پزشکی رونویسی: عملی کار در خانه شغل

[ad_1]

وجود دارد واقعا مناسب کار در خانه شغل در خارج وجود دارد ؟ این سوالی است که من خواسته تقریبا روزانه است. این واقعیت است که وجود دارد قطعا فرصت های شغلی است که می توان از صفحه اصلی خود و مردم وجود دارد که در واقع موفقیت در آن شغل است. یکی از سریع ترین صنایع در حال رشد اتفاق می افتد به یکی که می توان از خانه انجام: پزشکی رونویسی.

>>یک صنعت رو به رشد

پزشکی رونویسی/حسابداری صنعت است که انفجار است. آن را معتبر و در تقاضا. با توجه به وزارت کار ایالات متحده, “استخدام پزشکی transcriptionists پیش بینی شده است به رشد سریع تر از متوسط برای تمامی مشاغل از طریق 2010. تقاضا برای خدمات رونویسی پزشکی خواهد بود و موجب یک رشد و پیری جمعیت است.”

رونویسی یکی از آن کارهایی است که بسیاری از مردم می دانند که می توان از خانه انجام و بنابراین سطح بهره بسیار بالا است. متاسفانه بسیاری از شرکت های خارج وجود دارد در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی علاقه ای که. نتایج بیش از قیمت مناسب و زیر استاندارد دوره های آموزشی.

همه بیش از حد اغلب, من دریافت ایمیل مثل این یکی از یکی از خوانندگان ما. او نوشت:

سلام شارون

من ایمیل شما را به اطلاع شما از یک کار در خانه کار مثال که من در روزنامه محلی ما. آن را مربوط به صورتحساب های پزشکی در خانه. نام شرکت *****, Inc. آنها به فروش نرم افزار های حسابداری و مدیریت پزشکی اهداف است. قبل از من فرستاده آنها هر گونه پول من تصمیم به بررسی خود را در وب سایت www.******.com و سپس محلی اداره کسب و کار بهتر از منطقه ای که آنها در آن قرار دارد که در نزدیکی Los Angeles, Ca. این گزارش آمد امروز و آن است که مطلوب نیست. من فکر کردم شما ممکن است بخواهید بدانید در مورد این قرار است صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار بنابراین شما می توانید خود را به اطلاع دیگر اعضا و بازدید کنندگان است.

صمیمانه

مارگارت

این چیزی است که الهام بخش من برای پژوهش در این زمینه و تعیین گزینه ها برای کسانی که به دنبال به آن را وارد کنید.

>>چه Transcriptionists انجام دهید ؟

Transcriptionists گوش دادن به ضبط دیکته شده توسط پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی و رونویسی آنها را به اسناد از جمله اتاق عمل, یادداشت ها, کالبد شکافی, گزارش, تخلیه خلاصه و اسناد دیگر که پس از آن تبدیل شدن به بخشی از یک بیمار مدارک پزشکی. به منظور قادر به رونویسی اطلاعات دقیق پزشکی transcriptionists باید درک اصطلاحات پزشکی, آناتومی و فیزیولوژی روش های تشخیصی و درمان است.

>>چه نوع از آموزش باید تن را داشته باشد ؟

در این دوره از تحقیقات من اولین چیزی که یاد گرفتم این بود که شما فقط می توانید پرش به یک حرفه ای به عنوان یک تن بدون آموزش. این است که دقیق و حرفه ای (زیبا و جذاب) حرفه ای که نیاز به دانش فنی. انجمن آمریکایی پزشکی رونویسی تعریف الزامات این راه:

“پزشکی و درک بسیار مهم است برای حرفه ای پزشکی transcriptionist. مجموعه اصطلاحات مورد استفاده در پزشکی هستند بر خلاف زبان هر حرفه دیگر.

