واکنش فرماندار نیویورک به توئیت ترامپ که گفته بود: کمتر حرف بزن!/عکس

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

پس از اینکه دونالد ترامپ درباره تعطیل نشدن نیویورک خود را فرمانده کشتی بونتی نامید و فرماندار نیز در پاسخ گفت که در این کشور پادشاه نداریم، اینبار نیز یکدیگر را متهم به کم کاری و ساکت شدن متهم کردند. ترامپ به کومو گفت ساکت شو و فرماندار نیز گفت: از خواب بلند شو برو سرکار!

رئیس جمهور آمریکا روز گذشته طی پیام‌هایی در توئیتر خطاب به فرماندار نوشت:«فرماندار کوومو باید زمان بیشتری را صرف کار انجام دادن و زمان کمتری را برای شکوه کردن سپری کند. از این خارج شوید و کار انجام دهید. حرف زدن را متوقف کنید. ما برای شما هزاران تخت بیمارستان که شما به آن نیاز نداشتید یا از آن استفاده نکردید ساختیم و به شما تعداد زیادی دستگاه اکسیژن ساز که شما باید داشته باشید دادیم و شما….

ترامپ در توئیتی دیگر نوشت: «… را در انجام تست‌هایی که باید انجام می‌دادید کمک کردیم.ما به نیویورک پول بسیار زیادی دادیم و بیش از هر ایالت دیگری به آنها کمک کرده و تجهیز کرده‌ایم. این مردان و زنان بزرگی که این کار را انجام دادند از شما هیچ تشکری نشنیدند.آمار تو خوب نیست. کمتر حرف بزن و بیشتر عمل کن.»

کوومو که در یک کنفرانس خبری صحبت می‌کرد در پاسخ به سوال یک خبرنگار در انتقاد ترامپ از خود گفت: «رئیس جمهور شاید باید از خواب بلند شود و به جای تلویزیون دیدن به سر کار برود.»

 

واکنش فرماندار نیویورک به توئیت ترامپ که گفته بود: کمتر حرف بزن!/عکس

[ad_2]

Source link