هیلتون هتل ها و استراحتگاه – حق رای دادن نقد و بررسی

[ad_1]

هیلتون یک نام معروف است که شناخته شده برای بهترین مهمان نوازی در جهان ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات اقامت و استراحتگاه برای مسافران است. هیلتون تنها هتل که دارای چندین شماره از مارک های چنین به عنوان هیلتون® هتل ها و استراحتگاه Homewood Suites by Hilton® Hampton Inn®, Home2 سوئیت هیلتون™, Doubletree® والدورف, هتل ها و استراحتگاه® و کنراد® هتل ها و استراحتگاه و غیره در آن زن سبک و جلف.

همه این مارک ها پشتیبانی شده توسط هیلتون یکپارچه مشتریان در سراسر جهان ارائه سیستم های. هیلتون افتتاح شد و در سال 1919 آغاز شده و امتیاز فعالیت از سال 1967. به عنوان در سال 2010 داده هیلتون هتل ها و استراحتگاه کردم 194 ایالات متحده franchises و 44 غیر ایالات متحده franchises.

در اوایل سال 1943 شد اولین ساحل به ساحل هتل در ایالات متحده است. هتل هیلتون واقع در بورلی هیلز و در نظر گرفته شود لوکس ترین هتل ها به ویژه برای مسکن. آنها شده اند در خدمت مشتریان در تمام نقاط امریکا برای نزدیک به 80 سال در حال حاضر و در تمام سفر از بسته های ارائه شده توسط تعطیلات مدیران و آژانس های مسافرتی شامل هیلتون به عنوان مسافران’ مورد علاقه هتل.

وجود آرایه ای از جهان کلاس خدمات در دسترس در اینجا. حق رای دادن خواهد شد به صورت بلند مدت. نوع حضور است که هیلتون هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان شگفت انگیز است. 2,700 هتل در پنج قاره گواهی دادن به آن در سراسر جهان و استانداردهای بین المللی موفقیت است.

هیلتون افتخارات مهمان برنامه وفاداری منحصر به فرد برای ترکیب آن از پاداش مشتریان برای هر دو خود را در هوا سفر و اقامت.

عمده اخبار این است که هیلتون شده است ظاهر می شود به طور مداوم در آلستار لیست برای سه سال گذشته است. یکی می توانید ببینید هیلتون در 110 در محل آلستار 2009 لیست و جای 115 در سال 2010 در لیست. با افزوده رتبه بندی و افزایش دید وب سایت و یکنواختی از فرانچایز قدرت مالی این شرکت شده است افزایش سال به سال.

در سال 2010 هیلتون rebranded نام خود را به Hilton Hotels & Resorts با طراحی یک لوگوی جدید و راه اندازی یک مارک آبگرم به نام Eforea.

که می تواند تبدیل به یک حق رای دادن برای صاحب هیلتون هتل ها و استراحتگاه ؟ پاسخ این خواهد بود کسانی که به خوبی versed در مهمان نوازی بازاریابی و البته که یک صنعتگر. تجربه بازاریابی در سفر و یا مهمان نوازی دامنه الزامی است. با تمام این فوق مدارک مورد نیاز بودجه و مکان مناسب از آن آسان است برای دریافت هیلتون تصویب عامل یک حق رای دادن.

حداقل مالی مورد نیاز برای بدست آوردن حق رای هیلتون® هتل ها و استراحتگاه در حال برگزاری خالص ارزش اعم از $53,300,000-$90,100,000. یکی هم نیاز به پرداخت $85,000 نسبت به هزینه های حق رای دادن کل برآورد سرمایه گذاری را حتی بالاتر است. مدت قرارداد برای حق رای دادن منقضی خواهد شد پس از 10 سال از امضای قرارداد در تاریخ. حق رای دادن صاحب نیاز به پرداخت 5 درصد از فروش خالص نسبت به هزینه خانواده سلطنتی.

به صاحب حق رای دادن نیاز به نشان دادن همان خالص ارزش هر توافق اولیه در حالی که تجدید قرارداد پس از 10 سال.

زمانی که به دنبال برای شروع هر کسب و کار مهم است به خصوص با توجه به بازار امروز که شما به دنبال راه های خاص برای کاهش حداقل رساندن و یا کاهش سربار و خطر است. هر کسب و کار است که به خطر, اما این مهم است که درک کامل از میزان سرمایه گذاری راه اندازی هزینه و “بازدهی سرمایه” (بازگشت سرمایه گذاری).

آیا می دانید که 80 ٪ از تمام حق رای دادن تلاش های شکست در دو مورد اول تا پنج سال ترک بزرگ بدهی های بلندی برای سال پس از آن?

شما می توانید به کاهش خطر خود را با بهره گیری از عصر جدید از کارآفرینی است. فرصت های پدید آمده در بازار آنلاین است که در حال ایجاد میلیونرهای هر روز. اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های هیجان انگیز به یک مدل کسب و کار آغاز می شود که سودآور با مراجعه به: http://whatsbetterthanafranchise.com.

[ad_2]