پد خدمات چاپ و یا لیزر اتوماسیون ماشین آلات

[ad_1]

فرایند تبدیل یک تصویر 2D 3D بر روی شی است که به نام چاپ پد. این انجام شده است با استفاده از غیر مستقیم چاپ افست فرایند که در آن یک تصویر منتقل شده است از صفحه چاپ به بستر. چاپ پد استفاده می شود معمولا سیلیکون پد. ويژگي منحصر به فرد از انتخاب تصویر از صفحه و انتقال آن بر روی سطوح پیچیده مانند استوانه ای کروی بافت محدب مقعر ، باعث می شود سیلیکون استفاده می شود برای این نرم افزار است. لنت های مورد استفاده در این سرویس عبارتند از: 'دور پد', 'نوار لنت' و 'قرص پد'. سفارشی شکل پد نیز می تواند ساخته شده به صورت مجتمع و طراحی سفارشی هدف.

آن است که آیا فقط یک قلم برای چاپ با آرم و یا یک طراحی پیچیده برای چاپ در یک بالا پایان سطح وجود دارد گسترده ای پد خدمات چاپ در دسترس است. حلال جوهر بر با مواد افزودنی استفاده می شود برای چاپ به منظور بهبود کیفیت چاپ. ارائه دهندگان خدمات می تواند طیف گسترده ای از خدمات چاپ صنعتی و شرکت های بزرگ بخش های دوستانه با خدمات حرفه ای با استثنایی چاپ با کیفیت قابل قبولی هستند. اختصاص داده شده و آموزش کارکنان مورد نیاز با کیفیت عالی چاپ. شرکت ها و بخش های صنعتی عمدتا بهره مند از خدمات ارائه شده توسط شرکت های چاپ. خدمات عالی ارائه می دهد چاپ بر روی قطعات هستند که نامنظم و یا پیچیده در طبیعت است. چند رنگی طراحی الگوهای نیز ساخته شده است. آن را می یابد کاربرد گسترده ای در پزشکی, خودرو, الکترونیک, پوشاک و صنایع. همچنین می توان آن را مورد استفاده برای چاپ شماره سریال و شناسایی برچسب برای بسیاری از برنامه های کاربردی. توانایی چاپ قبلا غیرقابل چاپ در سطوح باعث می شود این روش به طور گسترده در تولید انبوه در صنعت. اکثر طراحی ها و نشانه گذاری بر روی هیئت مدیره خط تیره و خوشه ابزار در خودرو ساخته شده با این روش.

یکی دیگر از تکنیک چاپ است لیبل و همچنین شناخته شده به عنوان لیزر حکاکی. تیز لیزری پرتو متمرکز و متمرکز در سطح که در آن علامت گذاری به حک. جایگزینی مورد نیاز است به عنوان وجود دارد بدون جوهر و یا ابزار مورد استفاده در این روش. تکنیک های مانند چاپ نام تجاری و لیزر پیوند می آید این است. مواد مانند چوب, لاستیک, فلزات, آلیاژ ترکیبات سنگ و شیشه را می توان چاپ شده با این روش. نتایج بسیار عالی به دست آورد اگر قدرت و سرعت و تمرکز پرتو لیزر بر روی شی است که به درستی ساخته شده است. همچنین آن را می یابد برنامه های گسترده ای در طلا و جواهر و هنرهای زیبا.

اجرای سیستم های کنترل و فن آوری اطلاعات در بالا ذکر مارک تکنیک برای کاهش بشر بار کار می کند راه را برای خودکار سیستم های چاپ. اتوماسیون سیستم های مورد استفاده در چاپ و لیزر خدمات کمک می کند تا در انجام وظایف است که فراتر از انسان قابلیت اندازه و استقامت. با این سیستم طراحی سفارشی بر روی نامنظم و سطوح پیچیده را می توان به راحتی امکان پذیر است. خودکار سیستم های توسعه یافته توسط کنترل سیستم های میکرو با استفاده از فیبر و لیزر CO2 به طور گسترده ای مورد استفاده در خودرو و نیمه هادی میباشد.

کامپیوتر و سیستم های کنترل در زمانی که به کمک با خدمات چاپ باعث می شود راه برای استفاده از خودکار خدمات چاپ. به کمک این سیستم به خدمات چاپ کمک می کند تا برای بهتر نتیجه چاپ. همچنین, آن را تضمین حداکثر بهره وری و قابلیت اطمینان با حداقل زمین مورد نیاز است.

[ad_2]