همه چیز در مورد Shockwave 3D بازی, بازی

[ad_1]

شوک تکنولوژی 3D است که در واقع قدرت به ارائه محتوای طراحی شده در 3D پارادایم نرم افزار. در ابتدا به معرفی Macromedia و Adobe مدیر به منظور راه اندازی تعامل آن پس از آن نمایش داده را از طریق یک مرورگر با استفاده از Shockwave 3D قلاب کردن. چند نمونه از Shockwave 3D برنامه Shockwave 3D بازی, آموزش نرم افزار برای کودکان و یا آموزش تکرار. آنها حتی پیدا کردن با استفاده از در شرکت, آموزش برنامه های کاربردی که باید گردش از طریق وب. بخش های کسب و کار که ممکن است استفاده از شوک تکنولوژی 3D, شامل, پزشکی, سرگرمی, نظامی, شرکت های ساخت و ساز و آموزش و پرورش.

وب سایت پشتیبانی از Shockwave 3D بازی, بازی تمایل به یک ایده که برای اولین بار نکردم با استفاده از نرم افزار Adobe Shockwave. آن راه اندازی شد برای اولین بار در سال 1995. در ابتدا شناخته شده به عنوان Macromedia Shockwave منزلگاه اصلی ترین و دوست خوب چند رسانه ای تنظیم تا زمان Macromedia Flash همچنین به عنوان ادوبی فلش معرفی شد در اینترنت. در ابتدا شوک طراحی شده است برای تولید انواع رسانه های آنلاین جایگزین. در حال حاضر آن را عمدتا تمرکز بر روی اینترنت بازی های آنلاین و همچنین به عنوان ساخت و ساز خود را.

Shockwave و Flash ایجاد می شوند کاملا متفاوت از یکدیگر است. حالت فلش است که به طور کلی سریعتر برای راه اندازی و ساخت یافته است به طور انحصاری از 2D تصویر نگاری. شوک فرمت فایل های بسیار پیچیده ایجاد تنظیم است که اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر با جزئیات بیشتر در انیمیشن و همچنین بیشتر دقیق در کل تعامل کاربر. شوک تکنولوژی 3D مانند یک دستگاه انعطاف پذیر است که آن را بارها و بارها اعتقاد به یک برنامه نیاز به طراحی به سادگی وب سایت رسانه ها.

امروز, Shockwave 3D بازی, بازی بسیار محبوب تبدیل شده اند و یکی از این روش ها استفاده می شود که توسط مردم در تمام سنین برای لذت بردن از این زمان است که آنها باید از خود برنامه به طور منظم.

[ad_2]