پروپان بخاری پاسیو – آنها بی خطر است یا نه ؟

[ad_1]

هیچ سوال شما می تواند به گسترش استفاده و لذت بردن از خود را در ایوان و یا عرشه با LP بخاری پاسیو. اما آنها تولید حرارت بالا از گاز پس از آنها بی خطر است ؟

آن بستگی دارد در چه سطحی از ایمنی شما دنبال آن هستید. اگر شما می خواهید تضمین ایمنی نمی خرید یک بخاری پاسیو در فضای باز. به همین ترتیب آیا زندگی در یک خانه مجهز به گاز و یا برق و گرما خلاص شدن از شر تمام لوازم و تجارت ماشین خود را برای یک اسب است.

تضمین ایمنی وجود ندارد در هر چیزی, هوای آزاد, بخاری پاسیو و اسب گنجانده شده است. همانطور که با هر گونه لوازم ماشین یا دستگاه ایمنی و در نهایت مصمم است در راه ما از آن استفاده کنید. حس مشترک اقدامات احتیاطی مانند کسانی که ارائه شده در اینجا کمک خواهد کرد که اطمینان از امن لذت بردن از این محصول برای سال های بسیاری است.

به احتمال زیاد شما خواهد شد اتصال LP (پروپان) بخاری به یک 20lb پروپان سیلندر آنچه اکثر مردم با استفاده از گاز کوره. مطمئن باشید که مخازن پروپان تقریبا غیر قابل خراب کردن. شما باید یک کار بسیار سخت و زمان باد کردن مخزن پروپان حتی اگر شما سعی.

مهم تر برای ما بحث ارتباط بین مخزن و بخاری و همچنین شعله است که درگیر است. معیوب و اتصالات می تواند تولید گاز نشت که بسیار خطرناک هستند و مدیریت ضعیف شعله های آتش از هر منبع. ایده خوبی است به استفاده از یک دندانه دار و یا زنگ زده مخزن پروپان و یا با یک آسیب دیده شیر یقه و یا جای پا.

شما باید بوی گاز خاموش گاز و خاموش کردن شعله. اگر بوی همچنان تماس خود را گاز تامین کننده و یا آتش نشانی. آنها قادر خواهد بود برای بازگرداندن امنیت و صلح از ذهن است.

در علاوه بر این به بوی وجود دارد راه های موثر برای تست نشت از جمله مسواک زدن آب و صابون در همه گاز و اتصالات (با مخزن شیر باز). اگر این باعث ایجاد حباب شما نشت. تولید کنندگان ممکن است ارائه دیگر تست دستورالعمل که شما باید دنبال کنید.

این شرط خوب است آنها را شامل نمی شود با استفاده از کبریت و یا فندک یا سیگار کشیدن و مصرف نوشابه های بالغ در حالی که برای چک کردن نشت. اگر مطمئن نیستید چرا که لطفا دست آوردن یک سفارش محدود از هر گاز و بخاری و کوره و یا دستگاه.

به طور کلی جدید, بخاری پاسیو نیاز به برخی از مونتاژ. اگر چه تولید کنندگان بالا معمولا بررسی کارخانه اتصالات برای نشت جنبش در طول حمل و نقل می توانید شل قطعات. به امن و به طور کامل برای چک کردن نشت قبل از شلیک کردن واحد و در جمع هر کس در اطراف.

مطمئن باشید که برای تکمیل همه مراحل مونتاژ و به زور قطعات با هم. اگر مونتاژ لوازم خانگی است که نه خود را در فنجان چای, این امر می تواند زمان خوبی برای ارائه یک جام به کسی که حق مجموعه ای از مهارت های.

عمومی, بخاری پاسیو باید استفاده نمی شود در داخل خانه به عنوان هر صاحب دستی دولت خواهد شد. داخلی شومینه باید دودکش ها به یک دلیل. سوزاندن هر چیزی نیاز به تهویه مناسب و بخاری پاسیو هستند مجهز به یک دودکش. احتراق پروپان ایجاد مونوکسید کربن است که در مناطق محصور در خشکی می تواند شما را بکشند.

اهمیت حفظ سازنده توصیه می شود ترخیص از مواد قابل احتراق نمی تواند اغراق آمیز باشد. به طور کلی حداقل 3′ مورد نیاز است. در پاسیو و عرشه این شامل برآمده درختان و درختچه جانبداری اسباب بازی کودکان, مقاله, صفحات, لباس….

برخی از مواد بیشتر نیاز به ترخیص مانند بنزین رنگ و بخارات قابل اشتعال و مایعات است.

گنبد و سوز از یک پاسیو در فضای باز بخاری بسیار داغ در طول عملیات. سطح یک بخاری را امیتر می تواند رسیدن به دماهای نزدیک به 1600 درجه فارنهایت است.

بنابراین مراقبت ویژه با کودکان و حیوانات خانگی. هشدار به کودکان و بزرگسالان به خطر درجه حرارت بالا و تقاضای آنها را لمس نیست و یا نزدیک به بخاری. شما باید سعی کنید به حرکت پاسیو بخاری زمانی که در حال استفاده است و هرگز روشن بخاری پاسیو تنهایی.

حتما به جای بخاری خود را در یک سطح و سطح پایدار و نه به استفاده از آن هنگامی که بادها بیش از 10 مایل در ساعت. اگر چه به خوبی ساخته شده واحد مجهز به یک خودکار شیب خاموش کردن سوئیچ آن را نمی خواهد جلوگیری از آسیب باید بخاری زمین بر کسی. همچنین باد اضافی ممکن است douse شعله و اجازه می دهد تا گاز به فرار.

در حال پروپان بخاری پاسیو امن است ؟ بله. بالاتر از استانداردهای صنعت و گسترش قوانین و مقررات را تا حد زیادی افزایش یافته اساسی ایمنی, هوای آزاد, بخاری پاسیو و پروپان استفاده است. یک سوال بهتر این است که آیا این فرد با استفاده از این محصولات ایمنی است فکر که شما هستند اگر شما خواندن این دور. برای شما, بنابراین, پروپان بخاری پاسیو امن هستند.

[ad_2]