هنگامی که شواهد پزشکی است نه خوب!

[ad_1]

من احساس می کنم مجبور به نوشتن این زیر دو مقاله و یک ویدیو که من تا به حال شانس فرصت برای دیدن این هفته است. سه بسیار متفاوت گزارش می دهد که نشان می دهد نور و تاریکی طرف غربی ما سیستم بهداشت و درمان و کسانی که سود حاصل از آن. یک گزارش نشاط بخشی. دو نفر دیگر وحشتناک است.

در اینجا چیزی است: گزینه های مراقبت های بهداشتی در دسترس شما ساخته شده توسط خود پزشکان فيلتر شده اند. وجود دارد هیچ چیز جدیدی در این بیانیه و یا احساسات پشت آن است. این یک حقیقت ساده است. خوب (موسسه ملی تعالی بالینی) بزرگ می گویند در چه گزینه های درمانی قرار دارد قبل از شما. نگاهی به وب سایت خود را: آنها با افتخار اعلام،”خوب راهنمایی پشتیبانی حرفه ای بهداشت و درمان و دیگران را به مطمئن شوید که مراقبت از آنها ارائه شده است از بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهد بهترین ارزش برای پول“.

خواندن بین خطوط به درک که اگر خوب نیست آن را تایید کند شما نمی توانید آن را در بیمه خدمات درمانی. و بیمه خدمات درمانی را به شما بگویم در مورد تمام طیف وسیعی از راه حل های ممکن در دسترس شما است. اگر شما می خواهید چیزی نیست ارائه شده توسط بیمه خدمات درمانی و یا یک شرکت دارویی شما نمی خواهد در مورد آن می دانیم. مگر در مواردی که شما آن را پیدا کنید و صندوق آن را برای خودتان!

خوب می گویند “در موارد که در آن ما باید برای رد استفاده از مواد مخدر در زمینه هزینه ما را تشویق شرکت های دارویی برای ارسال یک بیمار-دسترسی به طرح. بیمار دسترسی برنامه ها به ویژه راه های شرکت های دارویی می توانید پیشنهاد برای فعال کردن بیماران برای به دست آوردن دسترسی به هزینه های بالا مواد مخدر. این می تواند کمک به کاهش هزینه های کلی از مواد مخدر در بیمه خدمات درمانی.”

توجه داشته باشید اگر این چیزی نیست خوب, راهنمای بیمه خدمات درمانی به ارائه شما فقط می دانم که اگر آن را یک محصول دارویی! این تنها شرکت های دارویی هستند که ظاهرا پشتیبانی وجود دارد: خوب بیانیه با تمرکز بر کمک به شما به منبع مکمل و یا راه حل های جایگزین برای مثال. بیمار خود را انتخاب است که قطعا بر اساس مجموعه ای ناقص از گزینه های.

پس چگونه خوب تصمیم می گیرید که آنها چه می خواهد یا نمی خواهد توصیه می کنند. خب این سادگی (عفو جناس!) پنهان در پشت یک سرپوش و پوششی تحت عنوان “شواهد”. شواهدی وجود دارد که اغلب بر اساس تحقیقات انجام شده خرید و پرداخت توسط شرکت های که منافع مقرره در گزارش نتایج مثبت: شرکت های دارویی که ایستاده به سود زمانی که مواد مخدر جدید در دسترس در بیمه خدمات درمانی. همه از آن ممکن است مانند یک مشکل اگر شما حداقل می تواند تکیه بر یکپارچگی سیستم و از شرکت های دارویی خود را.

تحقیقات پزشکی است و نه بی عیب و نقص علم است. آن را کاملا امکان پذیر است برای مقابله با مواد مخدر و دیگر محصولات دارویی به توصیه خوب – و بعد از آن به عنوان ظهور بسیار خطرناک است. این نه تنها ممکن است آن اتفاق می افتد. و اغلب! علاوه بر این مواد مخدر هستند و به ندرت به خارج حتی یک بار خطرات آن در نهایت به نور آمده است.

