پزشکی رونویسی: گوزن مرده در جدول

[ad_1]

خوب امروز من قصد دارم به درخواست است که شما با من در مورد این بحث چون من فکر می کنم ما نیاز به شروع به داشتن و یکی که من فکر می کنم ما نوع اجتناب در صنعت ما برای مدتی. بنابراین خود را با شتاب و قهوه را به یک نفس عمیق قطع در آن وجود دارد به پایان رسید و پس از آن من می خواهم به شنیدن افکار خود را.

اول, اجازه دهید من به شما بگویم یک داستان است. چند سال پیش زمانی که من در (سپس) AAMT مدیره, مدیر عامل شرکت ما به ما گفت یک داستان در مورد آنچه ما از آن به عنوان “مرده گوزن شمالی بر روی میز است.” آن رفت (بازنویسی) مثل این: وجود یک گوزن مرده در جدول. هر کس می داند آن وجود دارد. هنوز هیچ کس در مورد آن. و دیگر هیچ کس در مورد آن بیشتر از آن نامطلوبمان. در عین حال ما همچنان به آن را نادیده بگیرد و امیدوار است که هر دو گوزن شمالی و بوی بد از بین خواهد رفت. امروز ما حتی ممکن است خارج Fabreze کنید و سعی کنید برای انجام دور با آن مانند آن است. اما در پایان وجود دارد یک گوزن مرده راست وجود دارد در وسط میز و مگر کسی در نهایت صحبت می کند تا تعفن تنها به بدتر. من معتقدم که ما باید یک گوزن شمالی بر روی میز است.

بیایید نگاهی به برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در طول چند هفته گذشته در صنعت ما. برای اولین بار ما شاهد اعلام خرید WebMedx پزشکی رونویسی شرکت توسط Nuance یک تکنولوژی فروشنده که بسیار فعال در EHR جهان است. چیزی که بعد از من متوجه شده بود که Medquist یک رونویسی شرکت خریداری M-معین فروشنده تکنولوژی. بود که پس از اعلام این خبر که فراتر و در عین حال یکی دیگر از رونویسی شرکت خریداری سالار یک EHR شرکت. همراه من تو را دیدم یک زن و شوهر از چیزهای دیگر. در Medquist مطبوعاتی مدیر عامل جدید صحبت از تغییر علامت تجاری این شرکت و کمک به مشتریان خود را با حرکت به EHR. در یک وبینار اسپانسر شده از طرف HIMSS یک نماینده از نکات دقیق وظریف صحبت کرد و از برنامه های خود را برای کار با IBM Watson تکنولوژی و همچنین توصیف “چشم انداز” چگونه اسناد و مدارک می تواند انجام شود در حال اجرا را از طریق یک SRT موتور با استفاده از پردازش زبان طبیعی که هم ضمیمه اطلاعات دسته به طوری که داده های ساخت یافته می تواند بلافاصله قرار داده و به EHR. و نه رونویسی ذکر نشده بود که در تمام صحبت.

حالا اجازه دهید نگاهی به آنچه اتفاق می افتد به مردم در جهان ما. در دو هفته گذشته من شنیده ام داستان بیشتر از من حتی می توانید تعداد مورد خوب چاشنی خوبی تجربه کرده MTs گذاشته شدن از شغل خود. چرا ؟ تکنولوژی شرکت می تواند انجام بیشتر با کمتر. و گاهی اوقات از آن نیز به دلیل شرکت برون سپاری است بیشتر از آن کار می کنند. من از شنیدن این داستان از MTs که صاحبان کسب و کار کوچک از حجم کار خود را که نیمی از آنچه در آن بود از یک سال پیش به دلیل پرونده سلامت الکترونیک. مدارس در حال چالش با آنچه به انجام به بهترین آماده سازی دانش آموزان خود را برای آینده ای پایدار اشتغال است. چگونه می توانم به شما آموزش همه چیز ما در حال حاضر و با این حال هنوز هم به آموزش فن آوری های جدید است که در حال ظهور است ؟ دانش آموزان در برنامه ها و کسانی که حرفه ای جدید در صنعت ما می خواهیم آنچه که در آینده به نظر می رسد مانند آنها را به عنوان به خوبی.

