واجد شرایط بودن چک کردن بخش 1: تعیین بیمار مسئولیت مالی

[ad_1]

بهداشت و درمان چشم انداز تغییر کرده است و یکی از بزرگترین تغییرات رو به رشد مسئولیت مالی از بیماران مبتلا به deductibles بالا که نیاز به آنها را به پرداخت پزشک شیوه برای خدمات. این منطقه که در آن شیوه در حال تلاش برای جمع آوری درآمد آنها برخوردار شوند.

در واقع شیوه تولید به 30 تا 40 درصد از درآمد خود را از بیمارانی که بالا معافیت پوشش بیمه. عدم بررسی بیمار واجد شرایط بودن و دیداکتبل افزایش می دهد انکار تاثیر منفی جریان نقدی و سودآوری است.

یک راه حل این است که به بهبود واجد شرایط بودن چک کردن با استفاده از بهترین شیوه ها:

-بررسی بیمار واجد شرایط بودن 48 تا 72 ساعت قبل از برنامه ریزی سفر با استفاده از یکی از این سه روش:

1. کسب و کار به کسب و کار (B2B) تأیید را قادر می سازد که شیوه های به صورت الکترونیکی بررسی بیمار واجد شرایط با استفاده از تبادل الکترونیکی اطلاعات (EDI) از طریق خود پرونده سلامت الکترونیک (EHR) و عمل به راه حل های مدیریت.

2. نگاه کردن بیمار واجد شرایط در پرداخت کننده وب سایت.

3. تماس دهندگان برای تعیین واجد شرایط بودن برای سناریوهای پیچیده تر مانند پوشش از روش خاص و خدمات تعیین تقویم سال حداکثر پوشش و یا اگر خدمات تحت پوشش هستند اگر آنها را در یک دفتر یا مرکز تشخیصی. Clearinghouses فراهم نیست و این جزئیات به طوری خواستار پرداخت کننده لازم است برای این حالات.

-تعیین بیمار مسئولیت های مالی – بالا deductibles کردن از جیب محدودیت سپس مشاوره با بیماران در مورد مسئولیت های مالی خود را قبل از ارائه خدمات آموزش آنها را در چه مقدار از آنها نیاز به پرداخت و هنگامی که.

-تعیین شرکت می پردازد و جمع آوری قبل از ارائه خدمات.

حتی هنگامی که انجام این کار وجود دارد هنوز هم مشکلات بالقوه مانند تغییرات در واجد شرایط بودن با توجه به کارمند ختم بیمار یا اولیه بیمه حق بیمه پرداخت نشده و تفاوت های ظریف در وابسته به پوشش است.

اگر این همه برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کار آن را به دلیل آن است. این است که می گویند که عمل مدیران/مدیران قادر به انجام کار خود را. این درست است که گاهی اوقات آنها نیاز به برخی از کمک و ابزار بهتر است. اما انجام این وظایف می تواند به افزایش محرومیت و همچنین تاثیر جریان نقدی و سودآوری است.

در پست بعدی ما به بررسی راه هایی برای غلبه بر این چالش است.

تایید واجد شرایط بودن با مودیان

6.5 دلار در هر ساعت* بعد یا 2.50 $در هر نفع تأیید بر اساس گردش کار طرح

واجد شرایط بودن چک کردن تک ترین راه موثر برای جلوگیری از ادعای بیمه رد. خدمات ما آغاز می شود با بازیابی یک لیست از برنامه ریزی قرار ملاقات و بررسی پوشش بیمه برای بیماران است. پس از تایید انجام شده است به جزئیات پوشش قرار داده به طور مستقیم به انتصاب زمانبندی برای کارکنان دفتر اطلاع رسانی میشه.

وجود دارد سه روش برای بررسی واجد شرایط بودن:

آنلاین – با استفاده از های مختلف شرکت های بیمه وب سایت های اینترنتی و پرداخت کننده پورتال ما بررسی بیمار تحت پوشش.

خودکار سیستم صوتی (تلفن گویا) – با تماس با شرکت های بیمه به طور مستقیم تعاملی صدای پاسخ سیستم را به وضعیت واجد شرایط بودن.

بیمه نماینده شرکت تماس بگیرید – در صورت لزوم تماس با یک شرکت بیمه و نماینده ما را بیشتر مزایای خلاصه برای برخی از مودیان که در دسترس نیست از هر وب سایت و یا تلفن خودکار سیستم.

[ad_2]