی مردم به خصوص به عنوان علم پرداخته شده است ،

در حالی که وجود بسیاری از صنایع که در آن تیتانیوم است مفید پزشکی به خصوص نیازهای طبیعی خواص تیتانیوم. دوام و طول عمر غیر خوردگی و سازگاری زیستی آن را مناسب برای استفاده های بسیاری در زمینه پزشکی. بیشتر تحقیقات بر روی استفاده از تیتانیوم تنها افزایش در دسترس بودن آن و هزینه های آن اثر برای پزشکان و بیماران به طور یکسان.

[ad_2]