آنچه که ما در انجمن های حرفه ای مربوط به پزشکی رونویسی سرود از روایت است. در حال حاضر اجازه دهید من برای اولین بار می گویند من فکر می کنم وجود دارد ارزش به روایت در پزشکی. آن را می گوید داستان بیمار. هر دو انجمن هستند با تمرکز بر ترویج این ایده از حفظ روایت به عنوان یک راه برای “حفظ” در این حرفه و صنعت و شاید حتی سازمان های خود را. و در عین حال در پس زمینه EHR است که در حال اجرا به عنوان صنعت مراقبت های بهداشتی راهپیمایی به ضرب و شتم از نشست چیزهایی مانند استفاده از معنی دار و EHR تصویب است که بر خلاف SRT تکنولوژی 10 سال پیش نیست فقط یک بهبود در بهره وری اما یک دستور از دولت فدرال است. AHIMA یک کارگروه کار بر روی رونویسی نقش و EHR و من تصور کنید ما می خواهیم یک گزارش که آن را انجام داده است. هنوز هم که او را جهانی تصمیم گیری برای ما چه ما خواهد بود و در آن ما ممکن است مناسب است. من واقعا آرزو رونویسی انجمنهای شد و این در آینده متمرکز و تعریف نقش های جدید.

بنابراین برای گوزن شمالی. در اینجا چیزی است که من فکر می کنم گوزن شمالی است. EHR است که بسیار شبیه به عجله همه ما دیدم با تشخیص گفتار فن آوری. برخی از گفت: این امر هرگز اتفاق می افتد برخی از گفت: “در طول زندگی من بازنشسته اول” و برخی فقط منتظر آن اتفاق می افتد به آنها. چند آموخته تکنولوژی در اوایل و احتمالا به این گروه انجام داده است که بهترین با آن است. به یاد داشته باشید هر چند این تکنولوژی تنها یک “خوب بهره وری تقویت” یا “چیزی به طوری که شما می توانید همین کار را با مردم کمتر.” آن بود نه اجباری توسط دولت است. در سال 2016 به عنوان در حال حاضر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد بود جریمه برای داشتن یک EHR و ملاقات با این شرایط. جریمه به معنی پول کمتر است. آن را به زور stragglers تا در نهایت در هیئت مدیره.

من فکر می کنم گوزن شمالی بر روی میز است که همه چیز به سنتی رونویسی رفتن بیشتر و بیشتر شاید تا بسیار کمی وجود دارد و یا هیچ کدام چپ. من آن را گفت. این بدان معناست که اگر ما تنها آن دسته از مهارت های است که ما با اتکا برای بسیاری از سال های آینده در حال رفتن به بسیار ترسناک است. EHR است که در اینجا آن را و آن را بسیار مهم است که ما آدرس گوزن شمالی بر روی میز و شروع بدانند که چگونه به انجام کاری با آن. هیچ مقدار از “روایت معطر Fabreze” در حال رفتن به مراقبت از این یکی.

این پست طولانی است. ما قصد داریم برای انجام یک سری از بحث این هفته در مورد این گوزن و چگونه ما می توانیم آن آدرس و بهتر آماده می شود. من تماشا صنعت ما برای یک مدت طولانی و بیش از حد بسیاری از بار MTs باید فقط اجازه دهید شخص دیگری تصمیم گیری سرنوشت خود را. من فکر می کنم آن زمان برای متوقف کردن و شروع به انجام چیزی برای خودمان. بدون برخی از صادق, وحشیانه, گفت و گو خواهد شد که سخت به انجام است.

پس بیایید چت. من می خواهم برای شنیدن واکنش خود را تا کنون. این نیست که یک روز بحث پس بیایید شروع کنیم!

[ad_2]