پزشکی رونویسی نیاز به دانش و آگاهی عملی علوم پزشکی, زبان, آناتومی, فیزیولوژی, بیماری فرآیندهای فارماکولوژی آزمایشگاهی پزشکی و سازمان های داخلی از گزارش های پزشکی. Transcriptionist پزشکی است که واقعا یک پزشکی زبان تخصصی که باید آگاه باشید از استانداردها و الزامات است که به سلامت ثبت و همچنین حقوقی اهمیت پزشکی رونوشت.

گزارش های مراقبت از بیمار را به اشکال مختلف از جمله تاریخ و معاینات فیزیکی, پیشرفت, گزارش, اورژانس, یادداشت ها, مشاوره بعد از عمل, گزارش, تخلیه خلاصه یادداشت کلینیک ارجاع نامه های رادیولوژی, گزارش, گزارش آسیب شناسی و آرایه ای از اسناد و مدارک پوشا بیش از 60 تخصص پزشکی و تخصصی! بنابراین transcriptionist پزشکی یا پزشکی زبان تخصصی باید به خوبی متبحر در زبان پزشکی است. “.

پزشکی رونویسی پزشکی, زبان تخصصی, بنابراین شما می توانید ببینید که آن را نه تنها نیازمند آموزش مناسب بلکه یک سرمایه گذاری در مواد مرجع و تعهد به یادگیری مداوم تکنولوژی و اصطلاحات تغییرات. به همان اندازه مهم برای موفقیت بلند مدت در Transcriptionist است که با داشتن شخصیت مناسب برای این کار است. برخی از ویژگی های است که موفق MT سهم عبارتند از:

 • مستقل از طبیعت
 • کلمه متخصص
 • کمال
 • جزئیات گرا
 • این نیز مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از شرکت ها نیاز به نامزدها برای ارتباط از راه دور MT موقعیت به در-سایت تجربه – به عنوان مورد با بسیاری از همه ارتباط از راه دور شغل. در بسیاری از موارد 2 سال تجربه کار در یک بیمارستان و یا مطب پزشک مورد نیاز است. اگر این درست است که شما واقعا علاقه مند در گرفتن آن 2 سال زیر کمربند خود را و پس از آن که واجد شرایط برای ارتباط از راه دور است که یک معامله خوب.

  >>آموزش گزینه های

  دومین چیزی که من پیدا کردم که مطمئن شد که بسیاری از دوره های خارج وجود دارد وجود دارد. آنها در محدوده قیمت از چند صد دلار تا چند هزار! من غرق شد! پس از آن بود که متوجه شدم که من نیاز به کمک برخی از. من جایی که کار کوه را قطع و از یکدیگر حمایت کنند. اگر شما به طور جدی علاقه مند در این زمینه شما می خواهید به بازدید از این سایت. آن را به نام MT ستاره (http://www.mtstars.com).

  البته که من تصمیم گرفتم به توصیه در 2Work-At-Home.com ارائه شده توسط MedTrans, Inc., است که در عمل برای تقریبا یک دهه است. بنیانگذار پارک مریم-Youhanaie شروع به کار از خانه به عنوان یک پزشکی transcriptionist. او را دیدم که فرصت پزشکی رونویسی می تواند به افراد دیگر. زمانی که Med ترانس, Inc. شروع استخدام transcriptionists و سپس کشف که آموزش بیشتر مورد نیاز بود خانم پارک-Youhanaie تصمیم به قرعه کشی در گذشته او را به عنوان یک کالج سطح مربی و اصطلاحات پزشکی آموزش برای توسعه پزشکی رونویسی ساخته شده آسان است.

  هر کدام که شما انتخاب می کنید فقط مطمئن شوید که به انجام مشق شب خود را با چک کردن با اداره کسب و کار بهتر و درخواست برای مراجع.

  خط پایین این است که برای حق مردم رونویسی پزشکی است که معامله واقعی وقتی که می آید به دوام کار در خانه مشاغل.

  >>منابع

  MedTrans

  http://www.2work-at-home.com/transcription

  انجمن آمریکایی پزشکی رونویسی

  http://www.aamt.org/

  MTStars

  http://www.mtstars.com

  [ad_2]