که من به ارمغان می آورد به تصویری که من به تماشای این هفته است. آن را در مورد به اصطلاح سرطان دهانه رحم واکسن است که در حال حاضر با توجه به دختران جوان. تنها چند سال پس از تصویب این واکسن ما در حال شروع به دیدن عوارض جانبی جدی و حتی مرگ و میر اتفاق می افتد. اگر پزشکی مبتنی بر شواهد است که به اتکا این تضعیف از طریق تحقیقات و شواهد شبکه? و چرا این شده است به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه ها ؟ که سود حاصل از این شواهد به خاک سپرده شد? قطعا شما بیمار!

یک مورد در آمریکا گزارش شده توسط ایسنا در تاریخ 7 جولای است و باعث به هم بزنید. یک زن جوان داده شده مسکن (غیر استروئیدی ضد التهابی مواد مخدر خانواده) در اصل برنده دادگاه علیه یک شرکت داروسازی پس از تجربه وحشتناکی بد شکل عوارض جانبی. این حکم لغو شد در چند روز گذشته و یک حکم جدید در حال حاضر وجود دارد در ایالات متحده است که شرکت های دارویی نمی تواند برگزار می شود از نظر قانونی پاسخگو برای هر گونه عوارض جانبی از محصولات خود را. انشعابات این بسیار زیاد است. ما در حال حاضر می دانیم که مواد مخدر منتشر شد و به بازار باز در کمتر از شواهد قوی. در حال حاضر هیچ کس به مسئول مشکلات که ممکن است باعث شود. مایکل Carome مدیر عمومی شهروند سلامت گروه تحقیقاتی اظهار داشت: “امروز تصمیم دادگاه را فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای generic سازندگان مواد مخدر برای نظارت بر ایمنی محصولات خود را و مطمئن شوید که آنها را به یک سیستم نظارت در محل برای تشخیص عوارض جانبی است که یک تهدید برای بیماران.” و چرا این شده است به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه ها در اینجا در انگلستان ؟ که سود حاصل از این اطلاعات به خاک سپرده شدند ؟ قطعا شما بیمار!

بنابراین با این دو مورد در ذهن آن gladdened قلب من برای خواندن یک حساب کاربری توسط یک دانشگاه هاروارد-پزشک آموزش دیده که پس از صرف برخی از زمان با رعایت پزشکان در چین تمرین طب سنتی چینی (TCM) بود نقل مکان کرد به نوشتن: “پزشکی مبتنی بر شواهد بود من سرود در غرب آموزش پزشکی, بنابراین من بسیار تردید از حکایات من شنیده ام. اما پس از آن من ملاقات بسیاری از بیمارانی که گفت که آنها قادر به رهایی از شرق درمان در حالی که درمان های غربی شکست خورده آنها است. می تواند وجود داشته باشد اثر دارونما? اطمینان حاصل کنید. پژوهش مهم است ؟ البته. اما تحقیقات انجام شده بر روی جمعیت و درمان ما این است که از افراد است. آن را به من در حالی که به قبول است که من همیشه ممکن است قادر به توضیح دهد که چرا-اما این مراقبت باید برای فرد بیمار نه یک جمعیت از بیماران.”

و در اینجا ما در نهایت باید یک رویکرد است که می تواند به نفع شما بیمار است. تقاضا به درمان به عنوان یک فرد و نه یک آمار در هر راه شما به سود بیشتر. نمی توان مجبور به تنها در نظر گرفتن یک انتخاب محدود از مداخلات دارویی است که با وجود “شواهد” ممکن است یا ممکن است امن برای شما و برای که شما باید بدون بازگشت و یا حقوق قانونی باید شما دچار عوارض جانبی.

در اینجا كلاسيك طب سوال: می تواند از آن بود که راهکارها برای بهداشت و درمان خوب بهتر از خوب راهنمای بهداشت و درمان!

[ad_2]